Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

Lonely_Guitarist demiş ki:
enver (enver) e çok teşekkürler , dediği anda orda olduğu , tam içerikle ürünü teslim ettiği ve duyarlılığı için.. güvenle alışveriş yapabilirsiniz kendisinden...

ben tesekkur ederım. cok zevklı bır alısverıs oldu ama oldu bıttıye geldı alısverıs ben oturup sohpet etmek ısterdım ama sınav haftasından dolayı bole olmak zorunda oldu :) guzel gunlerde kullan...

BLaCK_MaGiC86 demiş ki:
leventaytar' dan gdi21 aldım, pedal dediği gibi tertemiz çıktı, ambalajı ve kullanım kılavuzları da dahil çok güzel paketlenmişti pedal, teşekkür ediyorum kendisine ;)

Ben teşekkür ederim kardeşim, bana güvenip hiç düşünmeden 3 gün önceden parayı yatırdığın için ayrıca teşekkür ederim Hayırlı olsun güle güle kullan iyi bak pedalıma ;)

Gogostar nickli arkadaştan evvelki gün Behringer DD-100 delay pedalı aldım tıpkı söylediği gibi kutusu dahi açılmamış ve tertemiz elime geçti teşekkürler Gökhan,görüşmek üzere..

Gogostar nickli arkadaştan evvelki gün Behringer DD-100 delay pedalı aldım tıpkı söylediği gibi kutusu dahi açılmamış ve tertemiz elime geçti teşekkürler Gökhan,görüşmek üzere..

yucel demiş ki:

Ben teşekkür ederim, yucel de hiç pazarlık etmedi, söylediği zamanda parayı yatırdı. Kusursuz bir alışverişti benim için de... Güle güle kullan...

Punk nickli arkadaşla gerçekleşen takasımızda yaşanan sorun tamamen kargo şirketinin sorumsuzluğundan kaynaklanmaktadır.Kendisine bu durumu defalarca izzah ettim.Kargo şirketinin ayıbı yüzünden mahcup oldumuda belirttim.Oğuzhan arkadaşımdan ricam benimde işlerim olabileceğini hesaba katması ve ona göre davranması sonuçta ürünü verdiğin adrese yolladım o adreste olup olmaman bnim sorunum değil.ayrıca gitarın hasar görmemesi konusundaki hassasiyetini bildiğim için gitarı 5 kat sardım sarmaladım senin gödnerdiğin dandik köpüklü naylonla alakası bile olmaz ve bunun için eksra para ödedim.Lütfen bunları düşünerek buraya bişeyler yazarsan hem benim alışverişlerimi baltalamamış hemde muabbetimizi bozmamış olursun.

ozbeksel demiş ki:
Bu liste yaklaşık 1buçuk sene öncesine aittir. yeniden liste oluşturulacak yakında. bu listeden güvenilir alışverişleri öğrenebilirsiniz. buraya yansımamış olanlar da vardır elbette ancak buradan en azından yılların müdavimi üyeleri tanıma şansınız var.

liste1js2.png

hocam iyi guzel de ben bu forumdan kac alisveris yaptim ama ne kimse benim hakkimda birsey yazdi ne de ben onlarin hakkinda. gecen sene erdem isimli bi arkadastan (nickini unuttum, zannedersem pek takilmiyor buralara) gitar almistim, izmirli melih'ten bir-iki ay arayla 2 pedal almistim, bahoo74 veya benzeri nickli arkadastan pedal aldim, daha gecen gun scalloped'tan manyetik aldim vs... demek istedigim liste fikri guzel ama benim gibi bu bolume hicbirsey bildirmeyen ve de hicbir sekilde bildirilmemis olan kisiler icin de pek sevimli olmayabilir bu liste. sonra birileri hakli olarak cikip da ''vay sen bu listede yoksun'' derse de sevimsiz olabilir durum. olay benimle alakali degil de ileride boyle bir sorun yasanirsa diye soylemek istedim, yoksa fikir super.

ali

leventaytar demiş ki:
BLaCK_MaGiC86 demiş ki:
leventaytar' dan gdi21 aldım, pedal dediği gibi tertemiz çıktı, ambalajı ve kullanım kılavuzları da dahil çok güzel paketlenmişti pedal, teşekkür ediyorum kendisine ;)

Ben teşekkür ederim kardeşim, bana güvenip hiç düşünmeden 3 gün önceden parayı yatırdığın için ayrıca teşekkür ederim Hayırlı olsun güle güle kullan iyi bak pedalıma ;)

rica ederim, teşekkürler, dün saatlerce bırakamadım elimden gitarı pedalın müthiş tonu sayesinde (güünlerce amfinin crunch modu baymıştısoğutmuştuda)

persembe'den Boss SD-1 aldım. Pedal söylediği gibi sıfırdan farksız. Kendisine teşekkür ederim, sonuna kadar güvenebilirsiniz...

Bir de maresal ile alışverişim oldu. Kendisine pedal kutusu ve knob sattım. Söylediği saatte parayı yatırdı. Güvenilir alıcı, teşekkür ederim...

DjFucHs nickli Enis VİDİNLİ arkadaşımızla bir alışverişim oldu ama hiçte memnun kalmadığım bir alışveriş oldu bana zoom gfx8 gitar prosesörü yollayacaktı prosesör geldi 10 ytl kargo ödedim ama bi baktım adaptörü yok aciliyeti vardı prosesörün neyse kullanamadık kendisine söyledim unutulduğunu söyledi ve en kısa sürede yollayacağını söyledi bugun adaptör geldi 12ytl kargo parası ödedim ve 22 ytl kargoyu bana yükledi sanki adaptörün unutulmasında benim suçum varmış gibi hem zamanında prosesörü kullanamamış oldum hemde adaptörün fiyatından fazla kargo parası ödemiş oldum karşıısndaki insanı hiç düşünmedi mağdur durumda bıraktı.

vyno demiş ki:
DjFucHs nickli Enis VİDİNLİ arkadaşımızla bir alışverişim oldu ama hiçte memnun kalmadığım bir alışveriş oldu bana zoom gfx8 gitar prosesörü yollayacaktı prosesör geldi 10 ytl kargo ödedim ama bi baktım adaptörü yok aciliyeti vardı prosesörün neyse kullanamadık kendisine söyledim unutulduğunu söyledi ve en kısa sürede yollayacağını söyledi bugun adaptör geldi 12ytl kargo parası ödedim ve 22 ytl kargoyu bana yükledi sanki adaptörün unutulmasında benim suçum varmış gibi hem zamanında prosesörü kullanamamış oldum hemde adaptörün fiyatından fazla kargo parası ödemiş oldum karşıısndaki insanı hiç düşünmedi mağdur durumda bıraktı.DjFucHs nickli arkadaşla alışveriş yaparken bir kez daha düşünün bence

Msn de de açıkladığım gibi, İnsanlık halidir,unutulablir..ama yine de bu konudaki suçumu kabul ediyorum.Fakat siz de biliyorsunuz ki 1 gün önce gitara 22 YTL kargo parası ödedim ve cebimde 5 kuruş kalmadığı için adaptörün kargo ücretini de ödeyemedim..Her neyse msnde de dediğim gibi adaptörün parası olan o 12 YTL yi elime ilk para geçtiğinde hesabınıza yatıracağım.Bu forumda 500 ü aşkın alışverişim oldu fakat araştırırsanız hakkımdaki ilk kötü yorumu yapan siz oldunuz..Kendinize göre haklısınız fakat olmayan bir nakiti yaratma gibi bir şansım yoktu o an.yine de teşekkür ederim..

Enis VİDİNLİ

mfikret demiş ki:
DjFucHs ile bir gitar alışverişim oldu.Gitar otobüsle geldi.Bİr sorun yoktu ama öldürdü o şöfürler beni.Yok oraya git yok buraya.Herneyse gelelim gitara.Gitar dediğinden birazdaha sorunluydu.Yani vuruklar fln.Sanırım baget çarpmaları olmuş.Bİlmem gerekirdi diye düşünüyorm bilmem haksızmıyım??Yada ben icigini cicigini anlattığım için bunu bilmemem anormal geldi.Bunları bilsem daha iyi olurdu.Ama yinede kendsine teşekkür ediyorum.İyi bir arkadaş.

fikret ben sana gitarı alacağın zaman webcam de her yerini gösterdim.En ufak ayrıntısına kadar.İlanımda da yazmıştım zaten vurukları olduğunu..ayrıca otobuse vermemin tek sebebi daha kısa zamanda elinde olması,kargo parası odememen di.Tamamen iyi niyetim olan bu davranışlarımın su istimal edildiğini görüyorum.Sen bana kargoya ver deseydin ben gitarı kargolardım zaten.Ayrıca gitarı aldıktan sonra seninle bi msn görüşmemiz oldu.Gitarı aldın mı dedim? Nasıl dedim ? Dediğimden farksız mı dedim ? bana saol abi gerçekten dediğin kadarmış çok beğendim gitarı dedin..Hatta ardından forumda satılığa çıkarttığında da en çok ben şaşırmıştım...Gitarı beğendiğin halde sattığına..Şöyle birşey de söz konusudur ki sana sasttığım gün bana bunları söyleseydin gitarı o gün geri alırdım senden..

"DjFuchs" nickli Enis arkadaşımla sayısız alışverişim oldu. Tutun ilk alışverişten son alışverişimize hiç bir sorun yaşamadım kendisiyle.

Enis'in adaptörü unutması kendisinin de dediği gibi "insanlık hatası" dır. Karıştırmayalım "insanlık ayıbı" değil. Dalgın bir durumuna gelmiştir, birşeyler olmuştur ki unutmuştur. Kendisinin de dediği gibi bunu tazmin edecekmiş. Eğer bu kişi 10ytl için karalanıyorsa asıl ayıp budur.

mecmast demiş ki:
"DjFuchs" nickli Enis arkadaşımla sayısız alışverişim oldu. Tutun ilk alışverişten son alışverişimize hiç bir sorun yaşamadım kendisiyle.

Enis'in adaptörü unutması kendisinin de dediği gibi "insanlık hatası" dır. Karıştırmayalım "insanlık ayıbı" değil. Dalgın bir durumuna gelmiştir, birşeyler olmuştur ki unutmuştur. Kendisinin de dediği gibi bunu tazmin edecekmiş. Eğer bu kişi 10ytl için karalanıyorsa asıl ayıp budur.

10 ytl için değil sadece duyarlı olunması gerektiğini vurgulamak için bunları buraya yazıyorum karşıdaki insanı düşünmek gerekir 1ytlde olsa 1000ytlde olsa aynıdır.'asıl ayıp budur' gibi sözler yanlış.Mağdur olan benim birde üzerine ayıpmı işlemiş oluyorum lütfen!

Geri