Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

abi hadi bende yazayım bunca zamandır yazmamıştım..

ilk önce turkrock alım satım hayatıma, erdem kardeşimden (blackmagic86) jackhammer pedalı almamla başladım kendisiyle adeta kardeş oldum sonra hiç bi sorun yaşamadık alım satım esnasında..

sonra medusa666 nickli fırat kardeşimden delay ve chorus pedalları aldım oda saolsun güvenilir iyi bi arkadaşımızdır..

babaji nikli arkadaşımızla (murat) crybaby ve jackhammerla onun mxr double shotını takas yaptık ama ne takas anlaşyığımızın dakikasında ikimizde yurt içi kargoya gitmişiz aynı anda abi gönderdim falan diye birbirizimizi aradık

muzzy nikli mustafa kardeşimden gitar aldım

fender usa köksal kardeşimden manyetik aldım

büyük üstad drb abimden manyetik aldım

bu sırada da cursed-one = can dostuma da chorus ve phaser pedallarımı sattım

bu dostlarımla alım satımda hiç bi sorun yaşamadım kendilerine sonsuz teşekkür ederim..

yakko(yakup) nickli arkadaştan, V-amp2 satın aldım. gayet iyi şekilde, tam beklediğim gibi elime ulaştı, hem iyi bir alet hem de iyi bir dost edinmiş oldum. kendisine teşekkür ederim..

sevgili zifir'e (Mehmet Bulbul) elimde fazladan duran no-load fender potansi sattim. sohbet sirasinda denemek istiyorum zaten dedi, bende var dedim, alisverisi yaptik. yalniz sikayetciyim, daha kargoya vermeden tutturdu hesap numarani gonder diye, yok dedim gondermem, isim var simdi. :) sonra mali gonderdim gec de olsa, hala hesap numaran da hesap numaran da. inada bindi vermedim. en son almis takmis, begenmis, bak gondermezsen ustune yatarim dedi, iyi dedim al hesap numaram senin olsun tursusunu kur, ne kadar yatirirsan yatir. simdi baktim bi de para yatirmis... :)

saka bir yana, zaten herkes taniyor, onun icin alisveriste guvenebilirsiniz diye yorum yapmama gerek yok, bu bahaneyle selam etmis olayim... arada ettigimiz muhabbet de yeter... :) ...

giggle'a bu gün Boss MD2 sattım gayet şahane şatışı gerçekleştirdik hayırlı olsun ztn liseden de arkadaşımdı kendisi sağlamdır onaylıyorum!!:)

teşekkurler caglar senlede tanısmak ve alışveriş yapmak zevktimuabbetinde bi okadar hoştu gercekten hayırlı olsun gitarlar ikimizede cidden sölediği herşeye güvenilebilicek bi arkadas teşekkurler

oramiral'den (gökhan) digitech s200 aldım bugün, sorunsuz bir alışveriş oldu yeniden teşekkür ediyorum, ayrıca kendisi yakın zamanda baba olmaya hazırlandığı için birkez daha tebrik ediyorum :)
iade-i ziyaretinide beklerim ;)

Benim içinde çok keyifli bir alışveriş oldu...Hepsinden önemlisi yeni bir arkadaş edinmiş oldum...Umarım güle güle kullanırsın..Şirinevlere ilk ziyaretimde ararım burak...

kendine iyi bak...

oğlan gelince konser isterim haberin olsun :)

Bu arada herhalde güven konusunda şunu söylemeliyim..

Burak (vileshome)'a gözü kapalı güvenebilirsiniz...çok aklı başında, olgun ve iyi bir insan...

wodyy ile tekrar bir alışverişimiz oldu..
az önce kendisine
- digitech rp50 proccesor sattım. (bu siteden ama ilan vermeden sattım :) )
daha öncede kendisine;
- 2 adet fender stratocaster japon single manyetik
- 1 adet marina marka elektro gitar
- 1 adet marshall mg10 cd amfi satmıştım. tüm alet edevatı tamamladı kendisine rp50 de hayırlı olsun..

evet username nikli volkan arkadaşımdan marhall compasör ve supervibe aldım hiç bi sorun yaşamadım saolsun....

ozdnrk nikli özer arkadaşımdan phaser aldım saolsun hiç bi sorun yaşamadım

darestan dostuma (mert) sb dreams gitar sattım diyebilirim heralde oda saolsun hiç bi sorun yaşamadık kendisiyle zannedersem (belki o benle yaşamıştır yazar buraya bi ara)

ama biri varki bu sitede ismine güvenerek alış veriş yaptığım bir insan NORMALE beni baya üzdü kendisinden digitech sythwah aldım resminde mükemmel görünen pedalın alt tablası yok vidaları yok yani pedalı yerden aldığınızda iki parçaya ayrılıyo kabloları gözüküyor bu yaptığı çok ayıp oldu öncesinde okadar muhabbet etmemize rağmen pedalın sorunundan hiç bahsetmedi.. tüm site sakinlerine duyururum NORMALE le alışveriş yaparken abi aletin söylemediğin bir sorunu varmı diye 3 kere sorun .... ha söylemeyi unuttum üstelik pedal geldiğinden beri 3 gündür nette yok aynen siteden başka bi arkadaşa sordum şu an online olduğunu söyledi yani görünen durum şu ki heralde ben pedalı iteledim bir daha beni nerden bulacak msnide sileyim hiç başım ağrımasın durumu(işallah güzel bi açıklaması vardır anlatır böyle olmadığını anlarız)... ki konuşulsa gayet anlayışlı bir insanım msnde abi pedal niye böyle desem bana bir iki kelime etse yine dostluğum devam ederdi ama bu yaptığı resmen dalga geçmek....

silent assasin arkadaşımada bir gitar daha sattım söylemeyi unuttum kendisine gitarı iki gün sonra göndereceğim halde parayı hemen yatırdı saolsun çok güvenilir arkadaştır

cihanyum demiş ki:
evet username nikli volkan arkadaşımdan marhall compasör ve supervibe aldım hiç bi sorun yaşamadım saolsun....

darestan dostuma (mert) sb dreams gitar sattım diyebilirim heralde oda saolsun hiç bi sorun yaşamadık kendisiyle zannedersem (belki o benle yaşamıştır yazar buraya bi ara)

ama biri varki bu sitede ismine güvenerek alış veriş yaptığım bir insan NORMALE beni baya üzdü kendisinden digitech sythwah aldım resminde mükemmel görünen pedalın alt tablası yok vidaları yok yani pedalı yerden aldığınızda iki parçaya ayrılıyo kabloları gözüküyor bu yaptığı çok ayıp oldu öncesinde okadar muhabbet etmemize rağmen pedalın sorunundan hiç bahsetmedi.. tüm site sakinlerine duyururum NORMALE le alışveriş yaparken abi aletin söylemediğin bir sorunu varmı diye 3 kere sorun .... ha söylemeyi unuttum üstelik pedal geldiğinden beri 3 gündür nette yok aynen siteden başka bi arkadaşa sordum şu an online olduğunu söyledi yani görünen durum şu ki heralde ben pedalı iteledim bir daha beni nerden bulacak msnide sileyim hiç başım ağrımasın durumu(işallah güzel bi açıklaması vardır anlatır böyle olmadığını anlarız)... ki konuşulsa gayet anlayışlı bir insanım msnde abi pedal niye böyle desem bana bir iki kelime etse yine dostluğum devam ederdi ama bu yaptığı resmen dalga geçmek....
cihan kardeş. burada biliyorsun hepimiz bir hayli fazla alışveriş yapıyoruz. heleki ben haftada 2-3 tane alışveriş yapıyorum. bu arkadaşların belli süre zarfı içerisinde acıklama getirmemeleri durumunda adres bilgileri isim ve nickini bildirirsen bizde ona göre davranır dikkatli oluruz. inşallah durumu düzeltirsin görüşmek üzere.

fender_usa demiş ki:
cihanyum demiş ki:

cihan kardeş. burada biliyorsun hepimiz bir hayli fazla alışveriş yapıyoruz. heleki ben haftada 2-3 tane alışveriş yapıyorum. bu arkadaşların belli süre zarfı içerisinde acıklama getirmemeleri durumunda adres bilgileri isim ve nickini bildirirsen bizde ona göre davranır dikkatli oluruz. inşallah durumu düzeltirsin görüşmek üzere.

umarım ben yanılıyorumdur güzel bir açıklaması vardır burdanda kimsenin hakkını yemek istemem ama gelipte açıklama yapmazsa ne yazıkki sizlere tüm bilgilerini vermem gerekecek çünki bu benim görevim aslında niye böyle oldu hiç bilmiyorum muhabbetimiz cidden gayet düzeyliydi.. ama asıl sinirim beni msninden silmesi madem bana açıklama yapmıyor tüm siteye yapsın...

Reeve nikli arkadaşla sorunsuz bir alışverişimiz oldu. Gitar aldım kendisinden. Bende müthiş bir güven oluşturdu. Buradan da teşekkür etmek isterim kendisine...

Ben tesekkur ederim, ayrica tanistigima memnun oldum ;)

aslinda yazmadigim baska alis-verislerimde olmustu burada, orn; lasttobreath (di sanirim nicki) pedal aldim, pedal kendisine ait olmamasina ragmen (araci oldu) cok yardimci oldu arabayla falan gittik (daha ogrenemedim ankarayi :p ) kendisine gecte olsa tesekkur ediyorum, guven sorununuz olmasin.

bide "Vileshome" dan gitar almistim iste, mod olmadan once almistim ve yorum yapcaktim sonra mod oldu :) malum millet mod'a yakalalik olarak algiliyor yapilan her yorumu (mod'dan nasil bir cikarim olabilecekse artik??) acikcasi yorum yazmaya biraz cekinmistim ama yeri gelmisken yazmak istiyorum, sehir disindan alis-veris yapmiyorum ama bu kisi Burak olunca tereddut etmedim zaten parayi yatirdigim gunun ertesi gitar sorunsuz ulasmisti, ayrica eskilerden kalan ender tiplerdendir :) kacirmayin boyle adamlari sonra goruyosunuz forumun halini.

tesekkur ediyorum ve kolay gelsin diyorum herkese

not:bu arada ozellikle belirtmek istiyorum msn'e alis-veris amacli ekledigim arkadaslara; ben msn kullanmiyorum sadece alis-verislerde iletisim kurmak icin kullaniyorum cunku kimse aim kullanmiyo :) , irtibati koparmak istemeyenler aim edinsin :) engelledim falan sanmasin kimse ;)

mod'a yazılan yorumu yalakalık olarak nitelendirende zaten ruhsal problemler vardır.. moderatörlüğü kutsal emanet zannediyo birileri heralde.. :)

bende batuhan'a (reeve) teşekkür ediyorum şehir dışı sorunsuz bi alışverişimiz gerçekleşmişti, ozaman başka bir sebepten ötürü buraya yazmamıştım.. ama bidaha mng kargoyla bişey yollamayı düşünmüyorum hiç gözüm tutmadı çünkü :)

Tyler_Durden35 (birkan) arkadaşımıza Fender Squier II Stratocaster Gitar sattım kendisi şu anda parayı yatırdı. banada kargoyu temiz bi şekilde göndermek kaldı .. hayırlı olsun güle güle kullan..

Tyler_Durden35 (birkan) 'e satilan gitara vakitsizligim sebebiyle ilan verip-cevaplarla ilgilenip satisi gerceklestiren ardindan bir de paketlemesine ek yapip kargoya verecek olan fender_usa'ya da ben tesekkur ederim...

ayrica, Tyler_Durden35 ile de telefonda konustuk umarim memnun kalir, bu fiyata alacagi gitarlardan (yeniler dahil) daha iyi oldugunu dusunuyorum, icim rahat, umarim o da begenir... fazladan bir de amerikan fender saddle'lar oldu yeni, daha da guzel oldu gitar :)

bir de, kendisi cuma aksami anlastigimizda gondermemiz mumkun olmamasina ragmen hemen parayi yatirdi guvenip. biz cumartesi veya pazartesi gonderebilecektik, ona ragmen... ayrica guveni icin de tesekkur ederiz...

gule gule cal,

Geri