Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

Komikhocuk nickli arkadaşımdan Boss NS-2 aldım. Pedal gerçekten dediğindende temiz çıktı. Ufak bir kargo problemi yaşadık. PTT kargonun hatası yüzünden pedal elime 3 ay sonra geçti. Bu esnada kendisiyle iletişim içindeydim saolsun çok ilgilendi kendisine güvenim daha da arttı:) Kendisi gerçekten güvenilir biri ve ilgisinden dolayı tekrar teşekkürlerimi sunuyorum. Saygılar. Pedal canavar gibi :)
Memnun kalmana çok sevindim dostum :) ptt kargonun beceriksiziliği çıldırttı birkezdaha beni..bi an sana ulaştıramayacağım için endişelendim ama sonunda sahibini buldu :)
Ayağında eskisin dostum güle güle kullanman dileği ile.

BLACKHELL nickli arkadaşımızdan burstbucker manyetik aldım gayet temiz bir şekilde elime ulaştı. Kendisine güvenebilirsiniz alım satım konusunda. Sanırım ptt ile aralarında bir anlaşmazlık olmuş, pazartesi kendim gidip çözeceğim.

AKINROLL nickli Akın ağabeyden efsane bir Telecaster almıştım. Arada kalan borç için anlaştığımız tarihte(bugün) parayı gönderdim. Umarım memnun kalmıştır.

powerseller26 nickli Utku abiden de Cort Garage 2 aldım. Onla da yine 2 hafta önce bugüne randevulaşmıştık. Ona da parayı söz verdiğim gibi bugün gönderdim.

Umarım sizler de memnun kalmışsınızdır. Her şey için ayrı ayrı teşekkür ederim.

Ben de çok teşekkür ederim mert .Sende zamanında parayı gönderdin.Hayırlı olsun dediğim gibi çok güzel bir gitara sahip oldun.
Ayrıca sitede yüzlerce alışveriş yaptım.Hiç kötü bir şeyle karşılaşmadım tabi hepsi sitenin bilinen elemanları, hepsine tek tek teşekkür ederim.

Sevgili aluk4 nickli egemen kardeşimden bir arkadaşıma BJ amfi aldım...Kendisi güvenilir ve son derece ilgili...Tekrar tekrar sağolsun.....Gözükapalı alışveriş yapabilirsiniz......

Ahmet Tekin forumdaki nickyle y_cetin ile reel hayattada arkadaş sayılırız fakat geçtiğimiz günlerde iş yeri sahibimin oğluna bir gitar aldık kendisinden.parayı havale ettik fakat 1 ay kadar beklememize rağmen malesef gitarı bize kargolamadı.Olayın başında sürekli bi bahane bugün şu oldu bu oldu gönderemedim yarın mutlaka yollayacağım beni tanıyosun vs gibi klişe laflardan sonra şimdiyse telefonlarını açmamakta.50 Tl lik basit bi alışverişin peşinede düşmeye gerek yok gitarı burdanda alabilirdik ama arkadaşımın cebine girsin para yabancı yerden almayalım diye benim ön ayak olmam ve işin fos olması iş yeri sahibimin gözünde beni hoş olmayan bi konuma düşürdü o ayrı başımın gözümün sadakası olsun diye son bi msg attım fakat burayada yazayım insanlarda bilgilensin.

oytuncum insanlar yeternce btanıyorlar beni merak etme. 30 tl ye sıfır klasik gitar istiyorsun ptt ile paranı daha ilk günden yolladım merak etme buraya yazmadan önce insanları karalamadan önce bir bak derim pttye. Benim bir klasik gitarı alış fiyatım 43 dolar,sen 30 tl yolllamıssın benden patronun ogluna gitar alıcam diyorsun.. neyse paranda bende kalmadı sadakayada ihtiyacım yok.. yakışmadı sana.

sen şimdi bu yazdıklarını inanarak mı yazdın yoksa boş atıp dolu tutturayım diye mi ? Bana ilk günden paramı iade etmeyi açıklarmısın ? madem iade ettin neden 1 aya yakın bi süre her seferinde yarın kargoluyorum kutu arıyorum gibi cevaplar verdin ? parayı iade ettiysen gitarı hayrına mı yollıcaktın da bgn yarın diyip durdun :) veya aynı gün parayı iade edeceksen neden telefonda tamam diyip önce havaleyi kabul ettin ? Bence biraz daha mantıklı yazmaya çalışsaydın daha temiz toparlayabilirdin.yakışmayan bi durum varsa benim tarafımdan değil 3 kuruş için senin tarafından oldu bu aşikar daha konuyu uzatmayalım.bide 43 dolarlık aldığın klasik gitar nedir ? :D dükkanına gelmiş gezmiş biri olarak soruyorum :) neyse içinde takılan herkesin bi parça gururu,karakteri olmalı diye düşünüyorum.iyi bak ahmetcim kendine :)

sen şimdi bu yazdıklarını inanarak mı yazdın yoksa boş atıp dolu tutturayım diye mi ? Bana ilk günden paramı iade etmeyi açıklarmısın ? madem iade ettin neden 1 aya yakın bi süre her seferinde yarın kargoluyorum kutu arıyorum gibi cevaplar verdin ? parayı iade ettiysen gitarı hayrına mı yollıcaktın da bgn yarın diyip durdun :) veya aynı gün parayı iade edeceksen neden telefonda tamam diyip önce havaleyi kabul ettin ? Bence biraz daha mantıklı yazmaya çalışsaydın daha temiz toparlayabilirdin.yakışmayan bi durum varsa benim tarafımdan değil 3 kuruş için senin tarafından oldu bu aşikar daha konuyu uzatmayalım.bide 43 dolarlık aldığın klasik gitar nedir ? :D dükkanına gelmiş gezmiş biri olarak soruyorum :) neyse içinde takılan herkesin bi parça gururu,karakteri olmalı diye düşünüyorum.iyi bak ahmetcim kendine :)
dostum ahmet i ben de tanıyorum ve aynı zamanda arkadaşız diyosun. bu nasıl arkadaşlıktır anlamadım.3 kuruş için ahmet gibi ir kişiliği buralarda olur olmaz laflar ile rencide etmek senin arkadaşlık ve kişilik dereceni ifade ediyor yani 1 aylık adamsın. ahmet i ben çok çok iyi tanıyorum ona gözüm kapalı güveniyorum.olabilir belki sıkışmıştır sen bir arkadaş olarak bunu anlamalıydın.veya herhangi başka bir işi vardır.Bunlar çoğaltılabilir.fakat 50 tl ye sattığın kişiye arkadaşım deme.
ha ben demiyorum ki arkadaş arkadaşı dolandırı ve arkadaş ta sesini çıkarmaz.sadece biraz daha idare edebilirdin sıkışıklığını giderince ebet sana dönecektir.ahmet senin söylediğin gibi bir kişilik değil...Ona sonuna kadar kefilim...

Wareyha'dan manyetik aldım. Çok temiz ve efendi bir insan. Müdavim indirimi yapması da çok güzel bir jestti. Çok çok teşekkür ediyorum.

AykanKK'dan da bir manyetik aldım. Sıcak kanlı ve net bir kişi. Kendisine çok çok teşekkür ediyorum.

dostum ahmet i ben de tanıyorum ve aynı zamanda arkadaşız diyosun. bu nasıl arkadaşlıktır anlamadım.3 kuruş için ahmet gibi ir kişiliği buralarda olur olmaz laflar ile rencide etmek senin arkadaşlık ve kişilik dereceni ifade ediyor yani 1 aylık adamsın. ahmet i ben çok çok iyi tanıyorum ona gözüm kapalı güveniyorum.olabilir belki sıkışmıştır sen bir arkadaş olarak bunu anlamalıydın.veya herhangi başka bir işi vardır.Bunlar çoğaltılabilir.fakat 50 tl ye sattığın kişiye arkadaşım deme.
ha ben demiyorum ki arkadaş arkadaşı dolandırı ve arkadaş ta sesini çıkarmaz.sadece biraz daha idare edebilirdin sıkışıklığını giderince ebet sana dönecektir.ahmet senin söylediğin gibi bir kişilik değil...Ona sonuna kadar kefilim...
İdare etmek ne demek ? 1 ay beklemişim.Benim sorduklarıma cevap versin o zaman rahatça burdada ben haksız konuma düşeyim.herşey açık para yatırıldı gitar gelmedi önce bahanelerle geçiştirildi sonra telefonlara bakılmamaya başlandı.Benim nasıl idare etmem gerekiyo ? Defalarca telefonda açıkça söyledim ahmet yollamıcaksan yollıcam diye oyalama açıkça yollamıyorum de bende bileyim gelmicek ona göre başka biyerden temin edeyim.sonuç itibariyla işyeri sahibim benden gelicek gitarı bekliyodu ve 1 ay kadar sabırla bekledi kursa gitmesi gereken oğlu 1 ay kursa gitmedi.beni bu şekilde bi duruma düşüren insanın yaptığını burda paylaşmamak için herangi bi sebep göremiyorum.olay 50 lirasında değilim beni düşürdüğü durum gerçekten hoş değildi.keşke telefon msglarımı silmemiş olsaydım ve burda paylaşabilseydimde kim haklı kim haksız kim kime ne derece kefil rahatça görseydik.tekrarlıyorum olayın 50 lirasında değilim arkadaşım dediğim insan kazansın maksadıyla bi işe ön ayak olupta işin benim başıma patlaması ve bunu görmesine rağmen kendisinde bi sorumluluk hissetmemesi anlatabilmişimdir umarım.

Bence konu kapansın.Tamam Oytun sen haklısın kardeşim kusura bakma ;)
Stüdyoyu bitireyim ücret falan beklemeden sana helalinden gitarda yollayacağım.hatıra olarak saklarsın.Bu kadar uzatılmasının bir anlamı yok artık.Boş yere sayfayı meşgul etmeyede hakkımız yok.. telefonda konuşuruz burada milyarlık alışverişler yapıyoruz yıllardır. 30 lira,şuydu buydu falandı filandı derken olmuyor yakışmıyor bize. yarın konuşuruz meşgul oluyorum aramayı unutursam çaldır ararım.

BLACKHELL nickli arkadaşımızdan burstbucker manyetik aldım gayet temiz bir şekilde elime ulaştı. Kendisine güvenebilirsiniz alım satım konusunda. Sanırım ptt ile aralarında bir anlaşmazlık olmuş, pazartesi kendim gidip çözeceğim.

Güle güle kullanman dileğiyle dostum.Aynı şekilde siz de LeoRequentin nickli Levent'e güvenebilirsiniz.Sizi hiçbir şekilde hayal kırıklığına uğratmayacaktır buna emin olabilirsiniz.Ptt nin zaten allah belasını versin :D delirttiler ama parayı aldım sonunda :D parayı aldıktan sonra memurlara çok güzel hatim indirdim :D

Geri