Rocks 'N

Ben Rocks'N versus Tushe karsilatirmasi yapmadim, yanlis anlasilma mi oldu bilemiyorum?? Ben insanlari calinan sarkilara katabilmekten bahsetmistim..Haa birde ufak bi hatirlatma Tushe yillarin senelerin grubu falan demeyin bizden en fazla 1 yil once kurulmuslardi, Mert seninde soyledigin gibi `grup olmak` bilinci asilabilirse hersey cok daha saglikli ilerler..

Müzik kulübü hakkında sorusu olanlar ö.m den bana ulaşsın erdem cvbını sana bu yolla attım..O zmn bundan sonra rocksn tam gaz çalışıyo başka seçenek yok hadi bakalım:D

yok asla benimde karşılaştırma yapmak gibi bi niyetim yoktu ... umarım anlatımımda bi hata yoktur.. sadece hani nası olsada daha ii şeyler yapabilsek diye baktığımızda yapmamız gereken şeyler onlar...

ama bakınız çok karamsar gibi görünüyorum farkındayım... ama bir de rocks 'n in biraz ufkunu genişletmesi lazım... yani adam gibi bi bar programı yapabilcek bi grup olabilmek için tek düze guns - bon jovi yada full rock n roll ve glam rock den sıyrılıp yeni vizyonlar edinmek lazım...

eheh grubu kötü emellerime alet edip bi ton pink floyd , iron maiden , daha fazla queen ve özellikle bar programları için metallica eklenmesi konusunda yoğun baskılar yapacağım...

haydin hep beraber elele
rocks 'n i adam gibi bi yere taşıyalım :p
çok klişe oldu ... sevmedim... :D

ya Rocks'N artık bi diril ya lütfen yakıştırmıorm bunca konser ve emekten sonra bunlarn forumlarda tartışılmasını...ayp valla...grubumu daha onur verici mevzularda görmek isterm...saygılarmla...

hobaa... gazi konseri kesinleşti.... saat 13:00 da herkeşleri beklioruz... (tabiy konum açısından gazi nere ben nere diyen insanların ya da o saatte meşgul olan insanların özürleri şimdiden kabul :p)

eheh konser çok ii di bence...

sahne de organizasyon da rocks n de mayfest den çok daha iidi ama 5 kişi izledi :p

olsun önümüzdeki maçlara bakacağız artık :D

konser cidden pek güzeldi! vallahi sahne önünün oturmaya, havanın(güneş, sıcak) da orada ayakta durmaya pek müsait olmamaları dolayısı ile kenarda gölgeden izleyen güzel bir kalabalık da gördüm ben...

meraba arkadaşlar biraz geç oldu ama bn sizi ilk defa gazi de izledm bn de o gölgedeki kalabalıktaydım ve sizi gerçekten beğendim şarkılarınız çok güzeldi performansınz çook güzeldi

tebrik ediorum ve bundan sora sizi takip etmeye ve konserlerinize gelmeye çalışıcam
görşmek üzere...

__whisper__ demiş ki:
Barış Manço'nun Gibi Gibi parçasını çok iyi çalmışlar.Valla pravo...

Ne guzel calmislar oyle mi? :x Heralde bunu kaydettiklerinde sen grup elemani degildin... Bir de pravo falan yazmis ya hayret bisi...
Birakta senin grubunla ilgili yorumu grup elemanlari disindaki insanlar yapsin... Boyle seyler yapan amator gruplara ne inancim ne de saygim oluyor. Ciddiyetsiz goruyorum cunku. Kendi grubun hakkinda yorum yapmya hevesliysen defol git kendi grubunun forumunda yap... Bu barakanin degil Rocksn in forumu... :evil:

arkadaslar uzun bir aradan sonra yenilenmiş bomba gibi kadromuzla sizlerle birlikte olacaz.
artık bizlere klavyede fatih ve vokalde de gözde arkadaşlarımız eşlik etcek :D
80ler ruhunu yaşamak isteyenler kesinlikle kacırmasın derim :D
önümüzdeki hafta içinde 13 kasım pazartesi aksamı 21:00-00:00 arası nedjima, 15 kasım çarşamba akşamı 22:00-00:00 arası if rock bar dayız.. yepyenı playlıst super sarkılar sizleri bekliyor :D kacırmayın

Geri