Seyduna (Alternatif) - Ankara

tamam korn dedıın konu hakkında haklısın ama...sonucta adamlar 1 ay calısmadan soora konser werıolar we bu ılk konserleri.. ztn arada öss fln war kı konser iidii tamam staıned de bıras kotyduler ki wokal kotuydu ama grup gayet iii we bu kadar elestrı alıcak kadar kotu bı performans deıldii..bence bu elestrıleri yazanların seydunaya cıddı bı kasttı war...

kesinlikle yanlış anlaşılmasın Ali, Can çok sevdiğim arkadaşlarım ama dost acı söyler. konser için çok acele ettiniz. sanki bu işi kalkıp orada 1-2 konser vermek için yapıyormuşsunuz gibi bir görünüm kazandınız. az çalışmanın sonucu çok güzel bir performans olmamış. vokalin sözlere bakarak şarkı söylediğini duydum. biraz saçma geldi bu...

selin_cursed demiş ki:
tamam korn dedıın konu hakkında haklısın ama...sonucta adamlar 1 ay calısmadan soora konser werıolar we bu ılk konserleri.. ztn arada öss fln war kı konser iidii tamam staıned de bıras kotyduler ki wokal kotuydu ama grup gayet iii we bu kadar elestrı alıcak kadar kotu bı performans deıldii..bence bu elestrıleri yazanların seydunaya cıddı bı kasttı war...

çok saçma bi yorum bence 1 ay konusunda söylediğimi bi kez daha okumanı tavsiye ederim bide ben o kötü bu kötü diye ayırt etmedim genel bi yorum yaptım
tamamen iyi niyetle yazılmış bi eleştiriydi
bi işi ne kadar zamanda yapabiliyosan o kadar zaman ayırcaksın bu bi ay yada on ay bundan bahsediyorum yani bu bi neden olamaz bence ok.
teşekkürler

arkadaşlar haklısınız gerçekten acele ettik elemanlar zaten bi şekilde kendini daha öncesinden kanıtlamışlardı ben dahil herkes ayrı gruplardan geldik ve bi şekilde sıkıntı olmadı yeni değiliz zaten ortamda ama acele sonucu oldu bunlar inanın öss sonrası daha iyi olucak utkucum sonuna kadar haklısın zaten bu olaydan sonra kararımız bu grupta 4 ay çalışma sonrasında konser evrmek dediğiniz 1 ay bile değil sadece 4 stüdyo ve 4 stdyonun biri yarıda kaldı bi şekilde olmadı farkındayız umarım ilerde tekrar gelirsiniz ve bu sefer daha iyi olur herkese teşekkürler...

bu arada arkadaşlar eleman değişikliği olmuşur davulcu arda bir konserliğine geldiği için şu anda yeni davulcu aldık ardaya sonsuz teşekkür...

arkadaşalr eleman değişikliği oldu bildireyim:
vokal gitar:özgenç(lepistes ozmo)
bass gitar:can(canacanka-t)
lead gitar:ali(ali g)
davul:tunç(tre)

sewgılı trendkıller
bence benım yorumlarıma yorum yapıcaııına bırasda gruba yorum yap..bence sende bnnm dedıımı anllamadın ama nese..bu arda yenı dawulcunuzda hayırlı ossun umarım daha ii işler cıkartırsınıs forumdaki konusanlarada kapak olur...!

selincim desteğin için teşekkür ederiz ama öncelikle yazını düzeltirsen forum kuralları olduğu için atılmayasın sonra :) forumda konuşanlara bi sözümüz yok zaten onlar söylüyorsa bizim iyiliğimiz içindir kasıt olmadığı sürece ve böyle bişey de olmadı bu zamana kadar herkese teşekkür ediyoruz...

canacanka-t demiş ki:
bu arada arkadaşlar eleman değişikliği olmuşur davulcu arda bir konserliğine geldiği için şu anda yeni davulcu aldık ardaya sonsuz teşekkür...

herşekilde...... yanınızda olamasam bile kalbim sizinle!!!
ama içimde kalan bişileri söyliyeyim... grup arkadaşlarımda bilir ki; 4 hafta içerisinde repertuarı tamamiyle değiştirdik... buda tabiki biras !!! yansıdı... uyumsuzluk+ bizizdeki meşur monitör sorunu+ sesin tam anlamıyla dağılmaması gibi... sorunlar beni çok rahatsız etti... ama gidecek çok yolunuz varken aman ha yine konser fln yapmayın... azcık yiyin şarkıları... ve belli gruplara bağlı kalmayın...
gelelim arkadaşlarınıza!!!: ben böle arkadaşlık görmedim...
sizi arkadan vurmayan, sizin herşekilde yanınızda olan insanları seçin ve seçici olun... bunu dışındakileri gördüğüm zaman size sölerim... başarılı konserler vermeniz dileğiyle...
EN BÜYÜK ALKIŞ SİZİN OLSUN....

ardacım her şey için saoll...yazdıklarının hepsinde haklısın...eh hayırlısı artık ne diyelim...her şey için teşekkürler...kısada olsa senle çalışmak eğlenceliydi...

KleiNackH demiş ki:
canacanka-t demiş ki:

herşekilde...... yanınızda olamasam bile kalbim sizinle!!!
ama içimde kalan bişileri söyliyeyim... grup arkadaşlarımda bilir ki; 4 hafta içerisinde repertuarı tamamiyle değiştirdik... buda tabiki biras !!! yansıdı... uyumsuzluk+ bizizdeki meşur monitör sorunu+ sesin tam anlamıyla dağılmaması gibi... sorunlar beni çok rahatsız etti... ama gidecek çok yolunuz varken aman ha yine konser fln yapmayın... azcık yiyin şarkıları... ve belli gruplara bağlı kalmayın...
gelelim arkadaşlarınıza!!!: ben böle arkadaşlık görmedim...
sizi arkadan vurmayan, sizin herşekilde yanınızda olan insanları seçin ve seçici olun... bunu dışındakileri gördüğüm zaman size sölerim... başarılı konserler vermeniz dileğiyle...
EN BÜYÜK ALKIŞ SİZİN OLSUN....
işte arda şimdi seni daha fazla sevdim herşey için çok saol tekrardan seninle çalışmak ayrı bir zevkti bizler için zaten en çok çalıştığım davulcular arasında müziğimden zevk aldığım 2 davulcu vardı biri asla unutamayacağım(umarım tekrar birlikte müzik yaparız) blacktooth davulcusu utku ve diğeride sen oldun arda nede olsa senin arkadaşlığın da harikaydı her zaman bizde senin yanındayız.... yine yeniden teşekkürler herşey gönlünce olsun.....

uf_oldu demiş ki:
basarilar arkadaslar sizi çok daha basarili konserlerde segredebileceigimi ümit ediyorum görecegime de inaniyorum...
deseleriniz için çok teşekkürler arkadaşlar 6 ay sonra görüşmek üzere şimdiden başladık bile zaten öss sonrası kapanacaz artık biraz yavaşlayalım bu dönem herkesin derdi aynı durak ve idea da... :)

Geri