Redd

Science demiş ki:
yaptıkları işten zevk alıyorlar galiba ama o zevki dinleyicilerine yansıtmakta zorluk çekiyorlar bir çok şarkısını dinledim ve beyendim daha çok ekranda görmek isterim...

evet gerçekten yaptıkları işten büyük keyif alıyorlar...dinleyiciye yansıma kısmına gelince..valla ben her konserde müthiş bir keyif alıyorum..sahnede de çok eğlendikleri ve coştukları için, canlı performansta sanırım daha iyi yansıyor..
şu anda 2.albüm hazırlanıyormuş galiba son sürat..sanırım ondan sonra daha sık görebilirsin..konser olursa da gitmeni öneririm ;)

acıkcası pek de tanınmıyor oldukları konusunda seninle hemfikir degilim...
2 ci album icin de cok cok daha iyi ve acele edilmemis olacagını dusunuyorum ;)

sakin sakin sindire sindire gidiyorlar ;)

cok daha parcalarla karsılasma ihtimalimiz yuksek :p

fuckthesystem demiş ki:
esras demiş ki:
konsere ben de gidip canlı dinlemenizi ogrenirim....az sabır 2 ci album yolda :p

yeni albüm için biraz erken değil mi? :roll: bence gerektiği kadar tanımıyolar ama belki bu sefer daha iyisini yapıp bir anda patlarlar ;)

gerektiği kadar tanınmıyorlar kısmı belki doğru olabilir..netice bu tarz müzikler geniş bir kitleye ulaşana kadar bayaa bi zaman geçiyor..ikinci albüm bunu hızlandıracaktır bence..
harika bişey hazırladıklarından eminim.. ;)

hayal kahvesinde dinlemıstım canlılarını ''bahcelere daldık''parcası güzel bıraz alaturka olmuş hos guzel turk ezgılerı barındırıyor sarkı ıcınde fakat ''another brıck ın the wall''söylemeye calıstılar,yınede tebrık etmek lazım ama keske soylemeselerdı.

arkadaşlar REDD'in en sevdiğim şarkısı olan KEYİFLİ BİR GÜN'ün klibi ne zaman yayınlanıcak bi bilgisi olan var mı ?? deliriyorum bu şarkıya ve bi klibi çekildiğini biliorum ama hala gösterimde değil!! :(:(
Yönetici Uyarısı: Mesaj düzeltilmiştir. Tamamı bold, italik, büyük karakterde ya da renkli yazmak Forum Kurallarına aykırıdır.Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

lonelyness demiş ki:
arkadaşlar REDD'in en sevdiğim şarkısı olan KEYİFLİ BİR GÜN'ün klibi ne zaman yayınlanıcak bi bilgisi olan var mı ?? deliriyorum bu şarkıya ve bi klibi çekildiğini biliorum ama hala gösterimde değil!! :(:(
Yönetici Uyarısı: Mesaj düzeltilmiştir. Tamamı bold, italik, büyük karakterde ya da renkli yazmak Forum Kurallarına aykırıdır.Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

o klip çekilmiş ama yeni albümün çıkış çalışmaları hızlandığından yayınlanmayacakmış..

10 şubat akşamı olan konser çok keyifliydi bence..2.albüm öncesi son konserdi ve kapanışta mayısta görüşmek üzere denildi..
sürpriz yapıp 2.albümden söyledikleri şarkıya bakınca, mayısı bayaa bi sabırsızlıkla bekliyorum desem yalan olmaz :)

Arkadaşlar lütfen kimse Redd'e ön yargılı davranmasın.Albümünü dinleyin ya da bir konserine gelin.Gerçekten Türkiye'nin en iyi grubu diyebilirim.Mükemmeller.

Yönetici Uyarısı: Mesaj düzeltilmiştir.. Tamamı bold, italik, büyük karakterde ya da renkli yazmak Forum Kurallarına aykırıdır.Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

Geri