Some Kind Of Monster

Nediyon sen onlar hala sıkı ve sert. Metallica rulezzz!!!

Şaka şaka.

Şahsen ben öldüm bittim St.Anger albümüne ama sevmeyenleri de var tabii ki. Farklılığını sevdim, önceki albümlere benzememesini, acayip davul tonlarını sevdim, sözlerini sevdim, "Shoot Me Again"de ölüp ölüp dirildim... ama ben zaten acayip zevkleri olan bir adamım (progresif metal/melodik death ile numetal ve hatta rap dinleyen başkası var mı!?). O yüzden bir şey diyemem.

Bob Rock dedi çünkü;

Bob Rock demiş ki:
Sizin tek bir şeyi kabullenmeniz gerekiyor. Artık Cliff yok. Cliff öldüğünden beri gerçekleştirmeye çabaladığınız şey imkansız; asla o eski Metallica olamayacaksınız. Çünkü o kadro artık yok.

metalsong demiş ki:
bir daha izle o zaman muzık yapmak onlar için bir sıkıntı haline gelmiş yapamama duygusu farkettiysen ne durumlara sokmuş metallica eskisi gibi olamıcaklarını kendileri zaten söylüyor
s_hifty Tarih: Pts 11.04.2005 5:01 Mesaj konusu:

--------------------------------------------------------------------------------

metallica nasıl bi sıkıntı çeker onuda anlamam ya(izlemedim filmi o yüzden diyorum) albümleri internette dolaşıyo diyemi sıkıntı çekiyolar nedir yani
:LOL:

s_hifty demiş ki:
mad demiş ki:
s_hifty demiş ki:
nerden bulcaz bunu yoksa hepiniz istanbul film festivalindemi izlediniz

orjinal dvd leri var, p2p programlarindan netten de indirebilirsin ama ses kalitesi cok dusuk, o yuzden dvd sini al satiliyor cogu yerde..
dvd yok bende valla netten indiriveririm hiç acımam :p ama altyazısını bulabilirmiyiz

www.divxplanet.com
www.divxforever.com

ama ben zaten acayip zevkleri olan bir adamım (progresif metal/melodik death ile numetal ve hatta rap dinleyen başkası var mı!?). O yüzden bir şey diyemem.

Ben de dinliyorum birçok tarz,tek değilsin yani :)
Some kind of monster belgeseli iyi olmuş.Zaten insanın içinde önceden merak uyandıran bir yapım.Ancak Metallica'yı sevenleri daha derinden etkiliyor izledikten sonra,(en azından ben etkilendim)
son albümlerinden st.anger,frantic,some kind of monster şarkıları güzel ancak şarkılar gereğinden fazla uzatılmış gibi geldi bana.Neyse konumuz bu değildi.
Bu belgeseli özellikle Metallica dinleyicileri,takipçileri izlemeli
Ayrıntılardan:(Lars'ın oğlunun davul çaldığı kısım çok komik) :D

belgesel bnide cok etkiledi. ayrıca bi lars fanatigi olarak adama bir kez daha hayran oldum. tamam biraz megolaman olabilir ama james in anlamsız kaprislerine verdigi cevaplar superdi. albume solo koymayalım demesi dısında bnce en iyileriydi. kirk fazla silik,james fazla sorunluydu ama lars hep guclu ve kararlıydı... sonuc olarak super bi belgesel olmus :)

chris_cornell demiş ki:
belgesel bnide cok etkiledi. ayrıca bi lars fanatigi olarak adama bir kez daha hayran oldum. tamam biraz megolaman olabilir ama james in anlamsız kaprislerine verdigi cevaplar superdi. albume solo koymayalım demesi dısında bnce en iyileriydi. kirk fazla silik,james fazla sorunluydu ama lars hep guclu ve kararlıydı... sonuc olarak super bi belgesel olmus :)
aynen katılıyorum sana...

ben bu dvd yi odtü gezisinde orada bulunan bi kırtasiyeciden aldım.eve geldiğimde hemen açtım ve izledim ama keşke seyretmeseydim.adamlar ne hale gelmiş ya!bu filmden de anlaşılacağı gibi metallica dan artık çok iyi bir albüm beklemek (bu filmi izledikten sonra)son derece saçma ne yazık ki :(

bence onlar camera olmasalrdi lars in fuck,fuck die gelip james in yüzüne bagirdigi yerlerde birbirlerine dalarlardi ...en azindan ben dalardim...kirk ün silik olmasi benide bitirdi ailesi kawga edipde üzülen ailenin küçük oglu gibi...

iyi hosta çok ezik bi karakter çizdi mustaine... lars ile konusmasinda hani evet megadeth i kurdum ama keske bana öyle demeseydiniz valla sizle çalmak için herseyimi verirdim tarzi konusmalari beyenmedim...

Mustaine hep öyleydi be abi şu söz bile bitirir olayı
ben Lars ve James hala beraber olsak Rolling Stone hatta Guns N' Roses dan bile daha büyük bi grup olabilirdik
ama niye öyle oldu bende bilmiyorum megadeth i metallica ya her zaman tercih ederim

guns N roses dan büyük olmak ve metallica ayni cümlede...bu laftan sonra dave mustaine de ....sürülecek akil olmadigi duygum daha da kuvvetlendi iyi müzisyen olabilir ama bu söz dogruysa tam bir gerizekali....

Geri