Son Dört (Rock) - Ankara

Merhaba sevgili arkadaşlar.
Burak kardeşimiz şu anda yanımda. grubunuzu yeni tanıdım. demo parçanızıda dinledim. cok da güzel olmuş.. Başarılarınızın devamını dilerim..
nicegüzel şarkılara...

nası gidiyo dostlar?

kayıt falan hayırlı olsun...bir şarkımı kaydettiniz?
kanal6 yine yarışma yapıyormuş yakınlarda :LOL: :kaydim
selamlar ve başarılar....

bizler iyiyiz cinci basçı umut asıl seni sormalı...:)

sağolasın...tek şarkı kaydettik...şarkıyı indirmek için gerekli link,benim imzamda yazılı...ordan indirip dinlersen seviniriz,ayrıca yorumlarını bekleriz...

kanal6 değil de istanbul güzeldi be abi...:) bu arada bilim insanı şükrü'nün selamı var...bilimsel konularda sorunu olursa beni çağırsın dedi...:D

neyse tekrardan teşekkürler...

guitar352 demiş ki:
sondört ismini daha önceden duymuştum.
umarım amatör gruplar denizinin içinde sivrilebilirsiniz.

sen cok mu profsun lem :p erennn olm afişini gördümm 19 ınch e asmışsın :) gitarın şarkı söylediği bir demo haa :p
bu arada ben kimim? onu seni kızılayda görünce söylerim yakın bi arkadaşınım. :p hadi a.e.o

bütün arkadaşlara dağıtıyorum wala çou şarkılarınızı..onlardan alınan yorumlar da süper..konserlerden haberim olursa( :oops: ) sevinirim.. :) repertuarınızdan bahsederseniz :? aydınlanmış oluruz :p :D ;)

Selamlar...

Arkadaşlar,grupla ilgili bilgi vermek istiyorum.Gitarist arkadaşımız gruptan ayrılmıştır.Yeni gitarist aramalarımıza başlamış bulunmaktayız...

Çok yakın bir zamanda SonDört için açılacak olan yeni bir sayfa ile yeni umutlara da yelken açacağımıza inanıyorum ve arkamızda olup bizi destekleyen herkese teşekkür ediyorum...

Saygılar ve Sevgiler...

Geri