Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

Tuakvep sayesinde uzun zamandır istediğim bir alete kavuştum. Fazlasıyla sabırlı, ilgili biri. Yurtdışından getiren diğer insanlara göre düşük bir komisyonla çalışması başka bir iyi tarafı. Sözün kısası yurtdışından ürün getirtecek kişiler için ideal bir satıcı (y)

oytwon_ nicli kullanıcıdan korg ax1500g aldım sorunsuz bir alışveriş oldu. Haftasonu eft işleminin yapılamadığından parayı yollamakta geciktim farkında olmadan, sağolsun anlayışla karşıladı ve pazartesi yapmış olduk alışverişi. Ancak burada anlatacağım farklı bir durum da var.
Gizz nickli arkadaş ile konuşuyorduk aynı prosesörden onda da mevcut. Lakin tüm iyi niyetiyle bütçen düşükse şöyle biri de şu fiyata satıyor bak diyerek linkledi. Çok fazla insanın bunu yapacağını sanmıyorum açıkçası. Kendisine iyi niyetinden dolayı teşekkür ederim, bence kendisiyle de sorunsuzca alışveriş yapabilirsiniz.

[user]tugberkozdemir[/user] arkadaşımızdan güç kaynağı aldım.Kendisi güvenilir , anlayışlı ve dürüst birisi.İletişimi çok iyiydi , kargo konusunda ufak bir yanlış anlaşılmayı hemen çözdü.Kendisine çok teşekkür ediyorum.Gözünüz kapalı alışveriş yapabilirsiniz.

[user]tugberkozdemir[/user] arkadaşımızdan güç kaynağı aldım.Kendisi güvenilir , anlayışlı ve dürüst birisi.İletişimi çok iyiydi , kargo konusunda ufak bir yanlış anlaşılmayı hemen çözdü.Kendisine çok teşekkür ediyorum.Gözünüz kapalı alışveriş yapabilirsiniz.

Ben teşekkür ederim asıl, tekrar özür diliyorum unutkanlığım için, iyi günlerde kullanmanız dileğiyle...

instutoris nickli Murat Abi den çok fena şeyler ( Mesa V1 ve Ep Booster ) aldım :D Bir aksilik olmaz ise Wah pedalınıda alacağım.. Kendisi dürüst, sevecen, alçakgönüllü ve cömert bir insandır.. Bu alışverişin en çok hoşuma giden tarafı kendisi gibi bir insanı tanıma şansına erişmek oldu..

Tekrar kendisi ile gerçekleştirdiğimiz alışveriş için teşekkür ediyorum..

Funkyou Mehmet kardeşim,
O şans bana ait. Güzel alışveriş ve de güzel yorumların için ben teşekkür ederim. Alışveriş falan, bunlar bir yere kadar, asıl önemlisi senin gibi arkadaşlarla, dostlarla tanışmak, muhabbet etmek, baki olan bunlar.
Görüşmek dileği ile sevgiler, saygılar.

Ozbeksel nickli selçuk abiden Fender Mim Strat Manyetik seti ve Hs-3/Hs-4 set aldım.Saolsun işyerimize kadar getirip bıraktı.Sorunsuz bir alışveriş için teşekkür ederim.

Geri