Djinn Stylo (Alternative Metal) - Ankara

SELAMLAR ben bilgehan blacktooth un eski bascısı.Artık izmirde yasıyorum ve sizi en yakın zamanda buralarda bi konserde görmek istiyorum.BASARILAR
,

Evreka !!! Evreka!!!

Alınan duyumlar doğrudur.Davulcu bulunmuştur. Aralığa kadar pürüzler halledilip DJİNN kaldığı yerden devam edecektir.()

djinn stylo

Ben de foruma geleyim artık(bu da sakıncalı bir cümle oldu :)
Djinn Stylo'nun yeni davulcusu olaraktan hepinizi saygıyla selamlıyorum.
(yazacak birşey bulamadım valla :D zaten Tolga'nın mesajı ile benim mesaj arasındaki edebi farktan anlaşılıyordur)

Slm DJINN STYLO

Evren, Tolga merhaba...
Ben Çağlar (Yengeç) nabersiniz, nasılsınız?
Tabi diğer arkadaşlara da merhaba, bi sizi tanıyom grup olarak, eski arkadaşlar...
Neyse, en sonunda demek yeni davulcu gruba dahil oldu. Hoşgeldin. En nihayetinde insallah sizi izleyebileceğim.
Evren sana mail atmıştım ama okumadın mı bilmiyom, Tolga bi de sana mail atıcam, DJINN STYLO adresine.
Hadi görüşürüz....

and_justice_4 insanı sayesinde dinleme şansına eriştiğim çok süper bi grup :)

konser felan olsa çok hoş olur geliriz dinleriz :)

denystryx demiş ki:
and_justice_4 insanı sayesinde dinleme şansına eriştiğim çok süper bi grup :)

konser felan olsa çok hoş olur geliriz dinleriz :)

ahaa donnis'de gelmişş buraaya... :D Olm walla en kısa zamanda güsel seyler olucak sanırım...Aldıgım duyumlar bunun üzerinedir... Gökhan tekrar hoşgeldin abi....
Giyildi artık ateşten gömlek... :twisted:

Re: Slm DJINN STYLO

yengecc demiş ki:
Evren, Tolga merhaba...
Ben Çağlar (Yengeç) nabersiniz, nasılsınız?
Tabi diğer arkadaşlara da merhaba, bi sizi tanıyom grup olarak, eski arkadaşlar...
Neyse, en sonunda demek yeni davulcu gruba dahil oldu. Hoşgeldin. En nihayetinde insallah sizi izleyebileceğim.
Evren sana mail atmıştım ama okumadın mı bilmiyom, Tolga bi de sana mail atıcam, DJINN STYLO adresine.
Hadi görüşürüz....

Yengeç eyvallah seni burada görmek çok güzel

konser ve çalışmalara mutlaka bekleriz

ya abı cok uzun sure oldu ama umarım ıyısınızdır ve yıne bı barısa rock muhabbetı olur sole salam bı konser nu arada gelen dvd dekı bır eksıklık bızıde cok uzdu (evren abı sen üzülme daynamam ) ama hakkaten klip estetiğinde bı dunaya goruntu var monalisaden sonra neden bu dvd dende bır klip cıkarılmıyo anlamıyom yanı bu arada son uyarı (anlarsınız )lalbüm nerde albüm ya öldürün su adamları (mankha fa ve zilekeş ) şindiden gözumuz yollarda ve konser beklıyoruz goruusmek uzere

agony demiş ki:
...albüm nerde albüm ya öldürün su adamları (mankha fa ve zilekeş ) şindiden gözumuz yollarda ve konser beklıyoruz goruusmek uzere

Höööyyt Ankaralı gruplara laf yok! Takdir ederim adamları. Bu arada basçıları kameraya pek almadıklarının bende farkındayım. Bunu eksiklik olarak belirttiğin için teşekkürler.

Hazırlanın arkadaşlar, hazırlanın...

Geri