lepistes

bence pek ümit yok kendimizi avutuyoruz sadece.. koskoca türkiye çapında yarışmada bi ton grubun içinde bize mi kaldı derece almak.. ben bu konuda pek soğuk bi tutum içindeyim..

bence diğer grupları dikkatlice adam gibi dinliyen biri lepistesin şansının buyuk oldugunu anlar çok şansımız var bence en azından hucum kayıtla bıle kanal kayıt yapan bir çok gruptan daha iyi bi şarkıyla katıldık ufak defek hatalarımız olsa bile!!!

lepistes fish punk yapar !!!

Lepistes Turkrock.com'da kısa film cektigimi görüp beni msn listesine ekler ( özgenç'miş adı ?!?! ) sonra unutur konuşmaz uzunca bir süre ve bir gece
- sen kimsin la diye gelir sonra küfürleşmeye kadar götürür işi...
işin komik tarafı msn de kız kılığına girip benim kim olduğumu ne yaptığımı felan öğrenmeye ağzımdan laf almaya çalışır :LOL:
aferim size kocaman bir alkış!

maresalx demiş ki:
lepistes fish punk yapar !!!

Lepistes Turkrock.com'da kısa film cektigimi görüp beni msn listesine ekler ( özgenç'miş adı ?!?! ) sonra unutur konuşmaz uzunca bir süre ve bir gece
- sen kimsin la diye gelir sonra küfürleşmeye kadar götürür işi...
işin komik tarafı msn de kız kılığına girip benim kim olduğumu ne yaptığımı felan öğrenmeye ağzımdan laf almaya çalışır :LOL:
aferim size kocaman bir alkış!
noldu valla bişe anlamadım geyik mi dönüyor yoksa ciddi mi? 8O

ama can oyle deme lepıstes kral cocuklar bende onların fanclup baskanmıyım.. hem her bırı ınsan oplarakta krallar... kesınlıkle ısın boyutu kıbrıstakı hawa degısımı yuzundendır :D

egerkı arnızda yanlıs nalsılama olduysa ve kırıldıysanız bırbırınıze ben ozur dılerım onlar adına (kı senınlede bıraz konsmus olsalardı ınan bole yanlıs anlasılma olmazdı tekrar ozur)

bu ne demek ya bole saçma sapan şeyleri buraya yazmayın bana kufur edıp engellıyen sendın ben nıye ugraşıyım daha senın gıbı adamla kişisel bı derdın varsa goruşuruz iftira atma millete kes şimdi...

Geri