Catafalque

İzmire gelin de gelseniz de biz gelemioz. malum yaş sınırı oluo... İzmirlilerin kulakları ve kalpleri bayram ederdi yani .

konsere topluca gidilirse kesinlikle ben de varım.(o vokaldeki hatuna fazla taktım.çok ilginç geliyor) rockrepublicte görmüştük uzaktan.orda da performansları iyiydi

catafalque ı ilk dinlediğimde 2 sene önceydi ölesine bulmuştum onları icg aracılığıyla sarmıstı muhabbetim bukadar iyi olacakları belliydi ama bendeki resimleri artık yok serhan a tekrar ulaşamadım ama en yakın zamanda ankarada buluşmak üzere anjeliktim selamlar 254548283 hatırlarsa eğer

Grubu ilk kez zeytinlide gördüm.Kaldıkları otelde yakından görme şansım oldu.Adamlar çok avrupai duruyolar ve kaliteli oldukları hem müziklerinden hem de dışatn bakıldığında anlaşılıyo...

catafalque ın sıkı takipçisiyim...

yaptığınız işleri takdirle izliyorum... gothic metal adına daha önce bu kadar şahane bir albüm çıktığnı hatırlamıyorum...

tebirkler gerçekten tebrikler...

bi de şunu sölemek istiyorum...

I AM THE DREAMWEAVER... olay budur ... bu parçanın hastasıyım ...

Vip demiş ki:
catafalque ın sıkı takipçisiyim...

yaptığınız işleri takdirle izliyorum... gothic metal adına daha önce bu kadar şahane bir albüm çıktığnı hatırlamıyorum...

tebirkler gerçekten tebrikler...

bi de şunu sölemek istiyorum...

I AM THE DREAMWEAVER... olay budur ... bu parçanın hastasıyım ...
önder çok iyi açıklamışsın olayı:)))(aytuğ)

umarım 2006'da bursa'da yeniden sahnede izleme fırsatı buluruz ülkemizin en iyi gothic metal grubunu.
Yönetici Uyarısı: Mesaj düzeltilmiştir. Tamamı bold, italik, büyük karakterde ya da renkli yazmak Forum Kurallarına aykırıdır.Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

Selam,
Yok 1-2 ay diil albümün çıkışıda ilkbahar için çalışmalarımız sürmekte..:)
Onun dışında gelişmeleri burdan bildiriyoruz zaten..Bizde sabırsızlıkla bekliyoruz...:)

Geri