Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

GökhanA nickli arkadaşımdan pickguard satın aldım. kargo sorunsuz ve çok iyi paketlenmiş bir şekilde geldi. Gökhan a sonuna kadar güvenebilirsiniz.. kendisi kibar ve sözünde duran dürüst bir insandır.

sorunsuz bir alışverişti..teşekkürler..

saygılar.. müzikle kalın..

racsen'e mobilepre ses kartimi sattim. sehirlerarasi bir alisveris olmasina ragmen cok sorunsuz oldu her sey, sagolsun, gule gule kullansin ses kartini.

22nisan2007'iden frontman 15r ampli aldim. bu da digeri kadar sorunsuz bir alisveristi, kendisine tesekkur ederim.

zorknemesis nickli Adil Can AKCAN'dan ibanez V7 - V8 manyetik seti aldım.
Şehirler arası bir alışveriş oldu ve herşey pürüzsüz gelişti.
Manyetikler vaat ettiği gibi tertemiz çıktı.
Hani demem o ki güvenilir şahıstır. Kendisine teşekkürü borç bilirim ;)

basarthegreat nickli Başar arkadaşımıza Rp100 yolladım ve gerek paranın alımı konusunda gerekse güven konusunda hiç bir sorun yaşamadım...
Hatta Rp100 sayesinde iyi birde dost kazanmış oldum
Teşekküler Rp100 :)

kendisine her türlü güvenebilirsiniz...

Saygılar, sevgiler :)

basarthegreat demiş ki:
Ze_uS demiş ki:
basarthegreat nickli Başar arkadaşımıza Rp100 yolladım ve gerek paranın alımı konusunda gerekse güven konusunda hiç bir sorun yaşamadım...
Hatta Rp100 sayesinde iyi birde dost kazanmış oldum
Teşekküler Rp100 :)

kendisine her türlü güvenebilirsiniz...

Saygılar, sevgiler :)

Can kardeşim sen paranın alımı konusunda sıkıntı yaşamadın ama ben parayı gönderirken, senin de bildigin üzere epeyce bi sıkıntı yaşadım:D Aklı başında bi insan 80 milyon yerine 2 kere üst üste 80 kuruş yollar mı ya :LOL: Rezil olduk ne diyim ;)

Can bana insan ilişkilerinin paranın ve ticaretin ne kadar üzerinde geldigini bir kez daha hatırlattı. Kendisiyle ilgili güven sorunu yaşayanın alnını bizzat gelir ben karışlarım ;) Sevgiler.

yok abi olurmu hiç ne önemi var sonuçta bir sorun çıkmadı... zaten çıksa nolcaktı canın sağolsun senın Başarcım :)

Görüşürüz kardeşim...
(Tolgada baya mutlu olmuş baksana msnde bile yok:) napıyorsa artık :D :D )

Saygılar, sevgiler

:D :D

GIRNATA demiş ki:
zorknemesis nickli Adil Can AKCAN'dan ibanez V7 - V8 manyetik seti aldım.
Şehirler arası bir alışveriş oldu ve herşey pürüzsüz gelişti.
Manyetikler vaat ettiği gibi tertemiz çıktı.
Hani demem o ki güvenilir şahıstır. Kendisine teşekkürü borç bilirim ;)

Arkadaşıymışsınız sanırım zaten? ;) :idea:

Dürüst olsun canımı yesin insanlar ama bana başka şeyler söyleyip sonrasında başka şeyler yaptıklarını öğrendikçe midem bulanıyor. Karşısındakini keriz sanıyorlar sanırım.

Buarada seninle ilgisi yok yazdıklarımın hocam, zamanında konuşmuşluğumuz vardır zaten epey hatırlarsan... Hayırlı olsun diyeyim.

BLaCK_MaGiC86, senin gibi forumun demirbaşı birisinin eski muhabbetlerden beni hatırlamasına mutlu oldum.

Alış-veriş sırasında zorknemesis ile konuştuğumuzda senin benden önce talip olduğunu biliyordum ve o beklememeyi tercih etti tıpkı benim gibi. Bildiğim başka bir nokta da senin de iznini alarak benimle anlaştığıdır. Anlıyorum ki satışta bypass edilmende benim de kusurum var. Aranızda ne konuşulduğunu senden de duymadan anlaştım, gerçekten sana özür borçluyum.

Benim manyetiklere acil ihtiyacım vardı, zorknemesis'in de paraya... Manyetiklerden gerçekten memnun kaldım fakat istersen V7-V8 set senin için zorknemesis ile anlaştığım şekilde satılıktır. Kattiyen manyetikleri değiştirmek gibi bir niyetim yok, yanlış anlama. Mağduriyet yaşattığım için tekrar tekrar özür dilerim.

killthepain nickli Özkan'a Washburn xb120 bas gitar sattım, herhangi bir sorun yaşamadık. (benim tarafımda böyle, umarım o da öyle düşünüyordur :roll:)

Kendisi gayet hoşsohbet, kibar, güvenilir bir arkadaş umarım daha sonra tekrar alış-veriş yapma şansımız olur.

Tekrar teşekkür ediyorum kendisine, hayırlı olsun.

Aydına teşekkür ederim ilgisi için. Sorunsuz bir alışveriş oldu bakkaldan gazete alır gibi uşaktan gitar aldım :D

Yine görüşürüz umarım. İyi dileklerin için teşekkürler...

ibanezist nickli ve msn adresi [email protected] olan Mustafa Can Aksaç ile alışveriş yapacak olan kişilerin dikkatli olmalarını tavsiye ediyorum.Kendisinin kişiliği oturmadığı için verdiği sözleri tutmakta zorluk çekmektedir ve karşı tarafı zor durumda bırakmaktadır.

Kendisi bunları okuyup sindirebilecek bir insandır.Yalan söylemeye alışkın olduğu için bunları reddedebilir, o da beni bağlamaz.

Geri