lepistes

Bu başlık aranızda tartışın diye açılmadı. Bilmemizi istemiyosanız başka yerde tartışın.
Geldiğiniz gruba laf ettiğinizi anlamak çokta zor değil.Forumunuza yazmışsınız. Aranızdaki hiç bi olaya da laf atmadım. Buraya yazılanlar aranızda değil.Kimsenin konuşmasını istemiyosanız aranızda konuşun tartışın. sen niye gelip foruma yazıyosun ki. Lepistesin Forumunda Seydunaya yada başka sevdiğim bi gruba laf atıldığını görürsem burnumu sokarım.

e bizde gidemedik bari onlar anlatsın!!! nese seydunadan ayrılmaları iyi olmuş lepistese zaman ayırırlar biraz hem herşey daha sağlam olur arkadaslar hersey gönlünüzce olsun :D ha bide konser olsunda gelelim beaa!!!

tuncun ayagını alcıya aldırdık sırtımda tasıdım konser alanında lıflerı gıttı galıba ozgenc ve ben usuttuk akcıgerlerı seslerımız ve bogazımız berbat vokalız ıkımızde zıctık. cadırımız su aldı bı gece 5 e kadar dısarda kalmak zorunda kaldık alı arabada yattı ıstanbula donduk bıtınce konser sabaha kadar sokaktaydık we daha bınlerce olay oldu kamplı dyıldık yakına kamp kurduk mısırcı amca sagolsun bızımle ılgılendı (sivil polistı galıba bız oyle sanıyoruz) dıger olaylarıda anlatırlar

Sanırım davul hayatım kaymak uzere. Sağ ayak bileğimin 2 lifi koptu. Basamıyorum üstüne, yürüyemiyorum. Koltuk deyneklerim falan var. Allaha dua etmekten başka yolum yok :S

Lepistes kısa süreliğine ayrılıyor.Ayrılıyor derken .Özgenç le ben 12 eylül pazartesi kıbrısa uçuyoruz.Okuyup büyük adam olucağız. :LOL: ,,,Konser felan olmıyacak yani yaza kadar...

tunc ayagını fena yapmışsın gecmiş olsun..ya nasıl oldugunu duydum inan üzüldum en az 6 ay o ayagını zorlamaman lazım.neyse şimdi nasılsın moralını bozma..yapacagım bırşey olursa haber et...bir an önce iyi olman dilegimle.
özgenç-köksal kıbrısta iyi okuyun.birbirinize sahip cıkın...ozgenç giderken yanına cibindirik al orada böcek cok... :LOL: görüşelim.
.

Geri