Hakan Tuna

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda Caledion tarafından 28 Mart 2005 tarihinde açılan konu

1. kim?????
    Hakan Tuna???

2. iyi hoşta sonundaki kahkaha noluyor .. .. ...

3. forumda adı geçen bir çok isimden çok iyi müzik yaptığı kesin .. .. .. .. umarım kıymeti bilinir.. . . . .

4. Sondaki kahkaha şimdiye kadar Hakan'ın başlığını açmayanlara geldi dostum.
    Kesinlikle çok iyi bir müzisyen.
    +1
    Değeri bilinir sen merak etme, umarım bu başlık da onu duyurmak adına küçük de olsa bi işlev kazanır.

Sevgiler

5. hakan forumdan haberdar.. ... o da bişeyler yazıcaktı ama yurtdışındaki bazı sorunlar nedeniyle yazamıor.... .

6. Çok iyi olur aslında....

7. Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

8. yeni albüm çalışmalarına başladığı için şu sıralar pek internetle ilgilenemiyor.. . .. .

9. Ooo çok güzel haber... UYmarım çok daha güzel çalışmaların altına imza atmaya devam eder.

10. Rüya adlı şarkısı çok hoşuma gitti.Bence dinleyin bu adamı.Seversiniz belki :)

11. parça isimleri de barış mançonun şarkı adlarıyla ya aynı yada birbirine yakın.ben ce hakan tuna barış mançoyu sevmeye devam etsin ama kendi tarzını oluştursun.

12. Eskisehir Kizi
    Gunesimsin
    Sensiz
    Aramizda Kan bagi Var
    Cennet
    Mistri Jah
    Beni Cagiran Beklemez..

Bunlar Baris Manco'ya nasil benzer ki?

13. Müziğini ben kimseye benzetmiyorum.Ama yaptığı iş gerçekten takdire değer.

14. http://www.hakantuna.com
    adresinde ilk albümünün tüm şarkıları mp3 formatında indirelbiliyor artık ve yeni albüm yolda.
    Bir de video klip linki var sitede.

Teşekkürler Hakan Tuna.

15. yeni Single

yeni 4 sarkilik single Eylul de cikiyormus...

1/ Ingilizce Sarki
    2/ Enstrumental
    3/ Cover
    4/ Yeni Sarki

daha haberimiz olunca burada bildiririz....

16. Lp'sini bulamadım gitti :(

17. yeni single

yeni single bitmek uzere,
    ilgileneler icin sarkilar

1/ Love
    2/ 1968
    3/ Zaman Cemberi
    4/ Ozgurluk

taze haber almak isteyenler icin www.hakantuna.com adresinden mail atiniz yeter...

barisVEsevgi

18. Single yi de dinlemek is-ti-yo-rummmmm....

Sevgiler, saygılar ;)

İyi müzikten kimse mahrum kalmasın dileklerimle.

Bu Sayfayı Paylaş