Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

Daha duyarlı olmak zorundasın hatalısın ve bana özür borçlusun çok kötü bi alışveriş oldu ben seni ilk kez tanıdım ama iyi bir izlenim bırakmadın para konusuna gelince istersen ödeme parayı insanlık bende kalsın ama bütün forum gördü burda.

vyno demiş ki:
Yalanmı konusuyorum neden yalan konusayım ki ? Hatalı olduğun açıkca ortada herşeyi yazdım burda bunu yazdığım için bozuldun sanırım ama başka türlü duyarlı olmadığını gördüm karşındaki insanı düşünmen gerekir sorumsuzca davranamazsın.

Ya telefonda falan konuştuk,msnde de konuştuk..O kadar kibar o kadar anlayışlı bir insana benziyordun ki ben şahsen bu tür muhabbetlerin geçeceğini düşünemezdim bile.Hayır bu senin hakkındır tabi ki,foruma yazmana asla bozulmadım.Fakat ben halledeceğimi söylediğimde bana tamam kardeşim deyip,yüzüme gülüp foruma bu şekilde yazman beni üzdü açıkçası.Msn geçmişi kayıtlı konuşmaların hepsini kopyalarım buraya..anladın mı beni üzen şey sadece bu oldu.Ben de o konuşmaların üstüne yazdım bunları.Başından beri okursan eğer hep sen sert çıkan taraf oldun.Her neyse konuşacaklarımızı zaten konuştuk.merak etme paran kalmayacak bende;)

Bende tahmin etmedim bunları yaşayacağımızı forumda baktım birçok alışverişin olmuş güvendim sana ama öle olmadı herneyse suçunu kabul etmişsen sorun yok.Benim sinirlendiğim nokta konuştuktan sonra bi gelişmenin olmaması herneyse bu konu böyle uzar gider ben diyeceklerimi söyledim.

djfuchs yani enis kardeşim.. keşke alışveriş yapmadan önce yapacağın şahsıı bana söyleseydin. ben sana bana yaptıklarını söyler ve kesinlikle alışveriş yapmaman gerektiği konusunda uyarırdım.. kolay gelsin :(

ayrıca zamanında ben enise parçalarımı verdim 1 ay istemedim parasını canın ne zaman isterse yolla sıkıntıyta düşme dedim.. herşeyiyle günü gününde söz verdiği günde yatırdı.. daha sonra benden ne istese yaparım şimdi.. bu konuda arkadaşımızın hassasiyeti büyüktür kesinlike bir sorun çıkartmaz.. yazılanlara göz attım ama.. her ne olursa olsun bu tarz suçlamalar bu arkadaşa yapılmasın lütfen.

fender_usa demiş ki:
djfuchs yani enis kardeşim.. keşke alışveriş yapmadan önce yapacağın şahsıı bana söyleseydin. ben sana bana yaptıklarını söyler ve kesinlikle alışveriş yapmaman gerektiği konusunda uyarırdım.. kolay gelsin :(

ayrıca zamanında ben enise parçalarımı verdim 1 ay istemedim parasını canın ne zaman isterse yolla sıkıntıyta düşme dedim.. herşeyiyle günü gününde söz verdiği günde yatırdı.. daha sonra benden ne istese yaparım şimdi.. bu konuda arkadaşımızın hassasiyeti büyüktür kesinlike bir sorun çıkartmaz.. yazılanlara göz attım ama.. her ne olursa olsun bu tarz suçlamalar bu arkadaşa yapılmasın lütfen.

çok teşekkür ederim köksal..Bundan sonra alışveriş yaparken bi kere daha düşünmeyi geç de olsa öğrendim:)

Bu olayda şunu anladım bu forumda birinin ne kadar eski olduğu veya ne kadar alışveriş yaptığı önemli değil o kadar araştırmama rağmen böle bi olayla karşılaştım tabi eski üye olduğu için burdaki bi kaç arkadaşı onu savunmaya çalıştılar.Hernekadarda savunsalar enisin kendisi bana haklı olduğumu msnde söyledi(ama ben eski üye olduğum için sana kimse inanmıyor gibi bi eklemede yaptı) kameraya çektim o adaptörün prosesörü nasıl çalıştırmadığını burda yayınlayabilirim ondanda vazgeçtim şimdi onada bişey bulurlar hatta ben bu prosesörü forumda atakan arkadaşıma satacaktım ama adaptör bozuk çıktığı için beklemesini söledim eğer duyarsız biri olsaydım enisin bana yolladığı şekliyle atakanada satabilirdim sonrada enis bana ben sana yolladım derdim ama yapmadım okadar duyarsız bi insan değilim sonuç olarak enis hatasını kabul etti paramı ayın 15nde yatıracakmış bu olayda burda kapansın.

vyno demiş ki:
Bu olayda şunu anladım bu forumda birinin ne kadar eski olduğu veya ne kadar alışveriş yaptığı önemli değil o kadar araştırmama rağmen böle bi olayla karşılaştım tabi eski üye olduğu için burdaki bi kaç arkadaşı onu savunmaya çalıştılar.Hernekadarda savunsalar enisin kendisi bana haklı olduğumu msnde söyledi(ama ben eski üye olduğum için sana kimse inanmıyor gibi bi eklemede yaptı) kameraya çektim o adaptörün prosesörü nasıl çalıştırmadığını burda yayınlayabilirim ondanda vazgeçtim şimdi onada bişey bulurlar hatta ben bu prosesörü forumda atakan arkadaşıma satacaktım ama adaptör bozuk çıktığı için beklemesini söledim eğer duyarsız biri olsaydım enisin bana yolladığı şekliyle atakanada satabilirdim sonrada enis bana ben sana yolladım derdim ama yapmadım okadar duyarsız bi insan değilim sonuç olarak enis hatasını kabul etti paramı ayın 15nde yatıracakmış bu olayda burda kapansın.

Ben sana eski üye olduğum için sana inanmazlar demedim DOSTUM..100lerce alışveriş yaptım bu sitede ve su zamana kadar hakkımda bir tane kötü yorum bulamazsın dedim sadece.Hernekadarda savunsalar enisin kendisi bana haklı olduğumu msnde söyledi Onlar beni savunmadılar,senin yaptığın ukâlâca eleştirileri kınadılar sadece.Sonuçta yazanlar askerlik arkadaşım değiller belki bir kaç alışverişim ve bir kaç tatlı muhabbetim olan insanlar.daha once de söyledim bak bunu msn de kibar konuşuyorsun, foruma gelince öyle bir küstah tavır içerisine bürünüyorsun ki...Belki de "ONLAR" diye nitelendirdiğin arkadaşlarım da bu tavırlarına karşılık olarak yazdılar o kelimeleri.Bu forumda "ben sen şu bu o" yok,hepimiz kardeşiz.Bilgin olsun.

geçen hafta runemagick666'dan manyetik aldım, parayı yatırdığım gün kargoya teslim etti ve manyetik ertesi gün elimdeydi. hiçbir sorun yaşamadım kendisine buradan teşekkürler.

rad nickli (alper) arkadaşımla Digitech GNX 2 proccessor alışverişim oldu.Parayı yatırdığım gün kargoyu gönderdi ve bugün elime geçti.Kendisine göstermiş olduğu hassasiyet ve yardımlarından dolayı teşekkür ediyorum.Alper arkadaşımız gayet güvenilir bir arkadaşımızdır.

lotion ile güzel bir takas yaptık (ElectroVoice ND967 mic = 132ytl + boss FV50L volume pedal)
bana yolladığı aleti hiç bilmememe rağmen forumdan tanığım için güvendim,aleti halen denemedim ama eminim dediği gibidir

sordello nickli Uğur'dan bir bass gitar aldım geçenlerde. Ben anlattıklarına göre gitarı çok daha kötü durumda diye düşünüyordum, halbuki taş gibi gitar çıktı :) Alışveriş yaparken güvenebilirsiniz :)

Uğur, teşekkür ederim sana da :)

runemagick666 demiş ki:
lotion ile güzel bir takas yaptık (ElectroVoice ND967 mic = 132ytl + boss FV50L volume pedal)
bana yolladığı aleti hiç bilmememe rağmen forumdan tanığım için güvendim,aleti halen denemedim ama eminim dediği gibidir

koraycım teşekkur ederim ;) aynı şeyleri bende senin için düşünüyorum..

OnurBattal nickini kullanan Onur Bey'den Seymour Duncan Pickup Booster aldım. Zaten uzun zamandır almayı düşünüyordum, epey ucuza mal oldu bana. Birkaç yan siparişimle beraber bana söylediği tarihten yaklaşık 2-3 gün erken elime ulaştı paket. Sağolsun paketi de gayet sağlam yapmış. Onur'u daha önceden tanımıyordum, ona rağmen gayet ilgiliydi. Zaten yeteri kadar referansı var, ama buradan bir teşekkür de ben edeyim dedim.

Saygılar.

Bugün taka'dan Boss DS-1 aldım. Pedal dediği gibi temiz durumda. Kendisine teşekkür ediyorum.

Pedalın bana teslimatına kadar da ayrıca ilgilendi (kargoda sorunlar oldu), güvenilir, bilindik satıcılardan birisi zaten, bir referansı daha olsun...

--------------------------------------------------------------

MNG kargo bugün büyük rezillik yaptı. Öncelikle taka'nın verdiği adresi yanlış yazmışlar kendi sistemlerine (taka'nın yazdığı doğru adres etiketi pedal üzerinde duruyor) ve bu yüzden kargo yanlış şubeye gitmiş vs... İstanbul'dan 1desilik pedal şirket anlaşmalı kargoya rağmen buraya 8,5YTL'ye geldi. Normal kargoya göre sadece 1,40YTL'lik adresten "alım" ücreti vardı. İlk gönderildiği gün internetten kargo takibi yapamadık. Adamı tüm aksilik ve terbiyesizlikler için iyice fırçaladım. Bugün de ayrıca mail atacağım. Nefret ettim, bir daha kolay kolay kargo ile alışveriş yapmam.

Yıllardır verdiğim kargo parasının haddi hesabı yok. Keşke o parayı satıcı arkadaşların cebine koysam ama üç kuruşluk hizmet için onca para isteyen firmalardan nefret ediyorum. Onlarca sorun yaşıyorum her defasında... Yazıklar olsun...

leonjohancool (Gökhan) dan jackhammer aldım, pedal bugün elime ulaştı... kargoyu çok iyi paketlemiş, kargoda görevliyle epey uğraşmış, muhabbeti de çok güzel, kendisi de çok iyi bir insan, pedal beklediğimden daha vasat çıktı kozmetik olarak ama kendisi belitmişti çokta temiz olmadığını, neyse bu o kadar da dert değil benim pedalı almak için acelem vardı ve temizlik şuan ikinci planda...

neyse, gözünüz kapalı güvenebilirsiniz Gökhan'a, teşekkür ediyorum buradan da tekrar...

XENTRIX ile takas+para şeklide bir alışveriş yaptık, kendisinden gelen pedal gerçekten iyi bir şekilde kargolanmıştı, pedal da bahsettiği kadar temiz, sorun yaşamadan hallettik alışverişi (benim uyumamış olup sabırsız davranmamın dışında :) ) kendisi anlar sanırım dediğimi, güvenilir bir arkadaştır Cenk, güvenilirdir ;)

Geri