Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

Aytek@ e bir adet gigbag verecektim hala veremedim sesi çıkmıyor :D
belki unutmustur.aytek vercem Bakırköy e gecicem 20gune gitar bitmiş.ordan ugrarim sana :)

200. sayfada bulunan önceden alış-veriş yaptığım kişiler listeyle birleştirdiğim son liste aşağıdaki gibidir. Birçok kişiyi hatırlayamadım, biryerlere not da düşmediğimden yazamadım. Herkese çok teşekkür ederim... :)

_Mr_Crowley_
01
acanon
Acidrock
aimlessmentality
aliberk1988
ambarguitars
Amlodipin
ayetgin
AykanKK
Babaji
barisk2
barrios
battlemaniac
bensunaf
Blackened85
blink
BloodAnthem
boncuk3020
boran
Boutique_Man
brideofevil
brutality06
bulerias
caglars
cb951303
cengiz ozyurt
cihanyum
cio-vai
coreless
cyrex_t
DaveMustaine_64
den_nis
dethklok
Dimedroid
DMAIC
Dragonchaser
dumanistx
edizzkral
eraypolat03
ermantepe
evrenozlu
fafg
fatihelloween
fuckyouokey
GIRNATA
GokhanA
guitarology
Gürkan Zengin
hakimamca
hammerandtheanvil
hard-rakI
hastadam
haydarsalik
helalmustafaabi
I-Exodus
icemanx
i-coot
isom14
jables
jackalkoray
kerem
killer_black
kingofkings
Komikhocuk
lagosis
levantin
level_-_3
Lityum
mbtokdemir
mecmast
medineli
metalupyourass
meywesuyu
mistread4u
MrSamwise
natura_non_facit
nurialcho
oguzaslan66
olgacxxx
Oramiral
orkunaydın350
oypatum
oywton
ozbeksel
ozguryurtoglu
pagwon
pastel
pickguarddestek
pisdawulcu
pisdawulcu
powerseller26
prowler_market
racoon
rad
radical
realdream_23
reddiye
salom
samrahb
scalloped
semizotu25
sertanbomba
sforsa
soulbeat
split
srv
strat54
susuzyaz
tonguch
tuakvep
Tuakyep
Umut Dirioz
uYuS
vigiliante
war_and_pain
wareyha
wastinglove
weapon
wodyy
yabantas
yndnrg7321
zartarxis
zencikapici

200. sayfada bulunan önceden alış-veriş yaptığım kişiler listeyle birleştirdiğim son liste aşağıdaki gibidir. Birçok kişiyi hatırlayamadım, biryerlere not da düşmediğimden yazamadım. Herkese çok teşekkür ederim... :)

_Mr_Crowley_
01
acanon
Acidrock
aimlessmentality
aliberk1988
ambarguitars
Amlodipin
ayetgin
AykanKK
Babaji
barisk2
barrios
battlemaniac
bensunaf
Blackened85
blink
BloodAnthem
boncuk3020
boran
Boutique_Man
brideofevil
brutality06
bulerias
caglars
cb951303
cengiz ozyurt
cihanyum
cio-vai
coreless
cyrex_t
DaveMustaine_64
den_nis
dethklok
Dimedroid
DMAIC
Dragonchaser
dumanistx
edizzkral
eraypolat03
ermantepe
evrenozlu
fafg
fatihelloween
fuckyouokey
GIRNATA
GokhanA
guitarology
Gürkan Zengin
hakimamca
hammerandtheanvil
hard-rakI
hastadam
haydarsalik
helalmustafaabi
I-Exodus
icemanx
i-coot
isom14
jables
jackalkoray
kerem
killer_black
kingofkings
Komikhocuk
lagosis
levantin
level_-_3
Lityum
mbtokdemir
mecmast
medineli
metalupyourass
meywesuyu
mistread4u
MrSamwise
natura_non_facit
nurialcho
oguzaslan66
olgacxxx
Oramiral
orkunaydın350
oypatum
oywton
ozbeksel
ozguryurtoglu
pagwon
pastel
pickguarddestek
pisdawulcu
pisdawulcu
powerseller26
prowler_market
racoon
rad
radical
realdream_23
reddiye
salom
samrahb
scalloped
semizotu25
sertanbomba
sforsa
soulbeat
split
srv
strat54
susuzyaz
tonguch
tuakvep
Tuakyep
Umut Dirioz
uYuS
vigiliante
war_and_pain
wareyha
wastinglove
weapon
wodyy
yabantas
yndnrg7321
zartarxis
zencikapici

muzlu_sut nickli Uğur'dan
Seymour Duncan SA-3HC Akustik gitar manyetiği aldım, sorunsuz alışveriş ve ayrıca masraf edip pahalı kargo firmasıyla gönderim yaptığı için kendisine tekrar teşekkür ederim. A+++

aziz den lg ekran aldım belirttiği gibi sıfır denebilecek kadar temiz fiyatıda aşırı derece uygundu kendisine teşekkür ederim
scallop a da mesa pedal sattım anlaştığımız anda ödemeyi yaptı kendisine çok teşekkür ederim.

Serdar' da sorunsuzdur.

Benimde eski nickim (semizotu25) ile alışveriş yaptığım kişiler;

aimlessmentality
ambarguitars
AykanKK
barrios
battlemaniac
Boutique_Man
cio-vai
Dragonchaser
edizzkral
eraypolat03
evrenozlu
hakimamca
Komikhocuk
level_-_3
Lityum
metalupyourass
meywesuyu
mistread4u
MrSamwise
orkunaydın350
ozguryurtoglu
powerseller26
racoon
radical
scalloped
sforsa
vigiliante
war_and_pain
wareyha
wastinglove

Unuttuğum herkes dahil teşekkürler.

Merhabalar,

Forumdaki AtAvratStrat kullanıcı adlı Batu Bey ile bir alışverişim oldu. Kendisi biraz uğraştırmama rağmen sağolsun kahrımı çekti ve sonunda çok güzel bir alışveriş yaptık. Sayesinde çok güzel bir strat'ım oldu.

Ona buradan tekrar teşekkür ederim. Bana sorarsanız kendisi güvenilir bir satıcı.

Forumda smackhood (fatih) arkadaşımız ile gitar alışverişimiz oldu. Kendisi evime kadar geldi, tanıştık. Gitarımı satın aldı. İyi günlerde kullanmasını diliyorum.

Doyle35 adlı kullanıcıya ait gitarı satın alacaktım. Zor bela bir tanıdığımi bu arkadasın yanına gitmesi ıcin ikna ettim. Bu kullanıcı hic hareket etmeyecek gitarı 2 mt bile bir yere taşımayacak benim arkadasım taa bunun kartaldaki evine kadar gidip gitarı alacaktı. Saat 11:30 diye anlaştık. Arkadaşı oraya 11:30 civarlarında gitmesine rağmen, bu arkadas evden çıkmış ve arkadasa da ben evden çıktım alışverişi başka bir gün yapalım demiş. Bu olaylar esnasında bende bankada bekliyorum buna para yatırmak ıcin. Bizi orda yuzustu bıraktı ve be bir daha telefonlara cevap verdi ne de mesajlara. Allah belasını versin diyorum... Tavsiye etmiyorum...

Doyle35 adlı kullanıcıya ait gitarı satın alacaktım. Zor bela bir tanıdığımi bu arkadasın yanına gitmesi ıcin ikna ettim. Bu kullanıcı hic hareket etmeyecek gitarı 2 mt bile bir yere taşımayacak benim arkadasım taa bunun kartaldaki evine kadar gidip gitarı alacaktı. Saat 11:30 diye anlaştık. Arkadaşı oraya 11:30 civarlarında gitmesine rağmen, bu arkadas evden çıkmış ve arkadasa da ben evden çıktım alışverişi başka bir gün yapalım demiş. Bu olaylar esnasında bende bankada bekliyorum buna para yatırmak ıcin. Bizi orda yuzustu bıraktı ve be bir daha telefonlara cevap verdi ne de mesajlara. Allah belasını versin diyorum... Tavsiye etmiyorum...
Daha önce bu konuda bahsettiği gitarın satış başlığında cevap verdim ama arkadaş konuyu hala uzattığı için tekrar yazıyorum.
Şimdi olayın aslını yazayım;
Bahsettiği geçtiğimiz pazar günü kardeşim hastaneye yattı. Bu durumu arkadaşa da izah ettim. Aynı gün yani pazar günü (02/06/2013 tarihinde) arkadaşını göndereceğini söyledi, bende tamam dedim. Arkadaşı ile konuştum 11.30 da gelecem dedi. 20 dakika bekledim hala gelmedi. Ben evden çıktıktan sonra arkadaşı 11.50 de beni aradı. Bende çıkmış olduğumu artık bugün satış yapamayacağımı önümüzdeki günlerde satışı yapabileceğimizi söyledim. Kardeşimde ertesi gün yani pazartesi ameliyat oldu. Salı günü de taburcu oldu. Yanında refakatçi olarak sadece ben kaldım. Kardeşim taburcu olduktan sonra onu eve bıraktım ve eve salı günü öğlen saat 13.00 gibi yani 2 gün sonra döndüm. Bu ilanda da satılık olarak belirttiğim 59 Bassman i bir arkadaş soruyordu. Dün yine aradı. 59 Bassman'in ayrı başlık altında açtığım ilanda alacak arkadaşın evine kadar teslim edeceğimi taahhüt etmiştim. Fiyat konusunda anlaştık ve ben daha evime yeni girmeme rağmen 1 saat içinde hazırlanıp arabamla amfiyi alıp Maltepe'den 4. Levent'e önceden karalaştırdığımız yerde alışverişi sorunsuzca hallettik. Bugüne kadar bir sürü alışveriş yaptım aldım sattım ama böyle bir sorun yaşamadım. Bu arkadaş konuyu neden uzatır onuda anlamıyorum.. Birde bela okumuşsun...

Aluk4 nickli Egemen arkadaşımızdan celestion v30 speaker aldım söylediği gibi sıfır ingiliz yapımı. Sağolsun kargoyuda ben ödiyecek olmama rağmen indirimli gönderdi.İlgisine alakasına teşekkür ederim.Ben kendisine güvendim sorun yaşamadım.

Daha önce bu konuda bahsettiği gitarın satış başlığında cevap verdim ama arkadaş konuyu hala uzattığı için tekrar yazıyorum.
Şimdi olayın aslını yazayım;
Bahsettiği geçtiğimiz pazar günü kardeşim hastaneye yattı. Bu durumu arkadaşa da izah ettim. Aynı gün yani pazar günü (02/06/2013 tarihinde) arkadaşını göndereceğini söyledi, bende tamam dedim. Arkadaşı ile konuştum 11.30 da gelecem dedi. 20 dakika bekledim hala gelmedi. Ben evden çıktıktan sonra arkadaşı 11.50 de beni aradı. Bende çıkmış olduğumu artık bugün satış yapamayacağımı önümüzdeki günlerde satışı yapabileceğimizi söyledim. Kardeşimde ertesi gün yani pazartesi ameliyat oldu. Salı günü de taburcu oldu. Yanında refakatçi olarak sadece ben kaldım. Kardeşim taburcu olduktan sonra onu eve bıraktım ve eve salı günü öğlen saat 13.00 gibi yani 2 gün sonra döndüm. Bu ilanda da satılık olarak belirttiğim 59 Bassman i bir arkadaş soruyordu. Dün yine aradı. 59 Bassman'in ayrı başlık altında açtığım ilanda alacak arkadaşın evine kadar teslim edeceğimi taahhüt etmiştim. Fiyat konusunda anlaştık ve ben daha evime yeni girmeme rağmen 1 saat içinde hazırlanıp arabamla amfiyi alıp Maltepe'den 4. Levent'e önceden karalaştırdığımız yerde alışverişi sorunsuzca hallettik. Bugüne kadar bir sürü alışveriş yaptım aldım sattım ama böyle bir sorun yaşamadım. Bu arkadaş konuyu neden uzatır onuda anlamıyorum.. Birde bela okumuşsun...
Sana 2-3 tane soru soracağım
-Her alışverişinde bu kadar kaba mısın?
-Evden kaçta çıkacaksın diye sana sorduğumda bana: "Saat 1 gibi çıkarım" demedin mi?
-Eğer evden 11:30 da kesin çıkacağını söyleseydin ben arkadaşa bunu söylerdim ve daha erken çıkmasını ve ne yapıp ne edip oraya 11:30 dan önce gelmesini sağlamazmıydım?
-Arkadaşımın telefonu sende vardı. Yolda olduğunu sana söylemiştim. Çıkmadan niye aramadın?
-Madem çıkacaktın 5 dk daha geç çıksan ölürmüydün?

Sadece arkadaşımı değil beni de uğraştırdın. Ailemle birlikte zar zor kahvaltı yapabiliyorum ve kahvaltımı yapmadan bankaya gittim senin hesabına para yatırabilmek için. Allah'a inanır mısın bilmiyorum ama ben sana hakkımı helal etmiyorum...
Bu arada son attığın mesaj şu "Fatih bey arkadaşınız hala gelemedi ben dısarı çıktım artık. Artık önümüzdeki günlerde yaparız alışverişi." demişsin. He ben de senin istediğin her zaman bekliyodum seninle alışveriş yapmayı...
Umarım bunun gibi bir olay yaşarsın sen de...

Bela okunması hakikaten ağır kaçmış. Sağlık bu, başka bir şeye benzemez. Bugüne dek doyle35 ile alış veriş yapıp ta sorun yaşayan olmamıştır. Talihsizlik herkesin başına gelebilir. Biraz anlayış, lütfen.

Hocam sabah erkenden kalk, arkadaşını uyandır, taa maltepeye bu adamın evine kadar gönder ve tam kapısında sana evden çıktığını söylesin ve bu arada sen aileni ek ve bankaya para yatırmak için dışarı çık 40 dk orada bekle ve evden çıkmışmış alışverişi başka zaman yapacakmışmışız. Orda ben olsam tamam ama arkadaş bu. Senin için oraya gidiyor ve eli boş geri dönüyor. Sana sorayım kaç tane arkadaşın var senin böyle? Ya da kaç tanesi böyle bir durum karşısında küfretmez yani...

Hocam sabah erkenden kalk, arkadaşını uyandır, taa maltepeye bu adamın evine kadar gönder ve tam kapısında sana evden çıktığını söylesin ve bu arada sen aileni ek ve bankaya para yatırmak için dışarı çık 40 dk orada bekle ve evden çıkmışmış alışverişi başka zaman yapacakmışmışız. Orda ben olsam tamam ama arkadaş bu. Senin için oraya gidiyor ve eli boş geri dönüyor. Sana sorayım kaç tane arkadaşın var senin böyle? Ya da kaç tanesi böyle bir durum karşısında küfretmez yani...

Kesinlikle haklısın.

Herşey nasip kısmet..
Smackhood dürüst birisi. Evime kadar geldi benim gitarımı aldı. Kısmeti buymuş :)

Az önce Clamper ile de bi alışverişimiz oldu, çok sohbet edemedik tam öğle yemeğine denk geldi kusura bakmasın.
Benden Digitech Hot Head pedalı satın aldı. Kendisi pedalı almadan 8 gün öncesinden hiç tereddütsüz parasını yatırmıştı. yoğunluğundan dolayı ancak bu gün yanıma uğrayabildi bende pedalı bu gün kendisine teslim ettim.
İyi günlerde kullanmasını dilerim.

The_answer nickli Özgür beyle sorunsuz bir alışveriş gerçekleştirdik, birbirimizi hiç tanımaz etmeyiz telefonla bile konuşmadık ürünleri aynı gün karşılıklı güven ile kargoladık ve ürünler iki tarafında eline sorunsuz şekilde ulaştı. Kendisine hem güveni için hemde güvenimi boşa çıkartmadığı için teşekkür ediyorum :)

Geri