Seyduna (Alternatif) - Ankara

valla özgenç ne diyim iste yeni parçalar ekledik birazda repertuar degisti besteler derken çal1smalar uzadi büyük ihtimalle ramazan sonrasi olucak insallah sizede basarilar dilerim ankaraya bekliyoruz sizleri...

ramazan sonrası büyük ihtimalle konserimiz olacaktır kardeş gruplara duyuru roulette ve lipstick birlikte ayarlama isteği oluştu içimde haberleşelim ayarlayalım

arkadaşlar gruptan baran arkadaşımız dersane ve diğer grubu nedeniyle zamanıkısıtlıolduğu için ayrıldı.yerine alper diye başka bi arkadaşımız geldi ve ikinci gitara da ümit arkadaşımız geldi. önümüzdeki hafta başlıyoruz tekrardan çalışmalara...en kısa zamanda bi konser de vereceğiz kasım aytı içerisinde... ;)

bu arada cancım sanırım senin daha yeni haberin oluyor ümitin ikinci gitara geldiğinden.. ümiti senin de istediğini bildiğim için sormadım sana...saygılar :LOL:

can ve ali...ben hala demo bekliyorum yaa...valla cohk darıldım hemen her gün görüom sölüom ama yohk ... nese konser fln yapında gelelim..şöle bi eğlenelim :) hadi kolay gelsin canlarım ...

shitty demiş ki:
can ve ali...ben hala demo bekliyorum yaa...valla cohk darıldım hemen her gün görüom sölüom ama yohk ... nese konser fln yapında gelelim..şöle bi eğlenelim :) hadi kolay gelsin canlarım ...
tamam vercem artık demoyu sana siteyede koyamadım ama ilerki kayıdı koyarım artık :)

Geri