Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

Geçen gün @sin-pecado dan SH-6 manyetik aldım, hiçbir sorunu yoktu zaten kendisi tertemiz halde verdi bana. Oldukça ilgiliydi, birkaç sorum vardı hepsini uzun uzun cevapladı, ekstradan bilgi verdi. Güler yüzlü biri, çok memnun bıraktı. Buradan kendisine tekrardan teşekkür ederim.

satıştan vazgeçme nedenimi söylemiştim. ozur de diledim.uzak durmak isteyen dursun tabiki.ayrica bir önceki satırdaki arkadaş da tamamen kendi nedenleri ile ilgili yargısız infaz yapmıştır.sonradan konusup cozduk olayı. fazla yazacak zamanım yok maalesef. burda tartışmaya gerek yok.vurgu yok.kimin kime aslında ne demek istediği yazı ile anlasilmiyor.
kimi üzdü ve kirdiysam tekrar özür dilerim. sevgiler

1.olay
kişiye aceleden yanlış takip no veriliyor. kagidi elime alir almaz
yazdim.bana geçersiz dedi bende bekki sistem e henuz giris yapmamislar dir dedim.daha donmedi.bana gonderdigi kargoyu iptal ettirmis.sonra kargoyu alınca tekrar göndermelerini söylemiş. konuştuk ve olayı çözdük.gecikmelide olsa kargoyu aldım.kendisi cok anlayışlı birisi ve de tanışmış olduk.
2.olay
line6m13 satisim vardı. 950tl lik aleti para ihtiyaci icin bu haftasonu na özel 700tl ye indirdim. mego1 nickli arkadaş c.tesi günü alabileceğini söyledi. dun akşam karşılıklı
görüşemedik.akabinde gelen telefonla para ihtiyacim sona erdi.bende satisi iptal etmek zorunda kaldım. gerçekten mahcup ve uzgun olduğumu belirttim. sonrası burdayiz
herkese iyi gunler

Geçen gün @sin-pecado dan SH-6 manyetik aldım, hiçbir sorunu yoktu zaten kendisi tertemiz halde verdi bana. Oldukça ilgiliydi, birkaç sorum vardı hepsini uzun uzun cevapladı, ekstradan bilgi verdi. Güler yüzlü biri, çok memnun bıraktı. Buradan kendisine tekrardan teşekkür ederim.

Ben de teşekkür ederim , güle güle kullan.Bu devirde seviyeli üslubu olan insanlarla karşılaşmak çok zor malesef , kendisine üslubu ve yaklaşımı için bir kere daha teşekkür ederim.

@AykanKK ve @raccoon forumdaşlarımla alışveriş gerçekleştirdik ikisi de Soldano gibi volume düğmesi 10'a değil 11'e gidiyor :) o kadar kral adamlar kinger than the king diyebileceğimiz şahıslar. @J-P kardeşimiz de böyle tabi. Bu adamlar var ya zırhla çekilmiş sumaklı soğanlı adana dürümdür, orkinos balıklı sushi'dir, gece yarısı açken içi dışı pis bir büfeden yenmiş hardallı sosislidir. Bu özelliklerini tarihe not düşmek istedim. Bu alışverişlerin yan getirisi olarak Edge Tremololu bir RG550 aldım şimdi onu modifiye ediyorum. Bülent Ersoy'un sahne kostümleri veya Sızıntı dergisi kapağındaki galaksiler gibi renklendirince resimlerini de paylaşacağım (pembe volume-tone knobu satan yer var mı bilen varsa yazsın). O gitar benim modifiye şahinim kadife kaplı BMW Z4'üm olacak beyler.

@AykanKK ve @raccoon forumdaşlarımla alışveriş gerçekleştirdik ikisi de Soldano gibi volume düğmesi 10'a değil 11'e gidiyor :) o kadar kral adamlar kinger than the king diyebileceğimiz şahıslar. @J-P kardeşimiz de böyle tabi. Bu adamlar var ya zırhla çekilmiş sumaklı soğanlı adana dürümdür, orkinos balıklı sushi'dir, gece yarısı açken içi dışı pis bir büfeden yenmiş hardallı sosislidir. Bu özelliklerini tarihe not düşmek istedim. Bu alışverişlerin yan getirisi olarak Edge Tremololu bir RG550 aldım şimdi onu modifiye ediyorum. Bülent Ersoy'un sahne kostümleri veya Sızıntı dergisi kapağındaki galaksiler gibi renklendirince resimlerini de paylaşacağım (pembe volume-tone knobu satan yer var mı bilen varsa yazsın). O gitar benim modifiye şahinim kadife kaplı BMW Z4'üm olacak beyler.
:) ne kadar güzel betimlemeler bunlar böyle :) klavyenize zeval gelmesin...

Abi bunun caps'ini alıp her yerde göstereceğim. Ne güzel betimlemeler yapmışsın öyle, utandım vallahi :)

2.olay
line6m13 satisim vardı. 950tl lik aleti para ihtiyaci icin bu haftasonu na özel 700tl ye indirdim. mego1 nickli arkadaş c.tesi günü alabileceğini söyledi. dun akşam karşılıklı
görüşemedik.akabinde gelen telefonla para ihtiyacim sona erdi.bende satisi iptal etmek zorunda kaldım. gerçekten mahcup ve uzgun olduğumu belirttim. sonrası burdayiz
herkese iyi gunler

Ozel mesajimda belirttigim gibi bu pedali alabilmek icin bir pedalimdan oldum. Sonucunda iki pedal da yok. Bana gecmis olsun.

Kendisi de bu dediklerinden hiçbir eksiği olmayan hatta fazlası olan bir kişidir. İşte bu forumu böyle insanlar ile tanıştırdığı için çok seviyorum.

BloodAnthem nickli Mustafa arkadaşımla sorunsuz bir manyetik takasımız oldu. Kendisi ile kafanızda soru işareti olmadan alım satım yapabilirsiniz. Manyetiği çok güzel ve korunaklı paketlediği için ayrıca teşekkür ediyorum kendisine.

Geri