ZıwanA (Alternatif) - Bursa

olm bursadayım ben ya perşembeden itibaren , hala çıkıyosunuz dimi biyerlerde , nerdeyseniz gün ve adres olarak bi aliyim :)

buda 501. msj olsun bakalım, levis' sponsorluğunda... pöffffsasda

hehehehe sonunda ankaraya gelioosunz :p bende 18 olduguma göree :twisted: annem kıllık yapmazsa cuma gecesi çoook eglencezzz ayrıca bu haber kesinleşmiş hakaaaaaaan bana nie haber vermedin :( neyse
öpücükler kovalasın sizi ... ;)

ziwana7ch.jpg

YETER ULE BU HASRET!!!
(Not:photoshop ogreniorum anca bu kadar yapabildim) :LOL: zuhaaaa

Arkadaslar tazecık bı haberde benden.... Persembe ESKİSEHİR..... ordan da BİLDİİİNİZ gibi ANKARA!!! ;)

(eskısehır icin gerekli acıklamaları hako burdan yapar zati) :!:

neyse;

Yalnız bende ısterm padısah kavuuuuuuu!! :ask

Supersın jaaan!! ADAMIM SUPER OLMUS :mrgreen:

ŞŞT! spider_in_mud,
18 mi oldun.. 8O
walla cok ii artkın gelrsn...!!
hem sen 18 sene bekle ZIWANA yı dinlemek icin hem de annem kıllık yaparsa... :bilmem :?
hade beklıoz canem..oper koca koca!!! :LOL: :LOL: :LOL: :kaydim

Can Allah nası bilirse öyle yapsın seni :LOL: Bu çalışmanın bi karşılığı olmalı :LOL:
Neyse geliyoz Cuma,yaparız bişiler :twisted:

Yaço'nun da belirttiği gibi artık Eskişehir'de de sahne almamız söz konusu..Yeni açılan bir mekan ARES'de başlıcaz programlara..Önümüzdeki Perşembe'den itibaren Eskişehir ARES :arrow:

ChucK demiş ki:
ŞŞT! spider_in_mud,
18 mi oldun.. 8O
walla cok ii artkın gelrsn...!!
hem sen 18 sene bekle ZIWANA yı dinlemek icin hem de annem kıllık yaparsa... :bilmem :?
hade beklıoz canem..oper koca koca!!! :LOL: :LOL: :LOL: :kaydim
ahh janımm yaa annem canavarlasıoo :evil: saat 12 yi geçincee 18 olsamda bı fark yok hatunda :p bu arada zıwana istanbulu bıraktı mı ?

yok yaa ZIWANA istanbulu niye biraksin...ama haftalık program yapmiyoruz istnblda... yaa persembe istanbul - cuma ankara- cmrtesi bursa cok kotu oluodu (yorgunluk anlamında) :uyku... bide malum okullar war...yanı 1 ay falan astık okulu olmuo.. zati uzatmaları oynuoom.. bu gidisle seri penaltı atıslarına kalcam.. sakat durum yani... :?
ama arada istanbulda cıkıoruz... mesela en son bayramın 3. gunu ordaydık ;)

BU ARADA ApOma, BuRaaMa, EreNiMe, GöRkEmime sewgiler :cigara

P.S
isimler harf sırasına göredir :zombi

bu rezalete hemen son verile ...yoqsa bu şakayı yapanın kellesi vurulacaK :evil: :arrow: ...hiç hoş deil.....eshefle böyle hayal gücü zayıf insanları kınıorum...insanlar bence bu kadarda deşifre edilmez yanii... :bilmem anlatabiliomuyum... :deli

bu rezalete hemen son verile ...yoqsa bu şakayı yapanın kellesi vurulacaK :evil: :arrow: ...hiç hoş deil.....eshefle böyle hayal gücü zayıf insanları kınıorum...insanlar bence bu kadarda deşifre edilmez yanii... :bilmem anlatabiliomuyum... :deli

Ben de yanlışlıkla 2 kere gönderdin falan sandım babuşum uyarcaktım birini sil diye :LOL: Valla Can'a bişiler düşüncez artık,kelle diil de :deli anlatabiliyomuyum :seytan ..Sahneye alalım seni Can..uhahahua

Bu arada Garage Bar'a dönüş gecesinde repertuarda da küçük bir sürpriz var,e gelen görür coşar eğlenir :zipla gelmeyen :kicsalla

where is my mind oLayı icin teşekkür ederim sesimde boru gibidir genede iyi soyledim..bu arada erginle hako agzıma agzıma niye tutuşturdu anlayamadım bişimi ima etmeye çalıştınız siz :LOL: zuhaaa beyler resim gondericem dun geceden
Pis Rockstar seni haftaya başka action yapabilirim bilmiyorum suprizler insanı Can :D
heheeh
mukemmeldiniz dun gece ;)
Ugur'un wicked game demi shovuna hayran kaldım metalci olmuşuz hepimiz helal valla :D

Geri