Endorphine

ilk kez dinledim eski kadroyu bilemiyorum dolayısıyla ama vokali melatonin konserlerinden sonra bir de burda izleyince övmek farz oldu :taptim .ya bir insanın söyleyemeceği tarzda vokal bulunmaması nasıl bir durumdur konser boyu bunu düşündüm :) gruptaki diğer tüm elemanlar şahaneydi söylenebilecek hiçbir kötü şey bulamıyorum playlist süperdi yanlız bazı şarkılara biraz kalınından bir back vokal daha da iyi giderdi diyerek mesajımı tamamlıyorum bu akşam beni böyle keyiflendirdiğiniz için teşekkürler.

Arkadaşlar konsere gelen herkese çok teşekkür ederiz,siz aşağıda eğlendikçe, şarkılara eşlik ettikçe biz daha da büyük bir gazla çaldık sahnede :) bizden yorumlarını esirgemeyen herkese de çok çok teşekkür ediyorum

Evet güzel bi dönüş oldu endorphine için,Girayla zaten okulda epey konuştuk Endorphine hakkında gerçekten sahnelerde olmadığı dönemde Endorphine baya çalıştı ve işte bugün de iyi bi performans sergilediniz...Tam gaz devam diyorum...

Can'ı da sanırım gruba dahil etmiştiniz , ya da öyleydi bilmiyorum ama sevindim.Bugün stüdyo ve seçmeler olmasaydı gelebilirdim ama olmadı.
Başarılar Kolay Gelsin ;)

Övgü dolu sözleriniz için sağolun, çok naziksiniz; ben kendi adıma performansımdan memnun olmadığımı belirtmeliyim, stüdyoları baz alarak çok gaza gelmişim ama iş sahneye gelince istediğim gibi olmadı; o güzelim şarkıları istemeden de olsa kirlettiysem özür diliyorum herkesten :) şarkılara (gerek ezber olsun gerek trafik olsun) tam olarak hakim olamadığımdan oldukça sıkıntılı anlar yaşadım sahnede. Umarım zamanla bunu da düzelteceğim. Grubuma teşekkür ediyorum bana inandılar ve destek oldular. Seyirci de çok gazdı, sağolsunlar :) Görüşmek üzere...

Konserinizi izledim!!!
Enstrüman çalan arkadaşlar, hepinizi tebrik ediyorum. Sizlere söyleyebileceğim bir şey yok. Çok iyi çaldınız bence. Gel gör ki!!!! ; sahnede bir solist vardı ki evlere şenlik. O ne söylemek, adam söylemiyor sanki anırıyor. Atonal, yalan yanlış notalar ; detone vibratolar, sırıtan bir sahne duruşu. Vokalist arkadaşım sana sesleniyorum bence Endorphine'i kötü etkiliyorsun. Bak arkadaşım bir vokalist vardır bir de vokalistçik. Yolun çok başındasın. Buradan 3-5 övgü aldın diye hemen havalanma. Herkes haddini BİLECEK!!!!

selam
konserinizi izlemedim ama eminim ki forumdan da okuduğum kadarıyla döktürmüşsünüzdür:)
yanlız fonurb arkadaşım biraz daha yumuşak eleştiriler yapmak lazım diye düşünüyorum vokalle ilgili olarak çünkü onun yaptığı da kolay bir iş değil sonuçta...

ozzilknur demiş ki:
selam
konserinizi izlemedim ama eminim ki forumdan da okuduğum kadarıyla döktürmüşsünüzdür:)
yanlız fonurb arkadaşım biraz daha yumuşak eleştiriler yapmak lazım diye düşünüyorum vokalle ilgili olarak çünkü onun yaptığı da kolay bir iş değil sonuçta...

Yau Onur geyik yapıo canım :) adamında bitanecik vokali zaten Can :)
Can bizim gözbebeğimiz,canımız vokalimiz ağzına sağlık walla bugun 8)

arkadaşlar yorumlarınız beni inanılmaz mutlu etti..zaten seyirci gayet iyiydi..hem kendileri gaza geldi hem bizi gaza getirdi gayet eğlendik karşılıklı olarak..

yeni kadronun ilk konseriydi bu ve gerçekten ortaya nelerin çıktığını görmek mutluluk verici...

ortam güzeldi yorumlarda güzel daha ne olsun :D

desteğini bizden esirgemeyen ilk etapta aklıma gelen The AC grubundan Gary , Gestapo grubundan mert , çağdaş ve dağhan , Melatonin grubundan onur abi , bir dönem birlikte çalıştığımız gökhan arkadaşımıza ve orda olupta hatırlayamadığım herkese teşekkür ederizzz

ENDORPHINE tam gaz ilerlemeye devam edecek hiç şüpheniz olmasın....!

Cok güzel parcalar secmissiniz , eski günleri hatirladik...
its a sin ve soldier of fortune u duymak hos oldu...
Can ' i zaten biliyoruz ...
1,2 konsere yikacak ortaligi...

bu grup iş yapacak demiştim, sallayacak demiştim, eskimeyecek demiştim, kendini geliştirecek demiştim, iyi müzik yapacak demiştim... ve işte yeni Endorphine ile karşınızdayız...
zaman zaman sallamayanlar oldu, zaman zaman da destek verenler...
her iki tarafa da teşekkür ediorm; bazılarına destekleri, bazılarına da verdikleri gaz için...

hatalarımız tabi ki vardı, gelecekte de olacak... ama dün gece yapılanların hiçbiri karşınıza çıkmayacak... en az hatayla, en iyi müziği yapmak için durmadan çalışıyoruz... sizleri sıkmamak için vargücümüzle repertuarımızı genişletiyoruz... biliyoruz hiçbirimiz virtüöz değiliz; ama yapmak istediğimiz müzik bir grup işiyse eğer, içindeki insanlar kişilikleri ve arkadaşlıklarıyla herkese parmak ısırtabiliyorsa eğer, gerçekten de bu grup birşeyleri başarabilmiş demektir... işte Endorphine, hep dostluğun ve paylaşımın peşinde koştu,hiçbir zaman egoların tatminine yol olarak görülmedi... öyle de devam edecek...

bize desteğini esirgemeyen, yalnız bırakmayan dostlarımıza teşekkürü bir borç bilirim... sağolun, varolun...

en yakın zamanda yeni organizasyonlarda görüşebilmek, buluşabilmek dileğiyle...

Nerdeyse bir yıldır "bomba gibi geliyoruz" diyorlar bu adamlar :LOL: ama nihayet oldu! Çok bekledik, ve değdi. Süper bir repertuar, süper bir performans. Giray, Doğukan ve Furkan her zamanki gibi harika çaldılar, yeni gitarist de öyle. İki gitaristin etkileşimi (doğru kelime mi?) güzeldi. Yeni vokal ise, mühteşem, özellikle Scorpions yorumlarken. Umarım ki Endorphine bu kadroyla uzun süre devam eder, çünkü mutlaka harika şeyler başaracak.

Güzel yorumlarınız için teşekkürler,durmadan çalışmaya devam ediyoruz,yeni performans ve şarkılarla,güzel organizasyonlarda kısa sürede karşınızda olmak üzere :)

son mesajımla bu mesajım arasında kalan mesajları okudugumda yüzümdeki tbessümü görebilseniz ne demek istedigimi sanırım hiç beni ugrastırmdan anlayacaktınız...can abi komacan kutluyorum seni iş var sende diom da inanmıyorlar :D giray alanya'ya geldiginizde de aklında endorphine vardı bi diriliş olacagını tahmin ettim de bu kadarını beklemiyordum helal olsun ne diyeyim yakısır hepinize ... BASARILAR...

Geri