Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

pentagramxxx nickli arkadaştan bu gün ram ve ekran kartı aldım ve sağolsun ben daha parayı yollamadan o aletleri yolladı cihazlar bende parayı yarın yollıyacam (yollamasammı :D )ve aletler sorunsuz dediği gibi

Zafer666'dan Boss GX-700 aldım, şehirler farklı olduğu için ve ikimiz de farklı sebeplerden ötürü önce yollamak istememize rağmen sonra başka bir çözüm yolu bulduk, sonuçta şu an alet elimde, çok temiz.

Ayrıca bu alışverişte aracı olan Me_Thus'a çok teşekkür ediyorum. Eğer o kabul etmeseydi iki taraf da üzülecekti ama şu an onun sayesinde ben Boss'uma, zafer666'da parasına kavuştu :).

Gerçekten çok güvenilir insanlar, tavsiye ederim, tekrar teşekkür ederim kendilerine...

Celephais' e teşekkürler...

Celephais ten bu ay içinde PodxtPro,FBV shortboard ve crybaby GCB95F aldım. Hepsi elime geçti , sadece pod gümrükte açıldığında üzerine bir iki çizik almış ve güç kablosu kaybolmuş , bunda da celephais in hiç bir kabahatı yok tabiki, paket elime geçtiğinde gördüm bütün koruma malzemeleri altta pod en üstte olacak şekilde yolculuk yapmış İstanbul içinde :evil: , diğerlerinde hiçbir sorun yok.Parasal olarak hiç bir sorun yaşamadım, çekinmeden istekte bulunabilirsiniz. Herşeyiyle uğraşıyor,yoruluyor,sağolsun.

Diyeceğim Celephais e her zaman gönül rahatlığıla güvenebilirsiniz(bilenler için söylemiyorm onlar zaten biliyo :) ) ama gümrük için aynı şeyi söyleyemem. :D

umut büyük adam valla daha bana cevap bile vermedi ama canı sağolsun. şu an alanyada yazlıktayım. sea, sand, sun (deniz, kum, güneş olayı). hele bi dönsün memlekete misafirimdir, aha burdan duyuruyorum. GEL UMUTÇUM BALIK YİYELİM rakı içelim ALLAHIN İZNİYLE. BEKLİYORUM VALLA. çok ciddiyim. güzel insan valla bu umut. helal olsun ona. hadi fondip...

TheJester demiş ki:
Zafer666'dan Boss GX-700 aldım, şehirler farklı olduğu için ve ikimiz de farklı sebeplerden ötürü önce yollamak istememize rağmen sonra başka bir çözüm yolu bulduk, sonuçta şu an alet elimde, çok temiz.

Ayrıca bu alışverişte aracı olan Me_Thus'a çok teşekkür ediyorum. Eğer o kabul etmeseydi iki taraf da üzülecekti ama şu an onun sayesinde ben Boss'uma, zafer666'da parasına kavuştu :).

Gerçekten çok güvenilir insanlar, tavsiye ederim, tekrar teşekkür ederim kendilerine...

TheJester ile her konuda anlaştık fakat bazı pürüzler nedeniyle bir türlü alışverişi gerçekleştiremiyorduk. Aklıma aleti Me_Thus'a göndermek geldi.
kendisine durumu anlattım ve bu konuda yardım istedim. sağolsun bizleri kırmadı ve zamanını ayırıp bu alışverişte aracılık yaptı.
bu yöntemi güven problemini aşamayan arkadaşlara tavsiye ederim.
Olayın kahramanı Me_Thus'a çok teşekkür ederim. :LOL:
TheJester da söz verdiği gibi aleti gidip Me_Thus'tan aldı.kendisi de güvenilir bir arkadaştır.

01'den alesis marka guitarfx processor aldım (digitech metal master ile takas) alet sıfır dedi ver gerçekten sıfır çıktı.kargoya verdiğinden 1 gün sonra da elime geçti.çok teşekkür ediyorum.

gossamer83 demiş ki:
01'den alesis marka guitarfx processor aldım (digitech metal master ile takas) alet sıfır dedi ver gerçekten sıfır çıktı.kargoya verdiğinden 1 gün sonra da elime geçti.çok teşekkür ediyorum.

BEn teşekkür ederim,senin alette gerçekten tertemizdi ve sorunsuzdu...

Dragonchaser dan gitar ve processor aldım. kendisine parayı banka havalesiyle parayı gönderdim aletler hiç gecikmeden kargo ile evime geldi. özellikle gitar gibi ekipmanlarda kargo olayına girmekten çekiniyoruz hepimiz. işi şansa bırakarak,umarım kargoda bişey olmaz hesabı :LOL: şansımızı deneyelim dedik. ama baktım ki dragonchaser işi hiç şansa bırakmamış. bu kadar mı sağlam ambalaj olur yahu 8O o kadar özen göstermiş ki adamlar karpuz misali fırlatsalar bile gitara bişey olmaz. kendisine huzurunuzda teşekkür ederim.

Eywallah abi asıl ben teşekkür ederim, cidden finansal açıdan çok zor bir dönemde imdadıma yetiştin :D

Bu arada kargolama olayından zamanında benimde dilim yandığından bu konuya ekstra özen gösteriyorum, yoksa işi burdaki kargo şirketlerine bırakırsak yandık valla :)

sifremikaybettim'le pedal-rack takası yaptık. sağolsun muhteşem bir paket yapmış. rengarenk köpükçükleri yiyesim geldi. :D
ayrıca cihaz da o kadar temiz ki gören arkadaşlar "sıfır mı aldın?" diye sordular. çok çok teşekkürler sifremikaybettim...

allexstone 'dan kapagi degismis bir boss dd-5 aldim, parayi attigim gibi yollayip elime gecti.

presence'den de bugun itibariyle boss ch-1 aldim, ona da bankadan parayi attigim gibi ertesi sabah kargoyla yolladi, elime gecti.

her iki alisveristen de memnun kaldim.

Evet millet!
11. sayfada bir söz vermiştim başarılı/başarısız alış-veriş lerin çetelesini tutup 15 sayfa okumaktan kurtaracam sizi diye;biraz(birazdan da fazla :oops: ) geç te olsa sözümü tuttum ve listeyi tamamladım.
DrB ye gönderiyorum listeyi,uygunu neyse o şekilde size sunar artık.
Kolay gelsin herkese...

Not : Gerçekleşmemiş alış-veriş ler ,tutulmamış sözler ıvır-zıvır yüzünden lütfen bana tepki duymayın,ben sadece sayfaları tek tek okuyup listeyi çıkardım.Listede herhangi bir hata varsa DrB ye iletirseniz sanırım sorunu halleder...

fender_usa den bi wah bide 30w marshall aldım gayet rahat oldu parayı yolladıımın ertesi gunu tertemiz elimdeydi...
hiç bir sorun yasamadık..

Geri