Redd

redd kendi müziğini kendi şarkılarını kaydetmiş ve piyasaya girmiş bir grup. ben bakıyorum herkes redd ne tarz müzik yapıyor olayını tartışıyorsunuz burada . gittim albümü aldım. müziği dinledim sevdiğim şarkılar var sevmediğim hatta kıl olduğum şarkılar bile var albümde. iyi de arkadaşlar size mi kaldı ne tarz müzik yaptıklarını kliplerini neden amerikada çektiler gibi zırvalamaları kusmuk gibi eleştirleri yazıp sonra uzamak. eleştiri budur bakın öğrenin başlıyorum.

1 - bence müzik daha fazla dinamik ritimler istiyor. sözler güçlü melodiler de güzel ama bas ve davul neredeyse sönük kaydedilmiş ya da mix kötü.
2- bazı şarkılar albümün genel tavrına uymamış . yalancı dünya ve nefes bile almadan.
3- gitarlar bazen kısık kalmış ve hep tonlar aynı.
4- vokal güzel ama müziğin içinde değil.
5 - klipler güzel bence . ( bu arada istedikleri yerde çekerler be güzelim )

ha şimdi tarzı şu mudur bu mudur. rock sizin mahallenizde oynanan oyun mu ki sahipleniyorsunuz. pink floyd da distortion bolluğu mu var. redd tabiki korn değil ama coldplay - starsalior hatta red hot chilie biberler bile oyle distort değiller. sizin kafanızda anca bu kada rçalısıyor işte . birazcık pislemek yerine kendi zekanızı ve müzik bilginizi konuşturun çünkü yazdıklarınız nasreddin hoca fıkrasından öteye gidemez. bindiğiniz dalı kesiyorsunuz. bu arada him güzel grup katılıyorum. ama bu sıralar en cok dinlediğim grup KORN. HADİ benden bu kadar ayarı alan aldı. bye

PINK PLOYD yazmıs oldugun maddeler benım ne demek ıstedıgımı tamamıyle acıklamıs yalnızca bu ıs boyle olmuyor alta kalanın canın cıksın gıbı redd e vururum bolye o zaman ısını duz gun yapsın abı farzetkı ben beyoglunu hıc bılmıoyrum ve gercektende sarkıyı begendım dıyelım abı bu beyoglunda senı operler derken neyı kasteddı acaba acaba bu beyoglu nerde aaaaaaaaaaaa AMERIKADAYMIS neyse onemlı olan herkesın zevklerı farklı olabılır ama abı gercekten basıt bır grub ondakı ımkan sokak grubunda olsa bence ondan daha ıyısını yapardı emın ol, ve yalnızca love metal olum bızı ayıran a kadar

bascilari ablamin eski sevgilisi. İyi cocuktur. 5 Cumartesi St. Live'da, 9 Carsamba'da Hayal Kahvesi Beyoğlu'nda çalacaklarmış. Gitsem mi gitmesem mi kararsiz kaldim. Ablama sorucammm.

Ukala insanlar olduklarını düşünmeye başladım. Vokalin bana yazdığı soğuk bir mesaj ve ardından gitaristin mailime cevap vermeyişi onların burunlarının kalkık olduğu izlenimini uyandırdı bende. Müzisyen dediğin alçakgönüllü olmalı...

Yönetici Uyarısı: Mesajınız içeriğindeki kişilere yönelik hakaret içeren kısımlar silinmiştir. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

Ben pek tv seyretmem, kazayla izmirdeki festivalde gordum bu adamları. Acik soylemek lazim ben turkiyede bu kadar iyi bir gitarci oldugunu tahmin etmezdim. Herifi once baska bir arkadasla yabanci zannettik, cunku oyle bir tarzi var ama sonra ogrendik berkermiş adı. Grubu canli olarak dinlemenizi tavsiye ederim, soundları oldukca profesyonel yabanci bir grup kadar kaliteli. Albumu festivalden sonra aldim, pek turkce muzik sevmememe ragmen iyi buldum ama yine de canlı çaldıkları gibi değil. izmire bi daha gelirlerse yine gitmeyi dusunurum

Ya birak Haluk Levent te bile daha cok distorsin var. Bu adam eger gitaristse ve bunlar bi rock grubuysa ben gitar calmayi birakıyorum abi...Daha da bişey demiyorum...

Grubu tv de izledim , acayip ukela adamlar. zaten bunlarin eski bascilariyla su anki vokalistleri benim bir arkadasin tanidigi. o da soyledi , acayip ukala, burunlarından kıl aldırmayan tiplermis. Zaten o 2 kardes de ikiz degil sadece benziyorlarmis, haber olsun grup tutsun diye yapmislar. Bu arada gitaristin adi da Berker degil Berktug.

fender tele mexico nedir? fgrup ismi mi? neyse bugun icim de bir rock'n roll var. Gidip Ozlem Tekin cd'si alicam. Klipteki gibi giyinip dans edicem. Gercek rock... redd'in web sayfasina baktim hepsi okumus, yakisikli cocuklar. İlginc ozgecmisleri var ya. Bir de sayfa tasarimi super olmus. Bascinin resmi yok allahtan ablamla baktik. Ablam bu arada klavyeciyi begendi cok valla. neyse sayfa acilinca calan sarkiyi ben begendim, ya gorundugun gibi ol ya da insan bazen baskasi olmak ister diyor, onun gibi bisi sevdim yani.
Aynada kendini gormelisin sen bak cinayet sebebisin...

Geri