Haluk Levent

Soundmax demiş ki:
Yılların eskitemediği başarılı bi adam bence. Yürüsün gitsin derim. Yolu açık olsun

aynenn onu yıkmaya calışan gençlik var sonradan rock dinleyen gençlik
onlar istemiyor bilmiyorlari haluk abileri sayesinde dinliyorlar bu tarz müziği ama sırf halukda deil yanlış anlaşılma olmasın :)

Soundmax demiş ki:
Yılların eskitemediği başarılı bi adam bence. Yürüsün gitsin derim. Yolu açık olsun

her albümü satıyor haluk levent açısından bir sorun yok ama yeni nesil çok sanatçı çıkınca tabi haluk levent ROCK MU yapıyor diyenler var :)

arkadaslar rock davulun fazla çıkması gitarların havada uçuşması deildir öyle diyorsanızda bu tarz parçaların hepsi fazlasıyla mevcut haluk leventte

Haluk Levent Türk Rock Müziğinin 9o'lı yıllardan bugünlere gelmesinde en büyük katkısı olan bir sanatçıdır.Anadolu ezgi ve türkülerini Rock müzik senteziyle en iyi biçimde dinleyicilerine sunmaya çalışmıştır.Yaptığı albümler ve verdiği konserler bunların bir kanıtıdır

Soundmax demiş ki:

her albümü satıyor haluk levent açısından bir sorun yok ama yeni nesil çok sanatçı çıkınca tabi haluk levent ROCK MU yapıyor diyenler var :)

arkadaslar rock davulun fazla çıkması gitarların havada uçuşması deildir öyle diyorsanızda bu tarz parçaların hepsi fazlasıyla mevcut haluk leventte

Haluk Levent Türk Rock Müziğinin 9o'lı yıllardan bugünlere gelmesinde en büyük katkısı olan bir sanatçıdır.Anadolu ezgi ve türkülerini Rock müzik senteziyle en iyi biçimde dinleyicilerine sunmaya çalışmıştır.Yaptığı albümler ve verdiği konserler bunların bir kanıtıdır

Tanthalas demiş ki:
Çok kısa ve net bir şey söylemek istiyorum...

''Haluk Levent'i kötülemek, çok yakında demode olacak bir MODA'dan başka bir şey değildir''....

İsteyen istediği şekilde yorumlar bu lafımı...

Eyvallah....

bu yorumu çok sevdim haluk leventti sevende onu kötüler oldu :LOL:

hehe isteyen istediği şekilde yorumlasın demiş arkadas

ben ilk okudugumda levent'i sevmeyen fakat taktir eden orta yollu birisinin yazdıgı bir yorum olarak değerlendirdim..hala da öyle düşünüyorum

arkadalar bence gerçekten çok güzel müzik yapıo.türkü olsun,rock olsun çok başarılı.cemalım türküsünü rock tarzında söylyen ilk adam...ama dönmen lazım isimli parçanın sonunda rep tarzı bi söyleme var onu yapmasaydı keşke da iyi olcaktı bence.benim düşüncem bu.....

erdemche demiş ki:
arkadalar bence gerçekten çok güzel müzik yapıo.türkü olsun,rock olsun çok başarılı.cemalım türküsünü rock tarzında söylyen ilk adam...ama dönmen lazım isimli parçanın sonunda rep tarzı bi söyleme var onu yapmasaydı keşke da iyi olcaktı bence.benim düşüncem bu.....[/quote

burda hak veriyorum sana her sanatçı hata yapabilir ve bu hatadan ders çıkarmak önemli ...rap olması iyi olması bide alışamadım adlı parçada rap sölenmişti keşke olmasaydı

ezogelin demiş ki:
wanilyaa demiş ki:
ezogelin demiş ki:
Sinandemir demiş ki:
Haluk Levent'in sitesi www.halukweb.com 14 gün sonra yeniden yayına giriyor.

10 aydır kapalı site açılmasada olur

Hmmm... :roll:

Açılmasın mı diyorsun?Gereksiz mi yani sence?

gereksiz demedim ama açıldıktan sonra tekrar kapanıcak boşu boşuna insanlarda üzülücek bunu demek istedim
Yeniden kapanacağını hiç zannetmiyorum zaten site yenileniyordu ondan dolayı aylardır kapalıydı yani bu sefer hiç sorun olmaz bence.

Geri