Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

Sevgili Obican'dan Axe Fx Ultra aldım. Parayı gönderdiğim anda, geciktirmeden aynı gün kargoya verdi. Ürün dediği gibi tertemizdi. Güven sorunu yaşamadan, alışveriş yapabileceğiz değerli bir üye kendisi. Tekrar teşekkürler herşey için.(y)

Sevgili @Reeve den gitar satın aldım...Kendisi son derece güvenilir, hoş muhabet bir insan, ancak yakın zamanda yurtdışına çıkacağı için bir süre kendisi ile alışveriş yapmanız mümkün olamayacaktır :( ...Kendisine buradan bir kere daha iyi yolculuklar diliyorum, inşallah herşey gönlünce olur dostum...

Sevgiler ve saygılar...

Sevgili @Reeve den gitar satın aldım...Kendisi son derece güvenilir, hoş muhabet bir insan, ancak yakın zamanda yurtdışına çıkacağı için bir süre kendisi ile alışveriş yapmanız mümkün olamayacaktır :( ...Kendisine buradan bir kere daha iyi yolculuklar diliyorum, inşallah herşey gönlünce olur dostum...

Sevgiler ve saygılar...

Görüşler karşılıklı; sizinle tanıştığıma gerçekten memnun oldum. Dünkü yardım ve anlayışınız için de ayrıdan teşekkür ederim.

Buradaki arkadaşlar için belirteyim, @Grundar işin ticari değil müzik kısmıyla ilgilenen biri, alım satım aşamasında net, hızlı, ilgili ve anlayışlı, yani alım satım yapacak herkesin muhattab olmak isteyeceği bir örnek. Burada kendisi gibi kaliteli insanlarla karşılaşmasını dilerim.

Merhaba herkeze iyi bayramlar
Bülent abi beni nasıl dolandırdıgınıda anlatırmısın.
Kendisinin bana yolladıgı gitarın her yeri çatlak veya eksikdi gitarı aldıktan sonra costshop Barış abiden kapak aldım saolsun yolladı.
Pickguard japon yapıştırıcısıyla pelli olmicak şekilde yapıştırılmış açtıgımda param parça oldu.
Floydrosede kol takılan yerin altı tamamen çatlamıştı foto olsada atsam.
5 Liralık manyetıkler vardı üzerinde ne oldugu belli degil.
Hardcase nin içi cıkıyor arka ayakları çatlamış ikiye ayrılıcak nerdeyse ortadaki kilit hiç yok.
tremelo yerini kemişler Floydrose takmışllar Allahım :D
Daha fazlası var.
Ben o gitar karşılıgında İbanez rg350dx ve line 6 xt live yollicaktım yollamadım.
İbanez rg yi Add ratortion 3 ve boss super phaser 2 yolladım ben malımı niye çöpe atım elime gelen gitara bak diceksiniz niye geri yollamadın gitarı abi benim ibanez kargoda kırılmış onuda bana yıktı Bülent abi kırık gitar yolladın diye saolsun beni dolandırıcı ilan etti burda asıl kendisinin yaptıgı ayıp benim yaşım 16 elimden geldikçe bişiler yapmaya çalışıyorum bu adamın bana yaptıgına bakarmısınız gitarı eline alan birisi bunamı verdin onları diyordu.
Sonra adam olur belki diye manyetıkleri aldım burguları aldım (üzerinde gelirken ibanezin siyah burguları vardı gitar tamamen toplama)
Arkadaşlar isteyen alışveriş yapsın benden almak zorunda degil kimse.
http://www.sahibinden.com/ilan/alis...-n3-noiseless-bridge-manyetik-112147246/detay manyetıkleri bu kişiden aldım isterseniz sorun
http://www.sahibinden.com/yuxelserdarWQQdXQQ1848445WQQpXQQdisplayuser burgularıda bu abimden Serdar Yüksel soyadını unuttum bu sitede vardı sanmıyorsam baya alışveriş yaptık sorun.

Hala utanmadan bunları yazabiliyor. Bu üye tarafından dolandırılan ve mağdur edilen diğer kişilerde lütfen belirtsinler. bana gönderdii kırık gitarı başka birinden alıp parasını ödemediği arkadaş eski nickinin altına yazmış. Özgün Göktürk ten aldığı pedalın bir kısmını kendisine ödememiş, ki ben kendisine bir fender stratocaser gönderdim ki bahsettiği konularda hiçbir sıkıntısı yoktu sonradan gitarın üstünde tepindiyse bilemem. Buyrun herkesin önünde söylüyorum gönder gitarımı ve hardcasei mi geri al gitarını ve pedalını.. ayrıca bana xtlive diye gönderdiğin kargoyu ben gitarı göndermeden iki gün önce göndermiştin nasıl gitarı görüp de önceden gönderdiğin pedalı değiştirebildin anlam veremedim. aten kargodaydı o pedal ve içinden çıkan sabun. Bak güzel kardeşim şansını çok fazla zorluyorsun senin gibi onlarca öğrenci yetiştirdim ben tabiki bunların acısı gani gani çıkar. ama tavsiyem insan olman yolunda ben bir fenderle insanlığımdan ve hocalığımdan bişey kaybetmem ama sen insanlığını umarım geri kazanabilirsin. Ayrıca madem kimseden bir çekincen yok neden nickinin altında kadın ve 14 yaşında yazar bir kişinin.

Son düzenleme:
Asıl sensin utanmaz terbiyesizlik yapma kaç yaşına gelmişsin yaptıklarına bak.Orda burda benim arkamdan dedikodu yapma senden rica ediyorum.
Bir kişi daha çıksında görelim o zaman gel ne diceksen de.

atlantigueab22 kullanıcısının altındaki mesajlarda aligokkurt nickli kişinin mesajını okuyun aynen kopyalıyorum. ayrıca özgün göktürk le de bağlantıya geçebilirsiniz.

aligokkurt
Merhaba Feyyaz, gitarın kalan parasını bekliyorum.
Bana sormadan gitarı başkasına satman şık olmadı, o gitarda helal para ve çok emek vardı. Sana hem güvendim hem de her türlü esnekliği sağladım, karşılığı bu mudur?
Selamlar.

aligokkurt nickli arkadaşımızla bağlantı kurdum kendisi yurtdışında bu akşam siteye girip Feyyaz Sakallıoğlu adlı kişiyle başından geçenleri ve ne kadar alacağı olduğunu, nasıl dolandırıldığını belirtecektir.

Kimsenin haklılığını savunmuyorum. Bu bana düşmez ancak bu konudan çıkardığım ders şudur. Kendisini yazı ile düzgün ifade edemeyenden ve reşit olmayandan uzak duracaksın. Tabi bunlar dolandırılmayı engellemez ama muhattab olacağın kişiyi belli bir seviyeye çeker. Bu konuda canı yanan herkese geçmiş olsun.

GT-I9300 üzerinde Tapatalk ile gönderildi now Free

Kimsenin haklılığını savunmuyorum. Bu bana düşmez ancak bu konudan çıkardığım ders şudur. Kendisini yazı ile düzgün ifade edemeyenden ve reşit olmayandan uzak duracaksın. Tabi bunlar dolandırılmayı engellemez ama muhattab olacağın kişiyi belli bir seviyeye çeker. Bu konuda canı yanan herkese geçmiş olsun.

GT-I9300 üzerinde Tapatalk ile gönderildi now Free
Sonuna kadar katılıyorum. Bu sebepten 2.el alışverişlerimi konsinye dükkanlardan yapıyorum genelde. Nette de bildiğim adamlardan satın alıyorum ürünleri.

Selamlar
devastator ile emg alışverişi yapacaktık. Pushpull setli 20 tane lehimli sistemi bana söktürdü paketlettirdi. havale için bilgileri aldı
akşam yapıcam dedi. Söküyorum dedim, paketledim. Gecikebilir biraz gece yollayacağım dedi, sonra geldi vazgeçtim dedi. Arkadaşını bahane etti vs.vs.
Ağır bir şekilde sövdüm, hak ettiğinden az bile sövdüm neredeyse ama ne gelir elden .Yüzsüzlük bedava, insanlarda ne sözünü tutma var ne saygı var.
Bilginize dostlarım.

Merhabalar, sevgili Bülent Bey'in (Hakimamca) belirtmis olduğu gibi, yurdışında olduğum için ancak ve kısa bir mesaj yazabiliyorum. Feyyaz Saki Sakallıoğlu (atlantiqueab22 - atlantique2a) isimli arkadaş geçen sene yaz başında benden modifiyeli bir washburn n2'yi 550 TL'ye ve maddi durumunun kötü olduğunu belirttiği için ayda 50TL taksitle ilk 50TL'yi ödeyerek almistir, bir daha da aramamiştir. Yaklasik üç ay kendisini sıkıştırmadan aradım ama son aradığımda gitarı satıp üstüne para koyarak daha iyi başka gitar aldığını söyledikten sonra Feyyazi Allah'a havale ettim. Durum budur, kariyer yapmak isteyen bu arkadaşın hak yiyerek nereye kadar gideceğini birlikte göreceğiz..

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
ayrıca atlantiqueab22 - atlantique2a isimleri yanında martinluther22 nicki de kullanıyor.

23 aralık 2012 tarihinde bana attığı mesaj aşağıdadır. Canı yanan diğer arkadaşlara da ulaşıyorum.

MartinLuther22
Bülent abicim lütfen benı affedet ne kadar pişman oldugumuda anlamıştırsın inşallah geçligime ver son kontorumle aradım senı kapandı özür dilerim bana adres vermen yeterlı olucaktır gercekten utancımdan ölüyorum diyebilirim
pedalı yollicam kendi pedallarımı alabilirmiyim setup kurucam abicim :'(
MartinLuther22, 23 Aralık 2012 Yönetime Bildir
Yanıtla

bunun gibi daha nice mesajları ve alaylı tehdit mesajları da duruyor.

Merhabalar, sevgili Bülent Bey'in (Hakimamca) belirtmis olduğu gibi, yurdışında olduğum için ancak ve kısa bir mesaj yazabiliyorum. Feyyaz Saki Sakallıoğlu (atlantiqueab22 - atlantique2a) isimli arkadaş geçen sene yaz başında benden modifiyeli bir washburn n2'yi 550 TL'ye ve maddi durumunun kötü olduğunu belirttiği için ayda 50TL taksitle ilk 50TL'yi ödeyerek almistir, bir daha da aramamiştir. Yaklasik üç ay kendisini sıkıştırmadan aradım ama son aradığımda gitarı satıp üstüne para koyarak daha iyi başka gitar aldığını söyledikten sonra Feyyazi Allah'a havale ettim. Durum budur, kariyer yapmak isteyen bu arkadaşın hak yiyerek nereye kadar gideceğini birlikte göreceğiz..
Ayrıca atlantigueable22 ve Atlantigueables nickleri de Feyyaz Saki Sakallıoğlu tarafından kullanılmaktadır. Selamlar.

Geri