Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

lipstick_ demiş ki:
okay adlı arkadasıma amfini satın aldım ilanı silebilirsin demesi üzerine alıs veris gerçeklesmeden ilanı sildim.. iletişime geçtik,bana abi keisn alıcam tabiki demişti ki cumaya kadar halletmiş oluruz dedi.. ben yeni amfi aldım ve adam hala bana yollaması gereken parayı yollamadı .. arıyorum açmıyo , msn de de yok :S yani kısaca yaklasık 400 dolar zarar etitm 2 amfim oldu diye iyi yonlerden bakıyorum ancak diğer amfinin parasını nasıl odeyeceğim de muamma . .kendi amfimi de satılıkdan kaldırdım onun satılmamış olması hala dert :S neyhse.. paramın normal sartlar altında en geç yarın yatmıs olması gerekiyo.. umarım beni utandırır arkadas :S ama sanmıyorum..

Ah abi ne desem,nasıl özür dilesem boş :oops: :cry: o kadar istiyordum ki amfiyi para elime geçmeden atladım ama gittigidiyorda pspyi sattığım adam parayı yatırmayınca ben de ortada kaldım :((hala satmaya çalışıyorum) Bi daha elimde para yokken iş yapmak mı Allah korusun!!

okayd ile bi alışverişimiz olmuştu. b.c rich warlock bronze unu almıştım. çok iyi bir adam yaa geçenlerde bir davul almak için birisiyle muhabbet ettimde adamın cimriliğinden ve para gözlüğünden dolayı anladım ki bizim bu aydın çok iyi bir adam hiç zorluk çıkarmadı ne kargoda ne de havale olayında. ama işi düşerse bana ona süper kyak yapacam...

_81_ nickli arkadaşla alışverişimiz oldu ona gt-6mı sattım beraber bira içtik takıldık kendisi mükemmel bir insandır sonsuz güvenebilirsiniz ben kefilim ona........

lichking23 nickli arkadaştan Boss CE-5 aldım. Almamın nedeni daha önce bir CH-1 bozmuş olmam bu nedenle aletin teknik durumu hakında titiz olduğumu belirttim. O da bana aletin hiç bir sorunu olmadığını ve tamir falan görmediğini belirtti. Ben de inandım parayı hesabına yatırdım kargoya verdi alışveriş gerçekleşti. Kargoyu almaya gittiğimde ilk şokumu yaşadım. Pedalı direk poşet dosyaya koyup kargolamış; bir ufak kağıda bile sarma zahmetinde bulunmamış. Daha sonra paketi açtığımda FILTER Knoblarının güçlükle harket ettiğini ve içerisindeki küçük knobun ise hiç hareket etmediğini gördüm.

Değerli forum üyeleri bu kaliteli forumu böyle bir kaç milyon uğruna yalan söyleyen sahtekar insanların kirletmesine izin vermeyelim. Teşekkürler, saygılar....

troypilsner demiş ki:
lichking23 nickli arkadaştan Boss CE-5 aldım. Almamın nedeni daha önce bir CH-1 bozmuş olmam bu nedenle aletin teknik durumu hakında titiz olduğumu belirttim. O da bana aletin hiç bir sorunu olmadığını ve tamir falan görmediğini belirtti. Ben de inandım parayı hesabına yatırdım kargoya verdi alışveriş gerçekleşti. Kargoyu almaya gittiğimde ilk şokumu yaşadım. Pedalı direk poşet dosyaya koyup kargolamış; bir ufak kağıda bile sarma zahmetinde bulunmamış. Daha sonra paketi açtığımda FILTER Knoblarının güçlükle harket ettiğini ve içerisindeki küçük knobun ise hiç hareket etmediğini gördüm.

Değerli forum üyeleri bu kaliteli forumu böyle bir kaç milyon uğruna yalan söyleyen sahtekar insanların kirletmesine izin vermeyelim. Teşekkürler, saygılar....

bu durumda paranı geri iade etmesi gerek bu yasal olarak suçtur msn kayıtları duruyorsa ve alete temiz demişse.. aletin temiz olması gerekir bence arkadaşla konuşup anlaşın..yoksa elinde kanıt varken çok kolay yaptırımı var benimde başıma gelmişti... konuşalım msnden anlatayım sana

wareyha abimden bir adet behringer gdi21 aldım tertemiz yolladı çok sağolsun süper bir alışveriş oldu..

cemburak dostumdan süper bir jimihendrix fuzz aldım çok sağolsun oda hiç bir sorunumuz olmadı...

typhoonca dostumdan behrnger flanger aldım tertemiz yolladı o da saolsun çok teşekkür ederim ona da..

bu arada karabash kankam bana bi boss ps-3 yolladı çok güvenilir adamdır...

fender_usa ile de netten blues yaptık taktık gitarları msn üzerinden gitar aldık grup kurduk "grup net" :D :D :D bunu da yazmadan geçemeyeceğim....

cihanyum süperdii yaa :) bundan sonra barlarda direk laptopla gideceğiz sen ordan aç sesli görüşmeyi ben burdan çalarım barda dinletiriz :).. inanılmaz zevk aldım yaa.

Arkadaşlar haddimi aşmak istemem ama üyelerin dikkatini bir başlığa çekmek istedim. http://www.turkrock.com/ftopic43271-0-asc-0.html çok kafa kurcalayıcı bir durum döndüğünü düşünüyorum bu başlıkta ve hala aydınlanmadı. Lütfen dikkatle okuyun. Yorum başlığını magazin ortamına dönüştürdüğüm için hepinizden özür dilerim ama ben de bu ürüne bakan biri olarak kulaklarımı dikmiş bekliyorum. Ayrıca eğer ortada zannedildiği gibi bir durum varsa üyelerin bilgisi olması gerektiğini düşündüm. Saygılar.

mng kargo beni bu gün 50 ytllik bir mal için 20 ytllik zarara soktu bu iki oluyor çalışanlarından nefret ettirdi şirket politakalarından.. bundan sonra asla yurt içi kargodan başka bir kargoyla işlem yapmıyacağım... sizlerede bildiririm adamlara alıcı öder bir kargo gönderdim sonra alışveriş yaptıım arkadaşla bir muhabbet sonrası kargoyu benim ödemem gerektiğine karar verdik bende doğal olarak mngye gittim ve 5 ytlyi uzattım alıcı öder daha işlem yapamayız istiyorsanız 3 ytl verin iptal edelim faturayı üstüne tekrar yollayın dediler... laf ettik kar etmedi.. haklı olduğum halde anca türkiyedeki bu zihniyet müşteriyi bu hale sokar oysaki yurt içi kargoda neler iptal ettim neler ekledim kargo içerisine bu gibi durumların beterleriyle de karşılaştım... bundan önce de karomu 4 günde getirmişlerdi ankaradan kargo parasını ödememeyi teklif etmiştim yine kabul etmemişlerdi halbuki 1 günde getirmeleri lazımdı... bu durumda alıcıyla anlaştığımızın ters durumunda işler ilerlediği için ve onu zor duruma soktuğum için ona 20 ytl geri ödeme yapacağım yarın... mngye burdan aneminin parçasını yolluyorum..

cihanyum arkadasımla bi alışveriş gerceklestirdik paketi az once aldım sıcağı sıcağına yazıyorum ben boyle ozenli yapılmış paket gormedim bugune kadar ustelik daha benim parayı yatırdığımdan emin bile olmadan kargoya vermişti super bi insanmış kendileri gerci kargo şirketi ile bi anlaşmazlık yaşandı ama t.a.k...

nice alışverişlere diyorum arkadasım...

cihanyum ile adana-istanbul arası bir alışverişimz oldu... süperdi... gerçekten ben biraz bazı şeylerin gerçekleşmesini bekledim sansamp tri ac için ama en sonuda aldım onu cihanyumdan... diyeceğim şuki bu adamdan gözünüz kapalı alet edevad alabilirsiniz :)

gognard arkadaşımızla süper bi alışveriş yaptık çok sağolsun hiç bir sorun çıkmadı muhabbeti sağam iyi arkdaşlarımızdan biridir

ancestralz dostumla çok hoş muhabbetimiz oldu onu triac için baya bir kıvrandırdım ama verdim sonunda aleti bana karşı göstermiş olduğu saygıdan dolayı teşekkür ederim...

iki arkdaş da hiç bir şekide, alışverişimiz esnasında güvensizlik yaratacak bir durum oluşturmadılar üstüne üstlük saygı sevgi çerçevesinden birşey kaybetmedik...

solonor dostumu da şöyle anlatayım okadar güzel bir alıcı ki, parayı yatırıyorum dedi yatırd beni yormadı oyalamadı bende ona hediye olarak kargo parasını ödedim güvenilir bir arkadaştır.. tüm dostlarıma teşekkür ederim

ozzierock nickli arkadaşımızla daha doğrusu abimizle:) çok güzel bir alışverişimiz oldu kendisinden gerçekten tertemiz pedallar aldım çok teşekkürler..

KeReMmM adlı arkadaşımdan Dimebag Cry Baby aldım, pedal gerçekten tertemiz ve parayı yatırdığımın ertesi günü pedal bana ulaştı. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Ne demek lichkin23 sen de parayı yatırmakta sorun çıkarmadın gayet güzel bir alışveriş oldu :) teşekkürler.. İnşallah daha alış veriş yaparız senle.

Geri