Punch (Rock - İzmir)

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda Genjuro tarafından 7 Nisan 2005 tarihinde açılan konu

1. İzmirli alternatif Rock Grubu
    Puch (ex Rakkas)
    vocal de : Burak
    bas gitarda : Dahan [Düzeltme Dağhan]
    elektroda : Ömer
    ve davulda : Soner

den oluşan grup baya eskiye dayanıyo

bana göre izmir in en sağlam rock grubu sahnede defalarca izledim mükemmel bir uyumları var burak ile muhabbet ederken demolarını dinliyorduk umarım kısa zamanda albüm kayıtlarına giricekler merakla bekliyoruz...

grup bir ara bocalama dönemine girdiyse bile tekrar eski kemik kadrosuna dönmesi beni sevindirdi...

dinlemek istiyenler

Çarşamba - Cumartesi Dungeon Bar dalar herşey eskiye döndü be süper :wink:

2. yanlış hatırlamıyorsam en son 2 sene önce izlemiştim kendilerini dungeonda ,tekrar eskiye dönmeleri güzel .
    ama sanırım bas gitar daki arkadaşın adı dağhan olacak ,ufak bir düzeltme yapayım dedim .

3. o benim agız alışkanlığım hep öle sesleniyorum da :wink:

evet eskiye sert ve kıvrak bir dönüş mevcut en çok sevinende benim zaten :p

4. repertuarlarında
    Tool - Sober
    Rage Againsth the Machine - Sleep Now in the Fire ve Bulls on Parade
    i dinlemediyseniz kaçırmayın derim benim Burak dan duymak istediğim yegane şarkılardır...

5. Bir İzmirli olarak başarılar diliyorum :)

6. kim ne derse desım punch izmirde rock muzık gruplarının öncüsüdür ve herkesın muzıgını ornek alması gereken cok saglam bı gruptur!.... burak(punch vocal) we soner(punch davul) slmlar kendinize ii bakın!....

7. cok ıyı calıyorlar
    dinlemelı her izmirli..

8. sanki ankarada da rakkass diye bir gurup var, neyse efenim bana ne, başarılar...

9. vay be Punch ın benden başka fanatikleride varmış demek...

grup sanırım Dungeon Barı bıraktı

opus'da sahne alıyolar sanırsam :!:

10. yok mu gruptan eleman burda ya

11. valla konuşmuştuk siteden ve forumdan bahsettim ama onlar albüm felan kovalıyllar geçen opus a gitmiştik ordaki programda iptal olmuş sanırım artık istanbulda takılıyo galiba

12. punch grubunun bu kadar mı fanı var hakketten ya yazıklar olsun arkadaslar sok oldum hala bu kadar az yazıldıgına..

13. ben dinlemedim hic ya demo falan yokmu?

14. görebilsem burak ın bana demo sözü var ama kimseye vermeme şartıyla :lol:

dün dungeon daydık sanırım program eskisine dönmüş Punch ve In Progress çok güzeldi...

bu kış çok güzel geçicek çoooookkk :icelim

15. tum dostlara slm..yasadigimiz sehirdeki tum olumsuzluklara ragmen mucadeleye devam..

PUNCH carsamba-cumartesi 23:00-01:30 arasi dungeon/bornova'da..

bizden sonra "in progress" sahnede oluyor arkadaslar..biz cok egleniyoruz..gelin beraber eglenelim..

16. PuncH ile ilgili tum haberleri buradan size duyurmaya calisacagim dostlar..artik bunu birimizin yapmasi gerekiyordu sanirim..yakinda web sayfasini guncelliyecegiz..oradan da bize ulasabilirsiniz..her turlu elestiriye acigiz..

sevgiler..

bu arada biz ankarali degiliz..izmirliyiz.. :)

17. soner seni burda görmek çok güzel tek eksiğimiz grup hakkında haberlerdi senin sayende bunuda halletik iyi bakın kendinize bizi sizden mahrum etmeyin (ne dedim lan ben :p )

18. punch kesinlikle çok kaliteli ve iyi bir grup, boşverin olumsuzlukları, biz sizi seviyoruz :ask
    ve piyasayı batırmaya çalışan, monoton ve kalitesiz bir müzik anlayışına sahip tüm para delisi gruplardan da nefret ediyoruz :dan
    çarşamba inanılmaz güzel bir gün oldu çünkü punch+inprogress

19. :tap: :elsalla :elsalla

20. Aaaa punch yaşıyormuydu ya!... uzun zaman oldu...dungeonda mı çıkıyolar şimdi ... repertuarda R.A.T.M dan parçalarda mı var..... : :lol: :lol:

Bu Sayfayı Paylaş