Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

devastator , Selçuk abi'den Ibanez SA260fm satın aldım, yanında verdiği muhteşem hediyeler de cabası, kendisi bana çok yoğun olduğu halde gerçekten yardımcı oldu ve sorunsuz bir alışveriş gerçekleştirdik. Kısacık bir görüşmemiz olduysa da muhabbeti ve anlayışlı olması çok güzel. Adamsın Selçuk abi! (y)

Çok teşekkür ediyorum Görkem. Güle güle çal, dinle, izle. Komşuluk olmasa o sıkışık zamanda zor olurdu. Tekrardan teşekkürler.

Not: Görkem çok efendi bir insan. Alışveriş yapacaklar tereddüt etmesin.

Gilmouris nickli arkadaştan özür diliyorum. Beni arayamamış ve gelemeyeceğini söyleyememiş çünkü o gün kalp krizi geçirmiş. Bunu gören kötü niyetli birisi de cüzdanını ve telefonunu çalmış. 3 gün yoğun bakımda kalmış. Kendisine acil şifalar diliyorum.

Gerçi benim referansıma ihtiyacı yok ama Tuakvep'ten (Vezir) Fender Hot Rod '62 Stratocaster aldım. Sağolsun son derece hızlı hareket etti ve iyi niyetli davrandı. Sorunsuz bir şekilde gitarı teslim aldım. Teşekkür ediyorum kendisine.

Gerçi benim referansıma ihtiyacı yok ama Tuakvep'ten (Vezir) Fender Hot Rod '62 Stratocaster aldım. Sağolsun son derece hızlı hareket etti ve iyi niyetli davrandı. Sorunsuz bir şekilde gitarı teslim aldım. Teşekkür ediyorum kendisine.
Sorunsuz , karşılıklı güven ve iyi niyet çerçevesinde bir alışveriş oldu. Bana göstermiş olduğunuz güven için de ayrıca teşekkür ederim.

Hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın sağlık huzur ve mutluluk ile
Saygı ve Sevgiler

Doyle35 nickli Gürsel bey'den bir adet Fender Bassman 59 Clone amfi satın aldım. Bi daha da amfi almam diyorum çünkü evladiyelik bir yatırım yapmış oldum sayesinde. Duyduğum en iyi clean tonlara sahip bu amfi. Point to point bağlantılar, maun kasa, sprague kapasitörler. Kısacası herşey söylendiği gibiydi. Diğer amfilerine de bakma fırsatım oldu. Aklınızda Fender vintage sound'u varsa mutlaka gidip denemelisiniz. Özellikle Hi-tweed ve yaptığı Twin reverb muhteşemdi. Kendisine tekrar teşekkür ediyorum.

Doyle35 nickli Gürsel bey'den bir adet Fender Bassman 59 Clone amfi satın aldım. Bi daha da amfi almam diyorum çünkü evladiyelik bir yatırım yapmış oldum sayesinde. Duyduğum en iyi clean tonlara sahip bu amfi. Point to point bağlantılar, maun kasa, sprague kapasitörler. Kısacası herşey söylendiği gibiydi. Diğer amfilerine de bakma fırsatım oldu. Aklınızda Fender vintage sound'u varsa mutlaka gidip denemelisiniz. Özellikle Hi-tweed ve yaptığı Twin reverb muhteşemdi. Kendisine tekrar teşekkür ediyorum.
Değerlendirmeniz için çok saolun, güle güle kullanın...

izbanduth nickli Melih arkadaşımız ile 2 alışveriş yaptım 2 hafta önce bir pedal sattım dünde bir pedal aldım gönderdiği pedal tertemiz ,satın aldığı pedalın ödemesinide hesabıma hemen aktarmıştı.Hiç bir sorun yaşamadım kendisiyle problem yaşıyacağınızı düşünmüyorum.

DISTORTEDMAN (Tolga) ile sorunsuz bir alışveriş gerçekleştirdik, kendisinden sıfır gibi bir Mesa Mini Rectifier aldım; zahmet edip eve kadar da getirdi amfiyi.

Geri