Haluk Levent

ya ben buraya geldiğimden beri herkese diyorumki arkadaşlar zaten parmakla sayılı rock cı kaldı die.ama bunu söyledikçe milletin zoruna gidio.
yaderrock köstebekmisin sen.canın istediği delikten çıkıp b.k atıosun insanlara.sevmiosan yazma kardeşim.alla alla ya.insanları küçümsemeye çalışıosun ne olduunu bilmeden.benim 5 tane grubum var haberin varmı senin.sen burnunun pisliğiyle oynarken ben konser veriodum.kimin ne olduğunu bilmeden konuşma.
daishuman ve mein_hernz_brennt saolun arkadaşlar.

sende saol kardeş bilgimiz olduğu konularda doğruları savunmak en büyük insanlıktır böyle boş laf atanlar haklıymış gibi gösteremezler kanıma dokunur her zaman savunurum adam gibi müzik yapan insanları

baRock demiş ki:
ya ben buraya geldiğimden beri herkese diyorumki arkadaşlar zaten parmakla sayılı rock cı kaldı die.ama bunu söyledikçe milletin zoruna gidio.
yaderrock köstebekmisin sen.canın istediği delikten çıkıp b.k atıosun insanlara.sevmiosan yazma kardeşim.alla alla ya.insanları küçümsemeye çalışıosun ne olduunu bilmeden.benim 5 tane grubum var haberin varmı senin.sen burnunun pisliğiyle oynarken ben konser veriodum.kimin ne olduğunu bilmeden konuşma.
daishuman ve mein_hernz_brennt saolun arkadaşlar.
sende saolda mein_hernz_brennt arkadaşa bir çift lafım olacak.
Yanlış anlama aynı saftayız yanlız o `haluksever kimse yok` lafımı farklı anlamışsın
Eğer bir kaç mesaj öncesini okursan ne demek istediğimi daha iyi anlarsın.Ben o yaderrock denilen şahısa onun saçmalıklarını destekleyen kimse kalmadı demek istemiştim çünkü gerçektende saçmalıyor.
Yani bende halukun arkasındayım fakat tartışılan konu birden `batı rock``özenti rock`a döndü.Bu arkadaşta herkesin kendisini desteklediğini düşündüğü için böyle bir laf söyledim.

Süt için süt aklı geliştirip düşünce kapasitesini arttırır..Danone de olabilir bunlar kardeşlerimden aldığım bilgiler aktarmamda sizlere büyük faydasını olacağını düşündüm..Yader-rock Yader adım memnun oldum.IQ nuzu ölçeyim bir sizin ben...İlla her yazdığım kelimenin açılımını yapmak zorunda mıyım anlamanız için? Tartışma hevesi kalmıyor insanda.Planlı bir yazımı koyarım buraya anlamayana zil zurna saz kiminede elektro...Önce eleştirirken eleştirdiğiniz dilin yazım kurallarını bilin!!! öğrenin sonra eleştirmeye kalkın!! ki sizi eleştirecek tek kelime kalmasın.Yaş değil kafa ve bilgi önemli bunu git veline sor geniş geniş açıklasın sana.Sizi Seviyorum :DPsikopat..

sözü baRock arkadaşıma bırakıyorum zira ben bu teenager kapasiteli insana daha fazla mantıklı açıklama yapamam.Bence sen git kardeşinden daha çok bilgi almaya çalış.Anladığım kadarıyla senden daha zeki..ayrıca yazım kurallarına laf söylemeden önce bir sayfa gerideki sana cevap verdiğim ilk mesajına bak...Kimse senin gibi bu dili katledemezdi heralde sevgilerimle

yadermisin yedermisin bilmem ama kimseyi bi kelimeyi yanlış yazdı diye bu kadar eleştiremezsin kardeş...insanın olduğu yerde her zaman hata olur...hem sen ilk önce açıklamak istediğine bak eleştircek yer aricağına

Yaderrock demiş ki:
Süt için süt aklı geliştirip düşünce kapasitesini arttırır..Danone de olabilir bunlar kardeşlerimden aldığım bilgiler aktarmamda sizlere büyük faydasını olacağını düşündüm..Yader-rock Yader adım memnun oldum.IQ nuzu ölçeyim bir sizin ben...İlla her yazdığım kelimenin açılımını yapmak zorunda mıyım anlamanız için? Tartışma hevesi kalmıyor insanda.Planlı bir yazımı koyarım buraya anlamayana zil zurna saz kiminede elektro...Önce eleştirirken eleştirdiğiniz dilin yazım kurallarını bilin!!! öğrenin sonra eleştirmeye kalkın!! ki sizi eleştirecek tek kelime kalmasın.Yaş değil kafa ve bilgi önemli bunu git veline sor geniş geniş açıklasın sana.Sizi Seviyorum :DPsikopat..

Evet Yader Hanım :D bir kişinin IQ sunu ölçmen için ilk önce sende kedinin bilmem neresine sürmelik akıl olması lazım.Konuyu nereden nereye getirdin farkındasın değilmi.Sen ne dediğini bilmedikten sonra virgüle noktaya dikkat etsen ne olur bina yapmışsın ama temel yok.ne söylersen söyle iki katı daha ağır cevap alırsın.onuda söyleyeyim.Bilgi istersen kralı bende mevcut.
neyse Haluk hakkında kkonuşacaksan konuşalım yoksa Fuck Off

baRock demiş ki:
Yaderrock demiş ki:

Evet Yader Hanım :D bir kişinin IQ sunu ölçmen için ilk önce sende kedinin bilmem neresine sürmelik akıl olması lazım.Konuyu nereden nereye getirdin farkındasın değilmi.Sen ne dediğini bilmedikten sonra virgüle noktaya dikkat etsen ne olur bina yapmışsın ama temel yok.ne söylersen söyle iki katı daha ağır cevap alırsın.onuda söyleyeyim.Bilgi istersen kralı bende mevcut.
neyse Haluk hakkında kkonuşacaksan konuşalım yoksa Fuck Off
ya buna konuştukça alakasız şeyler söylüyo çünkü bildiği birşey yok.Atacağı b.k kalmamış yok imla hatası zart zurt diyo..Ya bişey diil şimdi mesajlar silinecek kişisel atışma diye.Bundan önceki forumda bu nedenle kilitlenmiş..Merak ediyorum olayı başlatan yine bu muydu? :LOL:

millet iyice boş şeylerden atışmaya başladınız ama kim haklıysa haklı tamam ama böyle bu iş küfüre hakarete döner kimsenin bi işine yaramaz tartışıyosanız tartışmada kişinin haksız olduğu yerleri yazıya ekleyin ona göre yorum yapın iğne iplik hesabı yapmasanız iyi olur bence... haluk levent formu kapatılmasın türkiyede en iyi rock cı bence şuan

mein_hernz_brennt demiş ki:
millet iyice boş şeylerden atışmaya başladınız ama kim haklıysa haklı tamam ama böyle bu iş küfüre hakarete döner kimsenin bi işine yaramaz tartışıyosanız tartışmada kişinin haksız olduğu yerleri yazıya ekleyin ona göre yorum yapın iğne iplik hesabı yapmasanız iyi olur bence... haluk levent formu kapatılmasın türkiyede en iyi rock cı bence şuan
haklısın abicim uzatmanın bir anlamı yok.Burda kimin haklı kimin haksız olduğu zaten anlaşıldı..Neyse ben konuya dönüyorum :) halukun yeni albümü çıkacakmış doğru mu? abi tartışmaktan adamın ne yaptığını unuttum yaa :LOL:

Albüm büyük bir ihtimalle nisan mayıs gibi çıkacak. içinde hiç bir cover bulunmayacak.

albümle ilgili konusmalarında anadolu enstrümanlarını kullanacağını, annemin türküleri gibi sert bir albüm olacağını soylemişti hep haluklevent. ayrıca anadolu enstrümanlarından kastı sanırm kemençe ve tulum. Kazım koyuncudan bir parça etkilenmiş olması gerek.

ama hlbümde cover olmaması gerkeçten çok iyi bir haber. bilmem dikkat ettiniz mi? Haluk Levent leyla.com albümünden sonra albümlerinin klip şarkılarını sürekli dha once denenmiş/başkaları tarafından soylenmiş şarkılara çekti. leyla.com dan sorna haluk levent in soundu da gittikçe değişmeye başladı. kral çıplak albümünde 1.46 lık kaçış şarkısının bu kadar beğenilmesinin bence tek sebebi budur.

yeni bir albüm geliyor şimdi. şu ana kadar ki yorumlardan anladığım kadarıyla beklediğimiz gib bir albüm geliyor gibi. 5 yıldır beklediğimiz o albüm inşallah bu sefer çıkar

Halukweb yönetiminin açıklamasıdır.Daha kapsamlı bilgi almak isteyen halukweb.com a baksınlar...Ama dikkat edin Halukweb kapasite sınırlarınızı aşmasın.Orada bu gruplaşmalarla psikolojiyi yenmek sökmez çünkü bende oradanım.Haluk Levent kendi bildiğini özünü her zaman gösterdiği gibi Haluk dostlarıda buna güzel bir özenti ile bakıyor.Ben meşgul bir insanım uğraşamam sizlerle 10 kişi mesaj bombardırmanına tutsun istediğini söylesin biz Haluk Levent çiyiz savunduğum şey insanların o saçma kıyafetleri giymeyi bırakıp kendi etrafından yararlansın.Avrupai davranışlar giysiler çok mu hoşunuza gidiyor! Sanırım İstanbul un avrupa yakasındansınız.Asimileşmiş şahsiyetler savunduğum şey özüm!! Siz kendi özünüzü ezerek avrupayı savunuyorsunuz! Benliğine küfür edenlerle tartıştığımdan dolayı kendimden bile utanıyorum.Yazıklar olsun!!

Ah ah özünü savunuyomuş yesinler özünü..Olum ne kıt zekalı bi tipsin ya amacın kavga etmek mi senin? biz nurda konuyu haluk levente getiriyoruz habire laf atıyosun.Keşke yanımda olsan da özenti asimile ne demek gösterseydim sana.. :twisted:
Barock boşver uğraşma işte kudursun kendi çapında...hem bizim sorduğumuz soruya cevap yazıyo bide altına bokunuda atıyo yani helal olsun..Yaderrock bence forum kitlenmeden bu bok atmalarına son ver yoksa işin sonu kötüye varacak..Biz burda konuyu değiştirmeye çalıştıkça cıvığını çıkarıyosun..Var mı lan avrupa özentisiyiz biz avrupa yakasında da oturuyoruz hem de senin gelmeye tırsacağın yerlerde....eğer sen avrupa tarzında müzik dinlemiyosan ben de bundan sonra foruma girmeyeceğim :!: ne bu ya her yerden bir çıban başı çıkıyo yeter ya..

Uzun zaman oldu yazı yazmayalı,ama hala bıraktığıum gibi devam ediyor.aslında simdiki yazacaklarım da öncekiler gibi olacak,ama insanlar zahmet edip forumları yeterince değerlendirmeden yazılar yazıyor.Hepinizden farklı olarak haluk levent'in müziği(teknik ve söz),tarzı ve duruşu iitibariyle sadece ona özgü olan bir konumda...bu gün taklit edilmesi ya da esinlenilmesi gayet normal ve ara ara olmalı da.

Şimdiki yazacaklarımı ben değil o söylüyor,beni kendi halime bırakın istiyorlarsa turkrock sitesinden alsınlar hiç sorun değil,bu adamı apayrı bir yere koysunlar ama bilmedkleri ve anlamadıkları konuda lütfen cahilce konusmasınlar...Evet bu haluk leventin,ben ve benim gibilern düüşüncesi,türkiyedeki tatlı su rockcılarından en babalarına kadar sıralama yapın fakat haluk leventi farklı bir yere koyun,ister rock'cı ister popcu diyin fakat saygı duymasını bilin... herkes yaptıklarıyla bilinir,ve insanların haluk levent hakkında araştırmadan sormadan sorgulamadan yorum yapmasın...bundan 3 4 sene önce sadece şarklılarını güzel olduğu için dinlerken ve hiç tanımazken,bu gün istediğim zaman arayıp bulup müziği ve kendisi hakkında eleştiri yapabilecek özgürlüğe sahibim ve bu samimiyeti en başta kendisi gösteriyor..sadece bana değil benim gibi bir cok insana.Adam zaten diyor ki beni eleştirin ama iftira yalan dolan sözler söylemeyin.Bu gün her karşılaştıgım yerde "ah be abi serdar öztop da olsaydı konserlerinde ne güzel olurdu" diye bir cümle sarfettiğimde sırf bu konu hakkında saatlerce oturup muhabbet edebiliriz.Bunu sdece ben değil elini vicdanına koyup araştırarak bilerek objektif olarak düşünerek yorum yapmasını öğrenen herkes yapabiliyor..Zaten böyle yorum yapan insanları haluk levent de biliyor,bu gün burada yazılan her şey her eleştiri seviyeli ve mantıklı oldugu sürece onu da etkiliyor ve değişmesine sebep oluyor.O yüzden önünüzdeki klavyeye bakıp aklınızdan geçenleri "bu adam nasılsa böyledir" tarzı düşünüp atmayın..Bu yazımı kimse üzerne alınmasın,kimseye direk bir şey söylemiyorum ama inanın kasıtlı yazı yazan çok insan var...eğer gerçekten ön yargıları varsa bunu abartarak değil burada bilen tanıyan insanlara sorark yapmalı.Bu ilk başta kendisi için önemli,çünkü ne haluk levent ne ben ne baskası o saçmalıkları umursarız bir yerden sonra...Her insan yaptıkları yazdıkları ve konustukları kadar tanınır.O yüzden yalan dolan yazılar yazmanın hiçbir makul tarafı yok ki...

Arkadaslar haluk levent'in yeni albümün bekliyorlar.Çeşitli tarihler söylüyorlar.Fakat ben bu albümün en az 1 yıl sonra cıkması taraftarıyım,neden diye sorarsanız haluk levent ve albümü yapan grup elemanlarının albümsel anlamda tam bir grup olma aşamasında bu albümün gerçekten kulağa hitap etmesi açısından albümün özene bözene çok dikkatli bir şekilde yapılmasını umuyorum.İlla sert müzik olsun demiyorum sadece o sertliğin kokusnu hissettirdikten sonra müzikal olarak da zaten gerisini getireceğine eminim.Çünkü bana göre rock müzik bir kokudur.

Bu gün yeni yıl 2006 ya bambaşka girmek istiyorum.tartıştığım atıştığım arkadaslar oldu özür dilemiyorum ama keşke olmasaydı diyorum.Sevmem öyle kötü tartışmayı çünkü.

Halukla Kalın..

ogüne katılıyorum albüm kesinlikle en azından 1 ıl sonra çıkmalı. zaten haluk abi bir ara kendine kapanacağını ve artık içindekileri kağıda ve notaya dökeceğini söyledi. gerçekten de yüreğimde ve beynimde olan çok şey var artık biraz yalnız kalıp rahat kafayla bunları yansıtmak istiyorum dedi. ve uzun bir zaman sonra çıkacak olan albümün haluk levent kokacağını yani lşarkıların büyük bir kısmının kendine ait olacağını söyledi. artık hiç bir kaygısı olmadığını söyleyen haluk levent bundan sonra etnik rock yapacağını da söyledi.

Geri