Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

Geçen hafta irig için alınık ilanı açmıştı ve ilan aracılığı ile tanıştığım @EMM kardeşiminde tavsiyesiyle ondan tascam ixz satın aldım. İyi ki almışım diyorum şu an. Güvenilir, mütevazi, yardım sever bir kişi. Gönül rahatlıyla alışveriş yapabilirsiniz kendisinden.

Meric, gule gule kullan kardesim. Gercekten cok guzel bir ses karti ve dedigim gibi o siniftaki iRig'lerden falan daha ustun. Guzel sozlerin icin de cok tesekkur ediyorum, parayi bana guvenerek onceden gonderdigin icin de tesekkur ederim. :)

@TDemirdizen'den daha iki saat olmadı bir CAE-MC404 Wah pedalı aldım tertemizdi, geldiğimden beri onunla oynuyorum pek eğlenceli. Alırken denemedim gerek de yokmuş kutusu dahil herşey tam ve tertemizdi, araba kaldırımdan çekilmesin diye iki çift laf edemeden kaçtım ama ileriki alışverişleri de gözüm kapalı yapabilirim bunu biliyorum.

@Clamper kardeşim de bana titanyum tremolo bloğu yaptı, çok nazımızı çekti lakin çıkan parçayı talaşlı imalat konusunda ders diye okutursun. Sonuç harikulade, tona olan etkisi var mı derseniz epeyce var ama onu uzunca yazmak lazım. Neyse ikisi de Fugu balığından yapılmış sashimi gibi forumdaşlar...

@J-P de anlatılmaz yaşanır, bir modern çağ dervişi, bir sanal Orhan abimiz adeta, adam bana Samsun'dan Japon DD-3 aldı ben söylemeden bir de pazarlık yaptı fazladan indirimle alıp bana kadar getirdi. JSX amfimi de kendisinden aldım, MESA 2X12 kabini de. Kendi de kraldır çektiği fiyatlar da.

Son düzenleme:
@TDemirdizen'den daha iki saat olmadı bir CAE-MC404 Wah pedalı aldım tertemizdi, geldiğimden beri onunla oynuyorum pek eğlenceli. Alırken denemedim gerek de yokmuş kutusu dahil herşey tam ve tertemizdi, araba kaldırımdan çekilmesin diye iki çift laf edemeden kaçtım ama ileriki alışverişleri de gözüm kapalı yapabilirim bunu biliyorum.

@Clamper kardeşim de bana titanyum tremolo bloğu yaptı, çok nazımızı çekti lakin çıkan parçayı talaşlı imalat konusunda ders diye okutursun. Sonuç harikulade, tona olan etkisi var mı derseniz epeyce var ama onu uzunca yazmak lazım. Neyse ikisi de Fugu balığından yapılmış sashimi gibi forumdaşlar...

@J-P de anlatılmaz yaşanır, bir modern çağ dervişi, bir sanal Orhan abimiz adeta, adam bana Samsun'dan Japon DD-3 aldı ben söylemeden bir de pazarlık yaptı fazladan indirimle alıp bana kadar getirdi. JSX amfimi de kendisinden aldım, MESA 2X12 kabini de. Kendi de kraldır çektiği fiyatlar da.
teşekkürler :) çok hızlı bir alışveriş oldu gerçekten :) güle güle kullanın..

Abi öyle meziyetlerim yok keşke olsa , güzel iltifatların asıl gitmesi gereken kişi @Zengin Muhendis kardeşimdir :)

@erenkavukcu ile boss ch5 alışverişimiz oldu kendisi çok düzgün bir arkadaşımız, tertemiz problemsiz şekilde pedalı elime ulaştırdı, buradan tekrar teşekkür ediyorum.
@TDemirdizen ile uzun zamandır bakınak olduğum japon ts9 alışverişimiz oldu, hiç problemsiz alışverişimizi yaptık, buradan kendisine tekrardan teşekkür ederim.
Ben teşekkür ederim. güzel bir alışverişti :)

Geri