Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

Kanyon (Volkan) ile güzel bir alışveriş gerçekleştirdik. Bayramdan önce kendisi hiç şüphesiz parayı yatırdı. Kargoların kapalı olması nedeniyle biraz beklettim ama az önce kargoyu gönderdim kendisine hayırlı olsun yeni pedalı.

fender_usa

fender_usa demiş ki:
Kanyon (Volkan) ile güzel bir alışveriş gerçekleştirdik. Bayramdan önce kendisi hiç şüphesiz parayı yatırdı. Kargoların kapalı olması nedeniyle biraz beklettim ama az önce kargoyu gönderdim kendisine hayırlı olsun yeni pedalı.

alışverişimiz sağ salim gerçekleşti, köksal hocama güvenebilrsiniz.
paketleme konusuna gelince şüphesiz on numara paketleme yapmış. sadece paketi açmak 10 dakka sürdü :) teşekürler..

fender_usa

fender_usa demiş ki:

alışverişimiz sağ salim gerçekleşti, köksal hocama güvenebilrsiniz.
paketleme konusuna gelince şüphesiz on numara paketleme yapmış. sadece paketi açmak 10 dakka sürdü :) teşekürler..

son zamanlarda buraya yazamadığım alım işlemlerim;
vine_inlay nickli arkadaşımızdan, epiphone limited edition les paul standart plus
zetiman nickli arkadaşımızdan, alnico II pro sap manyetiği
aykut228 nickli arkadaşımızdan, tb-11 custom custom köprü manyetiği aldım.

son zamanlarda buraya yazamadığım satışlarım;
Buradaki nickini tam hatırlamıyorum kendisi kusura bakmasın, mail adresi: [email protected], kendisine epiphone les paul studio
Atalay nickli arkadaşımıza, Marshall MG10CD sattım.

Alışverişlerin hiçbirinde sorun olmadı. Kendilerine çok ama çok teşekkür ederim. İyi alışverişler dilerim.

arkadaşlar geçenler alınık amfi ilanı açtım.direk msn e ERSİN DOÐAN isimli şahıs ekledi bu yüzden sitedeki nickini bilmiyorum.elinde peavey studio pro 112 olduğunu söyledi ve anlaştık.bu olay 12.10.2008 tarihinde gerçekleşti.beni ertesi gün aradı kargonun önündeyim parayı yatır hemen aleti kargoya wereyim diye ve bu sırada telefonunun şarzı yok sürekli kapanıp duruyo.bende hemen garanti bankasına koştum we t.c kimlik no su üzerinden havale yaptım.dekon no ;89640
00768crs002.snra aradım sen parayı yatırmayınca ürünü kargodan geri aldım dedi ve tel kapandı.kapanış o kapanış bi daha ulaşamadım.bu arada şahıs tekirdağ/çorluda.

polise gerekli şikayette bulundum msn konuşmalarımızı ve banka dekontunu delil olarak gösterdim ve allahtan ip no sunu almıştımki konuşmaların tekirdağ dan yapıldığı yani o şahsın yaptığına dair bi newi kanıt..

***ŞAHSIN BİLGİLERİ***

ERSİN DOÐAN
tel no 0554452553
TC KİMLİK NO:5112747843
ev adresi:havuzbaşı mahallesi tekirdag/çorlu(doğru olduğuna pek inanmamakla beraber..)

.umarım yakın zamanda bu şeref yoksulu iti yakalarım.umarım polisten önce benim elime düşer !okuyan herkeze teşekkürler..

drowning_clown27 beni ayar etti.
alış veriş fln yapamadık.
Önce alıyorm dedi perşembe elden için anlaştık 2-3 gün sonra fiyat yüksek,almıyorum dedi Fiyatı indirdim Almaya karar verdik dedi ürünü kutuladım son onayı bekliyorum Garantisi yoksa o ürüne o parayı vermek istemiyorum msj ı geldi
SİNİR OLDUM!
ALLAH BÖYLE ADAMLARI KARŞIMA ÇIKARARAK SABRIMI SINIYOR SANIRIM.

expers nickli arkadaştan zoom gfx 5 processor aldım... Sabah parayı yatırdım öğlene doğru kargoladı, processorde çizik dahi olmadığını iddaa etti, processor elime geçtiğinde gerçekten de haklı olduğunu gördüm en ufak bi çizik dahi yoktu üzerinde.. ve ayrıca kargoyu gönderdikten sora sürekli olarak ilgilendi eğer bi yanlışlık ya da memnuniyetsizlik olduğunda anında geri alım yapacağını belirtti.. benim için gerçekten sorunsuz ve zevkli bi alışveriş oldu.. güvenilebilir bir arkadaş expers.. teşekkür ederim

meancha aracılığı ile onun bir arkadaşına sorunsuz bir şekilde adaptör sattım. arıza varsa numaralarım hep açıktır. kapalıysa ya metrodayımdır ya da şarjım bitmiştir elbet ulaşabilrsiniz.

sancez den sorunsuz bir şekilde akım koruyuculu priz aldım.

mistikefendiden de pedal board aldım (kargoda bekliyorum) çok uğraştırdım arkadaşı bu yüzden emrah tan özür diliyorum.

volkan_21 nicki yanlış yazmıyorsam sorunsuz bir şekilde ts9dx aldım.

lotion dan da sorunsuz bir şekilde super comp aldım.

ayrıca nickini hatırlamadığım ankara da 155 ytl ye ts9dx satan arkadaşa uyuz oldum. adam sözleşmeyi kurduğu halde ucuza veriyorum bindirim yapmam lazım bu fiyata vermek içime sinmiyor gibi saçma sapan şeyler söylemeye başladı. güvenmeyin. para mevzusu aceleye gelmezmiş :D yerim seni ben sosis. paramla rezil mi olcam. daha ucuza elden teslim tertemiz şekilde başkasından alırım. bu forum sana kalmasın.

A-Lee demiş ki:
expers nickli arkadaştan zoom gfx 5 processor aldım... Sabah parayı yatırdım öğlene doğru kargoladı, processorde çizik dahi olmadığını iddaa etti, processor elime geçtiğinde gerçekten de haklı olduğunu gördüm en ufak bi çizik dahi yoktu üzerinde.. ve ayrıca kargoyu gönderdikten sora sürekli olarak ilgilendi eğer bi yanlışlık ya da memnuniyetsizlik olduğunda anında geri alım yapacağını belirtti.. benim için gerçekten sorunsuz ve zevkli bi alışveriş oldu.. güvenilebilir bir arkadaş expers.. teşekkür ederim

evet yaptıım tüm alışverişlerde sürekli ilgilenmeye çalışıorum..beğendiğine sewindim dediim hala geçerli beğenmediin an paranı iade eder alırım..tekrar güvenin için saol..alide güvenilir bir arkadaş kefilim

sewgiler...

Buraya yazmaya bile gerek yok ama GökhanA alışveriş konusunda tanıdığım en sorunsuz kişi.
Baharda sx strat göndermiştim, dün de ibanez amfi gönderdim, eline ulaşmış sağ salim. Tavsiye olunur. Kendisine buradan tekrar teşekkür ediyorum.

Hakkımda konuşan insanlara sesleniyorum.
Ticaret yapan bir insan olarak net üzerinde bana ''Üçkağıtçı'' diyormuş bazı kendini bilmezler.Daha dün alım-satım için ekleyen biri senin hakkında böyle böyle diyorlar abi nedir bu iş dedi? Bende çok şaşırdım daha önce duymuştum ama ciddiye almamıştım.
Varsa bir üçkağıdım çıkarırsınız ortaya.Sen şunu yaptın şunu kazıkladın veya dolandırdın dersin.Ticaretle uğraşan birine durduk yerde nasıl böyle bir ithamda bulunabiliyorsunuz çok merak ediyorum.Bunu yapanların adını sanını bilsem şimdiye savcılığa vermiştim ama bundan sonrasında bukadar esnek olmayacağım.
Birdaha hakkımda böyle ileri geri konuşanı görürsem veya yine böyle birşekilde birinden duyarsam direk modlardan bütün bilgilerinizi rica edip şikayette bulunacağım.Bu tarz şeyleride önlemeyip hala böyle insanlara fırsat verdikleri durumunda Turkrock.com ve Gitarpedal.net siteleri hakkında da işlem başlattıracağım bilginize..
Gerisini siz düşünün.Gülermisiniz ağlarmısınız beni enterese etmez.Klavye başından atıp tutmak çok basit.O hurmalar gelir birgün tırmalar bunuda unutmayın :)

Requi_em demiş ki:
Birdaha hakkımda böyle ileri geri konuşanı görürsem veya yine böyle birşekilde birinden duyarsam direk modlardan bütün bilgilerinizi rica edip şikayette bulunacağım.Bu tarz şeyleride önlemeyip hala böyle insanlara fırsat verdikleri durumunda Turkrock.com ve Gitarpedal.net siteleri hakkında da işlem başlattıracağım bilginize..
Gerisini siz düşünün.Gülermisiniz ağlarmısınız beni enterese etmez.Klavye başından atıp tutmak çok basit.O hurmalar gelir birgün tırmalar bunuda unutmayın :)

Özlü sözlerle aranız iyi olduğuna göre Nasreddin Hoca'nın "Testi Kırıldıktan Sonra" hikayesini de bilirsiniz. Olmamış olayların yerine getirilmemiş görevlerini tehdit amacıyla yazmanızın, yakındığınız "klavye başından atıp tutmak" eyleminden farklı olmadığının bilincindesinizdir umarım.

İnsanlar oturdukları yerden bukadar kolayca karalama yapabiliyorlarsa,cezalarıda ondan daha kolay olacaktır emin olun.
Atıp tutuyormuyum yoksa ciddimiyim ozaman gelince herkes çok iyi görür sayın Hellhound..

Tam anlatamamışım.

Forumda hakkınızda bir idda mı ortaya atıldı da biz gerekli müdahaleyi yapmadık? Bizi sadece burada yazılanlar ilgilendirir. Göz dağı vermek için yanlış kısım. Hele ki gerçekleşmemiş bir olay için bizi baştan uyarmak kesinlikle haddinize değil.

dragonchaser
Climaxgitar
neverktulu

bu arkadaşlarla sorunsuz alışveriş yaptım. hanelerine birer + puan yazıyorum.

ama istanbul trafiğinin de allah belasını versin demekten kendimi alamıyorum.

topbaş wins. K.O.

Geri