Melatonin(Heavy Metal/Thrash)-Ankara

valla sıte ıyı hos ama ıste bı taslak olusturmamız lazım kı ben unuttum sıte ıslerı pek ılgılenmıyom artık benım gorevımde sıte ıcersındekı logo ve benzerı seylerı yapmak olcak herhalde neyse artık herkez bı ısın ucundan tutarsa zaten cok guzel ısler cıkacagına ınanıyorum...bakalım neler olcak :D

Burank demiş ki:
MarliynMonroe demiş ki:
Sonunda ya sonunda,güzel akıllı bi insan oğlu çıkmış da şu güzel gruba bi site edindirmiş.. Aklına ve eline sağlık gayet güzel olmuş.Hadi bakalım güle güle kullanalım

Bana fotoğrafını göndersene :LOL:

Ben seninle özel olarak ilgilenicem burank..Fotoğrafımı boşver napcaksın ben geliyim..Ha tabi illa resim de istiyorum bakcam estikçe diyosan oda olur 8) dur ben özel mesaj olayına giriyim ;)

my__kantale demiş ki:
melatonin forumu yonja'ya döndü hayır mı?!? :evil:

lan bi karışma lan! zaten alanya fotoğraflarını buraya koyarak yeterince araya girdin, kan soktun, başımı beladan belaya soktun, sus lan iki dakka edebinle anaaaaaa! ulan bela mısın bea!!! bu arada site için ayrıca çoook sağol, 7 sene sonra siteli grup olmak da varmış, bunun ödülü olarak biz de yeni şarkı yaptık yıllar sonra ve ilk konserimizde çalacaz hayırlı olsun türk rock-metal camiasına...

my__kantale demiş ki:
melatonin forumu yonja'ya döndü hayır mı?!? :evil:

Adama bak ya sen yayınla burda resimleri, yok herkes basçıyı soruyoda bilmem ne yaz biz konuşunca suç! aaa olmaz.. neyse geliyorum diyosun ankara konserine karşılıklı alırız birbirimizin ifadesini :twisted: görüşmek üzere...

bu arada gelen bir telefonla çanakkaleden de birinin gelme ihtimali var biz o kadar yoldan geliyoruz organizasyon olarak doldurun artık orayı...boynumu ısıtmaya basladım yavastan :twisted:

Valla hocam bütün Ankara üniversitelerini donattık sayılır. Ayrıca Kızılay'da da afişler asılacak artık dolar herhalde... Melatonin'in Ankara'da fanları çok diye biliyoruz.... :)

Geri