Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

forgetguitar'dan EMG DG-20 set aldım. Parayı yatırdığım gibi gönderdi ve çok da güzel paketlemiş. Çok teşekkür ediyorum kendisine.
hakimamca'dan da Planet Waves burgu seti aldım. Sağolsun bir de jest yapıp bir takım tel eklemiş pakete. Çok teşekkür ediyorum.

forgetguitar'dan EMG DG-20 set aldım. Parayı yatırdığım gibi gönderdi ve çok da güzel paketlemiş. Çok teşekkür ediyorum kendisine.
hakimamca'dan da Planet Waves burgu seti aldım. Sağolsun bir de jest yapıp bir takım tel eklemiş pakete. Çok teşekkür ediyorum.
Hakimamca'dan bende strat için gerekli bir kaç parça aldım sağolsun kendisi ücretsiz hiç bir karşılık beklemeden gönderdi. Kendisine bir kez daha teşekkkür ediyorum :)

Güle güle kullanın arkadaşlar,

Evren Arkadaşıma Buradan herkesin huzurunda özellikle teşekkür ediyorum. Ne zaman Ankarada bir işim düşse koşup yetişiyor. Mahçup olduğumu söyleyebilrim. Kendisine sonsuza kadar referansım.

@aziz arkadaşım Urfa'dan İstanbul'a, ücreti ni almadan ( ben teklif ettiğim halde; denedikten, hatta bir luthiere gösterdikten sonra ödeme yapmamı isteyerek ) gitar yolladı. Kendisine güveni ve dürüstlüğü için teşekkür ediyorum

@aziz arkadaşım Urfa'dan İstanbul'a, ücreti ni almadan ( ben teklif ettiğim halde; denedikten, hatta bir luthiere gösterdikten sonra ödeme yapmamı isteyerek ) gitar yolladı. Kendisine güveni ve dürüstlüğü için teşekkür ediyorum

@Gariban_Kuyumcu adlı kullanıcıdan boss bcb 60 pedal board satın aldım , kendisine tekrardan teşekkür etmek istiyorum, hem ilgi alakasından hem de ticarı ahlakından dolayı ürünüm 1 gün içinde elime ulaştı, GARİBAN_KUYUMCU adlı kullanıcıdan gönül rahatlığıyla alış veriş yapabilirsiniz, güvenilir bir kişidir aklınıza olumsuz birşey getirmenize gerek yok , ben şahsen hesabına patırmadan tutun, sağolsun ürünü çok iyi sarıp sarmalamış, kargo teslimine kadar güvenilir sağlıklı iş yaptırmış , kendisine tekrar teşekkür ederim.

Geri