Balans ve Manevra

İzlediğim türk filmleri içersinde benim için çok özel yeri olan filmler arasına girmeyi başardı özelliklede ALİ KIZ SANA HASTA OÐLUM türündeki konuşmalar ve onun o saf ,temiz kalpliliğini kim ne derse desin Teoman çok iyi yansıtmayı başarmış...Bi ara Ali'nin yerine kendimi koydum ve nası sinirlendim Seda Akman'a tecavüz eden adam ve tayfasına isimlerini bilmediğim için bu şekilde tanımlamak zorundayım bi insanın üzerinede bu kadar gidilmezki :evil: :evil: Sonra yine en çok güldüğüm ve koptuğum aklıma geldikçe hala gülüyorum Teoman'ın Zeynep'le AMA HALA BURDASIN diye tartıştıkları bardaki o sahne çok çok başarılıydı.. Bana katılan olurmu olmazmı bilmiyorum ama benim bu filmden aldığım mesaj ve genelde çevremdeki izleyenlerinde aldığı mesaj " Bodrum'daki gece hayatının içine girildikten sonra ne kadar pis olduğu aslında "...Bu filmde bi çok insanın ölmesi beni üzmedide keşke Kamyoncu Ali hiç ölmeseydi :cry: :cry: :!: :!: :!:

cok iyi bir film desem yalan olur ama bence bunu da yapmak buyuk basaridir en azindan Teoman'in cesareti yeterlş onu takdir etmek icin, yeni filmi 'istenmeyen tuyler' in cekimlerine baslamis duydugum kadariyla..

teoman'ın oyuncu olarak iki filmi 'mumya' ve 'romantik' inanılmaz kötü filmlerdi,kaldı ki teoman'ın oyunculuğuda öyle ama 'balans ve manevra' da hem oyuncu olarak hemde yönetmen olarak inanılmaz kötü.bu işi beceremediği kesin artık yapmasın bu yönde bişeyler....

Geri