Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

15 gün kuralım yok okuduğunuzu anlayınız, dükkan kurallarında 7 iş günüdür bilmeden atıp tutmayınız, ürün aynıdır isterseniz gidip sorunuz, ben zuhalden normal hardcase boyutlarında istemedim azıcık büyük, elektro gitar için, bass gitar hardcaselerinden küçük olsun dedim, ölçtüm biçtim uygun olanını aldım, yani ne istediğimi bilerek aldım, ilanımın altına da yazdım boşluk olduğunu ama tabi siz bunu anlamadınız sonra da gelip sahtekar dediniz.
Ayrıca bana refaranslarım teşekkür ediyorken sizce memnuniyetsizlikten dolayı mı yoksa güzel alış-veriş yaptığımızdan dolayı mı teşekkür ediyorlar? Bunu anlayın ondan sonra münakaşaya girelim ne dersiniz?

1 tane virüs için bağışıklık sistemimi bozdurtmam. Kolay gelsin

semizotu25 demiş ki:
15 gün kuralım yok okuduğunuzu anlayınız, dükkan kurallarında 7 iş günüdür bilmeden atıp tutmayınız, ürün aynıdır isterseniz gidip sorunuz, ben zuhalden normal hardcase boyutlarında istemedim azıcık büyük, elektro gitar için, bass gitar hardcaselerinden küçük olsun dedim, ölçtüm biçtim uygun olanını aldım, yani ne istediğimi bilerek aldım, ilanımın altına da yazdım boşluk olduğunu ama tabi siz bunu anlamadınız sonra da gelip sahtekar dediniz.
Ayrıca bana refaranslarım teşekkür ediyorken sizce memnuniyetsizlikten dolayı mı yoksa güzel alış-veriş yaptığımızdan dolayı mı teşekkür ediyorlar? Bunu anlayın ondan sonra münakaşaya girelim ne dersiniz?

1 tane virüs için bağışıklık sistemimi bozdurtmam. Kolay gelsin

Tek bir soru herşeyi açıklıyor.

3-Case i sattığınız konuda mydukkan linkini verdiğiniz ürün ile teslim ettiğiniz ürün aynı mıdır?

Ben sizin resimlere dikkat etmektense oradaki ölçüleri dikkate aldım hatta pardon bide sizin sözünüzü dikkate aldım bu kişi bu ürün linkteki üründür diyorsa doğrudur dedim.Ama yanılmışım.

Sizin yazdıklarınıza madde madde cevap verdim.Siz işi seviyesizliğe vurdurup hakaret etmeye devam edin neyse daha fazla tatışmayacağım o 120 tl ile umarım kalkınmışsınızdır!.

Bu konuda haksız olan benim bunuda kabul edeyim.
Referans kalabalığınıza bakıp gözüm kapalı ürün aldım.Bundan sonra arkadaşlar daha dikkatli olacaklardır.

Jackson RR24 AMBAR

Ambar Guitars ailesine gerçekten çok teşekkür ederim beni hayalime kavuşturdular gerçekten tüm yardımlarınız ve ilginiz için sağ olun gitarın resimleri linkte yer almaktadır çözünürlüğü telefondan çekildiği için kötü ama daha sonra daha iyi resimleri arkadaşlarla paylaşacağım alışveriş yapmayı düşünen arkadaşlar hiç tereddüt etmesin gerçekten güvenilir ve sorumlu bir satıcı. Başarılarınızın devamını dilerim. Saygılar..

http://img821.imageshack.us/i/spa0678.jpg/
http://img291.imageshack.us/i/spa0680.jpg/
http://img818.imageshack.us/i/spa0681.jpg/

Söylememe gerek varmı bilmiyorum ama Ambar Guitars'a güvenebilirsiniz arkadaşlar ucuz-kaliteli ürün,hızlı kargo anlayışlarına hayranım gerçekten.1 ay önce Esp Edwards,bugün de kilitli askı ve elixir tel aldım çok uygun fiyata =)

Ekoksoy (Erkan) arkadaşımla güzel, sorunsuz bir alışveriş yaptık. Benden Ultra-G aldı. Ödemeyi yapacağım dediği gün ve saatte yaptı. Kendisinin yapacağı alışverişlerdeki titizliğine kefilim.

Aynı şekilde benim içinde geçerli. Murat hocamla güzel bir alışveriş yaptık. Kendisi saolsun, kargoya sabahın köründe gidip verdi. Ve alet sorunsuz elime geçti. Alışveriş bir yana, ilgiyi ve alakayı asla elden bırakmayan bir insan, saolsun ne sorarsam fazlaca yazıp müthiş ilgisini gösterdi. Tekrardan teşekkür ediyorum abi ;)

Ekoksoy demiş ki:
Aynı şekilde benim içinde geçerli. Murat hocamla güzel bir alışveriş yaptık. Kendisi saolsun, kargoya sabahın köründe gidip verdi. Ve alet sorunsuz elime geçti. Alışveriş bir yana, ilgiyi ve alakayı asla elden bırakmayan bir insan, saolsun ne sorarsam fazlaca yazıp müthiş ilgisini gösterdi. Tekrardan teşekkür ediyorum abi ;)

Ben teşekkür ederim Erkancım. Güle güle kullanmanı dilerim, hayrını gör inşallah. ;)

Emigrate (Mert) ile güzel bir takas gerçekleştirdik.
Hiç üşenmeden muğla'dan Ankara'ya Marshall Kafa+kabin amfi gönderdi.

Kargo için özellikle belirtmek isterim. Sağolsun elinden gelenin en iyisini yapmış birsürü masraf etmiş. o kadar güzel sarmış. Bıçakla 10 dakika sürdü kesip açabilmem..

Hiçbir sorun olmadan amfi ulaştı..

Kendisi çok iyi niyetli dürüst birisi.. Teşekkür ederim.

shebomaniac adlı arkadaş kimse bilmiyorum ama gitarı hakkında konuşmuştuk ben 350 vereyim demiştim.anlaşamamıştık.ertesi gün bana msn den fotoğraf atıyor gitarının.bende 350 vereyim hala dedim birden parladı arkadaş bana.kendime göre 350 lira çok bile dedim.bana tavrı aynen şudur.

'' tamam kes bilmem ne tavırlar'' heralde yaşıda 13 14 falan.alışverişlerinizde dikkatli olun bu şahısla derim.çocuk aklı babam kızar falan filan ayağıyla sizi oyalayabilir =D

Boş tabut bulsan içine yatıcak adamsın senle alışveriş olmaz.Alışveriş yaptığım kişilere sorun bakalım herhangi bir problem çıkmışmı ?

Saygılar.

dostum zorla mal alıp satmıyosun bende aynen.sana teklifimi sunarım tamam yada yok olmaz dersin kapanır. ;)
bunuda kibar bir dille söylersin.tamam kes deyip atamazsın.bu derece saygısızca hareketleri 13 14 yaşındaki çocuk yapar.

üstteki mesajda tavrın ve düşük seviyeli kendi çapında yaptığın benzetmelerle seviyeni ortaya koydun.Konuşmak istersen ö.m ile ulaş konu burda uzamasın başlığın amacı belli.

Alp (shebomaniac) güvenilir bir arkadaşım dostumdur. Şuan kullandığım gitar aylarca kendisinde kalmıştır. Aldığı gibi teslim etmiştir. Kendisini uzun zamandır tanırım. Ortada bir yanlış anlaşılma olduğu açık.

Bugün segah isimli İbrahim kardeşimizle alışverişimizi gerçekleştirdik. Kendisinden Vox tonelab st satın almıştım. Gerçekten kendim paketlesem ürünü ancak bu kadar güzel paketleyebilirdim :) Çok teşekkür ediyorum kendisine hem paketleme hem de ürünü gerçekten çok temiz kullandığı için ve ayrıca ürün gönderim süresündeki hassasiyetine de teşekkür ederim. Gerçekten son zamanlardaki en güzel alışverişimdi. Çok teşekkür ediyorum tekrar. İyi günlerde kullanmam ve kullanması dileğiyle.

saygılar,

Fatih UÇAR

kısa bir süre önce br_mn isimli kullanıcıdan line 6 floorboard aldım bir uyumsuzluk sorunu oldu aletle prosesör arasında 1 hafta sonra konserim olacağı için arkadaşa mesaj attım aleti geri yollamam lazım çünkü acil bu aletin uyumlu olanı bana lazım gibisinden anlayış göstermesini bekledim ama o msjdan sonra ne telefonunu açtı ne msj a cevap verdi.

Başka bir alış-veriş sitesinde şöyle bir ilan verilmiş, dikkatini çekipte almak isteyen kişileri en azından gitarın sahte olduguna dair uyarmış olalım.
----------------------------------------------------------------------

İhtiyaçtan dolayı satılığa çıkarttığım American Fender elektro gitarımı uygun bir fiyata bırakacağım, ayrıca uygun bir takas + para da olur.

Aciliyetten 1000TL pazarlıksız fiyatıdır.

Case ile beraber her yere kargo ile gönderilir.

http://img831.imageshack.us/img831/8855/dsc02466u.jpg
http://img840.imageshack.us/img840/2513/dsc02471c.jpg
http://img838.imageshack.us/img838/5374/dsc02475s.jpg
http://img830.imageshack.us/img830/9392/dsc02479j.jpg

ogunyilmaz92 demiş ki:
yaklaşık 10 15 gün önce ardre4m adlı arkadaşla takas yaptık.ben dean razor back verdim oda ibanez jem.ben gitarı güzelce karton kutuyla gönderdim case i olmadığı için.bunuda ona belirtmiştim.fakat arkadaş ''ibanez jem555'' marka model gitarı klasik gitar kılıfında yollamış... gitar sapında bir çatlak ve kırık bir burguyla ulaştı elime.aklınızda bulunsun;) aldığımız gitarlar ucuz şeyler değil... yazık yani.

Yanlış hatırlamıyorsam 1 sene önce ardre4m nickli arkadasla bir muhabbetmiz olmuştu. Arkadaşa anfi satacaktım anfi hakkında hiç bir bilgim yoktu. Sonradan anfinin daha ucuz bişe oldugunu öğrendim ve iyi niyetimle kendisine bildirdim. Hiç söylemez satabilirdimde fakat vicdanım el vermedi. bunu arkadasa ilettigimde ise cok düşük sevyede bir konusma ile karsılaştım. bana babasının kim oldugunu beni vurdurtacağını falan söyledi ozaman cocuk diye gülüp geçmiştim.. gördümki zararı dokunan arkadaşlarımız oldu.. keşke önceden yazsaydım bunu. geçmiş olsun..

Geri