Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

Bende forumu en basından beri takip ediyorum ama hic yazmadim.
Yazayimda alis veris yaptigim kisilere haksizlik olmasin.

"Jam_jar" nickli sahistan bir tane Laney WS80 R aldim.Param olmadigi icin fiyatta indirim yapti.Kendisi evinde agirladi ve "anfi temiz ama sen yine bir dene" dediginde anfi alinirken nelere dikkat edilir baslikli kisa bir sunum bile yapti kendisine cok tesekkur ederim.Uretimde olmayan bu kadar temiz bir anfi buldugum gibi Tolga abi gibi biri tanidigim icin daha cok sevincliyim.Gozunuz kapali guvenebilirsiniz tam anlamiyla muzisyen ruhu var bu adamda kotuluk gecmiyor icinden...

"Telecaster52" nicki Baris arkadasimizdan Cort X Custom ve guzel bir arkadaslik aldim.Msn dende olsa kendisiyle halen gorusmekteyiz alisveris esnasinda cebimde param vardi ama bir turlu zaman bulup gidip alamiyordum kendisi acil paraya ihtiyaci oldugu halde 3 hafta bekledi ve bununlada kalmayip gitari kadikoy'e kadar getirdi.Gitarin temizligini konuya katmiyorum bile...

"imp" nickli arkadasa bir tane gitar sattim gitari buradan kargoya verdim gitari aldiktan sonra o da parayi yolladi alisveriste ufak bir puruz oldu ama o da bankayla alakaliydi kesinlikle arkadastan kaynaklanan bir sorun degildi zaten kisa bir zaman sonra cozuldu...

Yukaridaki arkadaslarin hepsine cok tesekkur ederim ve hepsine gozu kapali guvenebilirsiniz.
Bu arkadaslarinda listeye eklenmesini rica ederim

Demir_grac
Ferhat Demir

2 3 ay önce rock-the-boy nickli fatih adlı arkadşımıza bir adet behringer v-amp 2 sattım.alan memnun satan memnun :D biraz hayırsız çıktı fatih.insan bi yazar dimi memnunum diye :D

cavo demiş ki:
2 3 ay önce rock-the-boy nickli fatih adlı arkadşımıza bir adet behringer v-amp 2 sattım.alan memnun satan memnun :D biraz hayırsız çıktı fatih.insan bi yazar dimi memnunum diye :D

ayıpsın hocam...evet cavit'den (cavo'dan) v-amp2 aldım 2-3 ay kadar önce.. aldığım alet bahsettiği kadar güzel ve temiz bir aletti.. dürüstlüğünden dolayı teşekkür ederim..

Behic abi'den (behicayhan) Seymour Duncan Hot Rails bridge manyetik aldim ve dedigi gibi tertemiz(hatta 0). Yaninda switch de gönderdi sagolsun. Güzel alisveris oldu çok tesekkur ediyorum :)

muazzam demiş ki:
Saoluuun ,saoluun.. :)
Umarım faydası olur..

Slaytanic;
Başarısız,prüzlü falan filan alış-veriş listesi de var,o da konur herhalde kısa zamanda.

eline saglik anilcim yalniz eksik bu liste biraz...benim adimin rahat bi 40 50 kere gecmis olmasi lazimdi, olmamis.ayip ayip :)

o kadar ugrasmissin kendi aldigin gitari unutup onu yazmamisin listeye ona guldum cok...eline saglik, bunun icin harcadigin vakitler sana sirat koprusunu gecerken kanat, karma puani, ogame oynuyorsan doteryum, world of warcraft oynuyorsan mana olarak donecektir emin ol.

1 ay kadar önce raistlin17 e washburn gitarımı takas yoluyla gönderdim.Karşılığındada birkaç parça birşey aldım. Parası yoktu bekledim hatta kendisini alışverişte bir problemde yaşanmadı açıkçası. Güvenilir bir arkadaş fakat öle elinizde olan malları satmayı düşünmüyorsanız sölemeyin alabilir zorla :D zafer666 ve TheJester adlı arkadaşlara da yardımcı olmuştum sayfalar önce yazmışlar sağolsunlar ben yeni görüyorum :roll: Zamanım oldukça yardımcı olmak isterim.

bana yazmadılar emme ben de yazayım, bekledim yazan giden olmadı :)

olbonkers: kendisinden dd-3 aldım. muhabbet güzeldi, alışveriş güzeldi. geç oldu güç olmadı, ilk hislerim dogrultusunda güvenilir bir arkadas.

behicayhan: kendisine de ds-2 sattım. gene bir problem yasamadık. ona da tesekkür ederim.

celephais demiş ki:
eline saglik anilcim yalniz eksik bu liste biraz...benim adimin rahat bi 40 50 kere gecmis olmasi lazimdi, olmamis.ayip ayip :)

Gerçekten ben de şaşırdım senin adını 40-50 kere yazmamama :D
Valla ben bu başlık altındakileri yazdım baştan sona,bu sayfada sana teşekkür etmeyenlere laf et sen :D

Kendi gitarımı falan yazmama sebebi de 15. sayfada listeyi tamamlayıp DrB ye yolladım,yani 15 inci sayfadan sonrası yok listede,modlar falan tek tek ekleyecek sanırım her yeni alış-verişi.Benim gitarın gelmesi de 15 ten sonra olmuştu :LOL:

Edit : Şimdi baktım da dediğim gibi benim gitarın gelişi ve buraya yazmam 15. sayfanın sonlarında :D

'' özbeksel'' nick li selçuk abi den ibanez gitar aldım.. fiyat konusunda gayet yardımcı oldu.. gitar konustugumuz gibi çok temiz..sadece gigbag konusunda problem yasamıstık ama kendisi aradı ve bana orjinal kılıfı yollayacağını kargo parasını da kendinin karsılayacağını soyledi..we ''gitarımı sana emanet ediyorum'' dedi..arayıp memnun olup olmadığımı sorması da cabası.. keske her satıcı selcuk abi gibi olsa :D

kesinlikle güvenilir bi satıcı çekinmeden alıs-veris yapabilrsiniz gorusundeyim.. tekrar da tesekkur ediyorum.. ..

saygilar..

muazzam demiş ki:
celephais demiş ki:

Gerçekten ben de şaşırdım senin adını 40-50 kere yazmamama :D
Valla ben bu başlık altındakileri yazdım baştan sona,bu sayfada sana teşekkür etmeyenlere laf et sen :D

Kendi gitarımı falan yazmama sebebi de 15. sayfada listeyi tamamlayıp DrB ye yolladım,yani 15 inci sayfadan sonrası yok listede,modlar falan tek tek ekleyecek sanırım her yeni alış-verişi.Benim gitarın gelmesi de 15 ten sonra olmuştu :LOL:

Edit : Şimdi baktım da dediğim gibi benim gitarın gelişi ve buraya yazmam 15. sayfanın sonlarında :D

Listeyi sen bana yolladiktan sonra olan bes alti eklemeyi ben zaten listeyi koymadan once yapmistim, seninkilere ek olarak. Kisacasi yukarda listeyi koydugum mesaja kadar her sey var. Ara ara bunu update etme hadisesine girecegim orasi da kolay. Cok ara vermedikce tabi.

Kotu liste hadisesine bakiyorum da pek kotu liste kabarik falan degil. Olsa olsa maksimum 10 kisi varsa var. Bunlarin da adlarini iyice ustunden gecmeden yazmak istedigim icin bir daha kontrole gitmek istemekteyim (sana guvenmedigimden degil, zira sen yolladiktan sonra baktim da bayagi karisik mesajlar var yukarda ama onemliler onlari tam olarak bir daha okumak istiyorum). Zira simdi o listedekiler bizi lanse ediyorsun diye veryansin edecekler, ve o durumda en azindan neyin ne oldugunu bileyim istiyorum. ;) Tabi bu da zaman aliyor.

B

yjm'den EMG81 ve EMG85 aldım:

hesabına parasını yatırdığım gün (19/09/2005) manyetikleri Yurt İçi Kargo ile bana gönderdi. Yurt İçi Kargo 48 saatte ulaştıracağın beyan etse de paket 24 saatte elime ulaştı! yjm'in de dediği gibi tertemiz manyetikler ve ıvır zıvırları paketlerinde duruyordu. bu benim ilk alış-verişimdi ve bir sorun yaşamam halinde bir daha alım-satım bölümüne uğramazdım diye tahmin ediyorum; fakat gayet pürüssüz ve hoş bir ticaret oldu :LOL:

huzurlarınızda yjm'e ve Yurt İçi Kargo'ya teşekkürlerimi tekrar ve tekrar sunuyorum.

fender_usa yani köksal yollu ile aramızdaki problem çözülmüştür. kendisi gerçekten elinde olmayan nedenlerden dolayı ödemesi gereken parayı yatıramadığını ve geç te olsa bu problemi çözmek istediğini özel mesaj yoluyla belirtmiştir. az önce parayı hesabıma yatırmıştır. ben kin tutmayı sevmem. zaten daha önce yazdığım gibi bu adam bir dolandırıcı olmayabilir sadece benimle açık bir hesabı var diye belirtmiştim.

tşkler zafer666.. gerçekten elimde olmayan sebeplerden dolayı geciktirmiştim. defalarda özür dilerim. sonunda olsada parayı gönüll rahatlığı ile gönderdim. bu sorunun çözülmesi de beni mutlu etti. içim rahat. herşey için teşekkür ederim. iyi alışverişler iyi günler.

bu arada ATALAY İNAY raistlin17 nickli arkadaştan Marshall BB2 pedalı satın aldım.. akşam aceleye geldi hiç araştırmadım kendisine güvenim sonsuzdur.. hiç bir bilgi sormadan ve adres bile almadan parayı hesabına yatırdım. yarın sabah kargoya verecek. salı günü elime geçecek inşallah. ikimiz içinde cok kısa ve güzel olan alışveriş oldu her ikimiz içinde hayırlı uğurlu olsun.

Geri