Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

@lichking23 ile alılverişimiz oldu gayet iyi birisi ürünü efsane paketlemiş kabını atmaya kıyamadım :D
IMG_4693.JPG

Olumsuz referans olacağım forum üyelerine bir yenisini eklemek istiyorum. @Berkay Aşar
İlanlarım arasında 220₺ den satmakta olduğum EMG Manyetik Setine karşılık olarak arkadaşın 120₺ den sattığı Blackberry telefona talip oldum. Gayet güzel ve hızlı bir şekilde kargolaştık. Hatta arkadaş jest olması açısından hediye penalar ve tel sihirbazı göndermiş. Telefonu kargodan aldığımda sadece çalışıp çalışmadığını kontrol etmek için açıp tuşlarını vs kontrol ettim. Bir sorun yoktu gibi. Aynı şekilde ürünü geri paketleyip valideme kullanması için kargoladım. Kargo aileme ulaştığında şunu öğrendim ki telefonda şebeke problemi mevcut, bu sebepten sim kartı tanımıyor. Arkadaş ile görüşüp ürünü iade alması konusunda görüştüğümde ummadığım bir tepki ile karşılaştım.
Bu kadar senedir beni tanıyan tanıyor. Herzaman efendiliğimi koruyarak aldatılsam bile taviz vermedim. Bu arkadaş ile yazışmalarımı, buradan yayınlayamadığım için, alışveriş yapmayı düşünen forum üyelerine whatsapptan gönderebilirim.

Geri