lepistes

zaten blues a gecmemiz bizim şu anda yaptığımız müziği engellemez hatta punk rock veya old school punk ta blues rifleri ve ritimleri cok uyuşuyo turkiyedede bunu yapan az grup bulunuyo, tek sorun var koksalın bu konu hakkında ne diyceği saygılarr..

bu aralar okul durumları olduğu için pek ilgilenemiyorlar sanırım ama bakalım işte konserler ayarlanmaya çalışılıyor... en kısa zamanda bir lepistes konserinde cosmak dileğiyle.... :)

öncelikle herkese bizden çok grupla ilgilendiği veya öyle gözuktuğu için teşekkürlerimi sunarım daha sonra lepistes gruubunun 2 adet cover demo su olduğunu söylemek isterim demolarımıza ulaşmak istiyenler cok yakında www.punkerland.com dan veya direk olarak bizimle temasa geçerek ulaşabilirler rock n coke konusunda bizde meraktayız bekliyoruz pek olucak gibi görünmüyo ama demokraside çağreler tükenmez olmasada başka bi zaman elbette olur shitty nin de söylediği gibi aklımız karman çorman şu an da ufak bi moladayız ilgilenmek bizde çok istiyoruz ama bi okula da yerleştikten sonra kısacası iyi olucak gibi görünüyo (amma konuştum) :)

forumu takip etmek gerek bayağadır geçiyodu aslında... ama olmaz diyoruz çunki haber gelmedi belki biz ilgilenmedik pek, ondan da olabilir ama cok ta onemli diil şu anda orda çıkmak bizim için tek şu acıdan iyi olurdu cure ve offspring le aynı sahnede çıktık derdik (hoş aslında alternatif sahnede çıkma olayıydıda ama olsun sonuçta aynı festivalde çıktık olurdu)

Rock'n coke alternatif sahne sadece bir ihtimaldi o da olmadı.Herkeze teşekkuler...
Umarım dağılmayız da sezon başında güzel konserler ile karşınızda oluruz tekrardan.
Dağılmayız derken yanlış anlamayın.Üniversite tercihleri açısından dedim.Mesela ben Ank,Eskişehir,Kocaeli,kıbrıs yazdım tercihlerimde olursa başka şehirlere gidersek sizlerden biraz uzak kalıcaz.Ama her boş vaktimizde de çalışmalara devam ediceğiz.Lepistes'in albümü mutlaka olucak bunuda belirtelim.Ya 2 sene sonra ya da 5 sene sonra, ama kesin o albüm çıkacak.
Teşekkurler...
(gitmek istemiyorum ankaradan)

lepistes demiş ki:
Rock'n coke alternatif sahne sadece bir ihtimaldi o da olmadı.Herkeze teşekkuler...
Umarım dağılmayız da sezon başında güzel konserler ile karşınızda oluruz tekrardan.
Dağılmayız derken yanlış anlamayın.Üniversite tercihleri açısından dedim.Mesela ben Ank,Eskişehir,Kocaeli,kıbrıs yazdım tercihlerimde olursa başka şehirlere gidersek sizlerden biraz uzak kalıcaz.Ama her boş vaktimizde de çalışmalara devam ediceğiz.Lepistes'in albümü mutlaka olucak bunuda belirtelim.Ya 2 sene sonra ya da 5 sene sonra, ama kesin o albüm çıkacak.
Teşekkurler...
(gitmek istemiyorum ankaradan)
inşallah ankarada kalırsınız ne diyim tunç da ankarada kalmak istiyor özgenç de 2 yıllık yazsın bişe olmaz sizlere... :D

fofay demiş ki:
Lebistes reticulata(Lepistes)dinlemek isterim demoları varsa..

Galiba ilk sayfada 4 adet demodan alıntı şarkı olması lazım eğer istersn ordakii link i tıklayıp hedefi farklı kaydet dersen rahatlıkla dinleyebilirsin..

Bu arada rock'n coke işi hala belli olmuş değil Köksal pek olmaz gözüyle baktığı için anlamıyo ama demo yolladığımız anda çıkma şansımız %80 e kadar çıkabilir... Siz dinlemyin onu :D

Bu arada bende Ankara'da kalmak istiyorum.. Seyduna vaaaaar Lepistes vaaaaaar var oğlu var. :D Başka bi şehirde resmen mantar olurum .....

Yeter bu kadar ben fındık toplamaya gidiyorum ( Anlayana ) :S

CeKeS_DAWUL demiş ki:
I DON'T NOW!!! :D
Zaten olsa bile çıkamayız.Benim 3-4 eylül başkent Üniversitesi sınavlarım var...
Zaten sinirliyim Cure ve off spring'i izleyemiyeceğim.Arkadaşlar aptallık etmeyin biletler kalmaycak bir an önce biletinizi alıp gidin.Ben gidemiyeceğim bari siz gidin.Cure bi daha gelmez Türkiye'ye....

lepistes demiş ki:
CeKeS_DAWUL demiş ki:
I DON'T NOW!!! :D
Zaten olsa bile çıkamayız.Benim 3-4 eylül başkent Üniversitesi sınavlarım var...
Zaten sinirliyim Cure ve off spring'i izleyemiyeceğim.Arkadaşlar aptallık etmeyin biletler kalmaycak bir an önce biletinizi alıp gidin.Ben gidemiyeceğim bari siz gidin.Cure bi daha gelmez Türkiye'ye....

Eğer çıkacak olursak belki başka bass cıyla çalışırız bikaç şarkıya... Olurmu Köksal? :D

İnşallah arkadaşlar bizde bunu istiyoruz... Ama Köksal'ın dediğine %100 katılıyorum çünkü müthiş bi organizasyon olacak. Biletler biterse kapıdan kazık bi şekilde alıcaksınız biletleri...

Gelenler için orda görüşürüz diyim artık ne diyim?

Geri