Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

Arkadaşlar,

Uzun zamandır sürpriz için bekliyordum ama tembelliğim sebebi ile bir türlü güzel resim çekemediğim için paylaşamamıştım...Sevgili @alamut aracılığıyla ile USA'den bir gitar getirttim..Alım esnasında gerçekten neredeyse sabaha kadar bana yardımcı oldu ve sorunsuz şekilde elime geçmesini sağladı...Yakın zamanda bir daha bir araya gelebiliriz ;)...

Kendisine çok teşekkür ederim...

Sevgiler ve saygılar...

Chordsolo nikli arkadaştan nux mod force pedal aldım, hani derler ya sıfır kokusu üzerinde, aynen öyle. Ayrıca pedalı göndermeden önce küçük tanıtım videoları bana gönderdiği için teşekkür ediyorum hızlı ve sorunsuz bir alışveriş oldu,güvenle alışveriş yapabileceğiniz bir arkadaş..

@Komikhocuk ile sorunsuz bir alışverişimiz oldu. Kendisinden GNX 2 processor aldım. Oldukça sağlam bir paketle elime ulaştı ürün. Gerek alışveriş oncesi, gerek ise de alışveriş sonrasında gosterdiği ilgi, duyarlılık ve samimiyetinden dolayı kendisine teşekkür ediyorum.

@diabolique de harika bir insan. Bunu da herkes duysun. :)

Yakın tarihte @andysat ve @dolye35 hocalarımdan çok güzel lamba alışverişlerim oldu.
İkisi de çok özenli ve sağlam paketlenmiş şekilde sorunsuz lambaları bana ulaştırdılar.
Nezninizde tekrardan teşekkür eder , alışveriş yapmayı düşünenlere şiddetle tavsiye ederim. ;)
Selamlar & Saygılar
İyi forumlar

@ChordSolo dan Pod Hd500 aldım. Evine gidip deneyerek aldığımdan diğer ekipmanlarını da görme şansım oldu. Kendisi ev stüdyosunda çalışan bir müzisyen olduğundan ekipmanlarına güzel bakmış zira benim aldığım Pod da tertemiz. Alışveriş yaparken rahatlıkla güvenebilirsiniz.

Bu sıralar zıvanadan çıkmam nediyle bir çok alışveriş yaptım şansıma da şeker gibi insanlara denk geldim e hal böyle olunca al sat dur durak bilmiyor tabi.. Buradan da kendilerine teşekkür ederim haklarını yemek istemem..
@duru_s90 çok teşekkürler tertemiz alışveriş
@aiyiadam sağolsun çok hızlı temiz dertsiz tasasız alışveriş teşekkürler kendisine
@2013 Kadirle çok iyi bir arkadaşlığım oldu almayı satmayı bırak süper bir insan kendisi çok teşekkür ederim kendisinede
@Oguz92 Oğuzla zaten maliye peşimize düşecek yakında sağolsun çok temiz bir insan kendisi
@CrimsonKing Lamba alışverişimiz oldu (siparişin aklımda burdan da hatırlatıyım) çok teşekkürler
@sevketkaplan Şevket beyle de tuner alışverişimiz oldu sağolsun güvendi hızlı bir şekilde alışverişimizi tamamladık teşekkür ederim kendisine
@dream lamba alışverişi yapmıştık sonrasında da hoş sohbetlerim oldu kendisine tekrar teşekkür ederim..
@ascetic Hüseyin in dürüstlüğü konusuna özellikle değinmek istiyorum olmayan alışverişlerimizde bile kargo paralarını karşılayıp beni mağdur etmedi olan alışverişlerimizde tertemiz geçti teşekkür ederim kendisine

Estagfurullah Deniz abi. Senin zaten benim referansima ihtiyacin olmaz ama notumuz soyle bir kenarda dursun. Benim ufakliklarin selami var bu arada. Deniz abi havalar sogudugunda amfiyi getirsin de lambalarinda isinalim diyorlar :D

Geri