Dispel Silence(Heavy/Thrash Metal)-Ankara

Off serkan ağlattın bni yaa herneyse aslında hersey cok hızlı gelişio cok da güzel oluo bnce sanırım gurupda aynı fikirde kendi okulum bnm için önemli değilhadi onu gecelim serkanım sen dişçi olcan (diş hekimi prdn:) herneyse bu kdr kısa zamanda bu kdr cok parca yapmak üstelik coverlamak herkesin yapabilcei bi iş deil kimse yapamaz demiorum elbette yapan olur ama biz bunları bize tapsınlar die değil forumlarda adımız gecsin iki güzel söz duyalım die değil biz müzik için müzik yapıoruz ve bu konuda da bizi destekleyenler bize güç verio bizde dewam edioruz bakalım sonuna kadar dispel silence bizi sewenler bizi dinleyenler bizi destekleyenler bu gne kdr olan yaptıınız hersey için saolun tesekkürler...

ıste herseyden onemlı olan da bu deıl mı muzık ıcın muzık yapmak???bız ne (tabırımı lutfen mazur gorun)karı kız ıcın ne surada burada adımızın gecmesı ıcın ne de bır takım mekanlarda tanınmak ıcın degıl muzık ıcın muzık yapıyoruz....bas koydugumuz bu yolda sonuna kadar ılerlemek ıcın gereklı azım we kararlılıgı da bunyelerımızde fazlasıyla bulunduruyoruz................

bu arada arkadaslarım sewınecegınızı dusundugum bır haberım war sızlere.........cok uzun(yaklasık 1 yıl)bır aradan sonra artık trash rıfflerı sozlerı yazabılıyorum..bunalımdan cıktım mı nedır;);)

bak ben de söz yazdım :p :p ;) ;)

okullarımız bitiyor,
ne de güzel oluyor,
dispel silence geliyor,
herkes dispel'e bakıyor..

bunalımlar bitiyor,
serkan thrash yazıyor,
hepimiz coşuyoruz,
konserlere çıkıyoruz.

sonu gelmez konserlerin,
yaptığımız bestelerin,
deli gibi çalarız,
sabaha değin.

hehehe nasıl? :) :) :) :) :) :) :)

umutt,, gayet ıyı bı kafayla yazdın sanırım bu sozlerı muhtesem olmus o kadar muhtesem olmus kı uzerıne rıff yazdım bırlestırdım;););)

bu basarılı denemenın tadımlık olmasını ve soz yazma ısını bana bırakmanı dılıyorum umutcum;)

tabi efenim memnuniyetle :) onur duyarız ;)

bu arada şaka bir yana da gerçekten oturup adam gibi çalışmalar yapacağız tüm kalbimle inanıyorum!!!!

Ve bu arada şu system of a down mudur nedir o gruba da ağzıma gelenleri esirgemiyorum şu an.. internette dolaşan videosundan sonra da.. insan nasıl bu kadar .................................... olabilir ki???

İŞTE KARDEŞLERİM MÜZİK İÇİN MÜZİK YAPMIYOR BU ADAMLAR, BU ADAMLAR CEPLERİNE PARA GİRSİN DİYE ORTALIÐI İYİCE KIZIŞTIRIYORLAR, İNSANLARI DA GAZA GETİRİYORLAR!!... BU .....(!)ÇOCUKLARI ATATÜRK'E KATİL DİYORLARSA HADLERİNİ GERÇEKTEN FAZLASIYLA AŞMIŞLARDIR... ÇOK SİNİRLENDİM ÇOOOOOOKKKKKKK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sözleri ztn sen yazcaksın serkanım:D ee okullarda bitti yawas yawas hersey rayına iyicene oturuo herkes rahatlıo olm beste gelio laan yawastan yawastan hersey cok güzel olacak buna inanın:D herneyse su system of a down geyiği nedir adamlar bir ermeni iki Türk insanına ettikleri laflardan ve yaptıkları seylerden dolayı zaten bnm gözümde infazlık ve bunun yanında o büyük insana o yüce insana laf ediyorlarsa işte o zmn bunları öldürme zamanı gelmiş demektir! Arkadaslar sizden rica ediyorum bizim ırkımıza soyumuz ve ATA mıza laf edip onu yermeye calısan bir gurubu üstelik yaptıkları müziklerde de doğu ve genel olarak Türk ezgileri war herneyse bu itp bir gurubu değil dinlemek adını bile duymak istemezken insanlar nasıl bunu beğenerek dinliyo bnm kfaam onu basmıo...

lan durunda iki kelimede grup dışından olanlar yazsın doldurmuşsunuz tüm sayfayı :LOL: neyse yakın bi zamanda iptal olmayan bi konser sonunda insanlar övgülerini yazar artıkın.. :twisted:

ya gercekten bunu anlamak mumkun degıl abı grup mu yok sarkı mı yok bu adamların sarkılarını coverlıosunuz???e abı bız sadece muzıklerıyle ılgılenıorz der deıl mı bu grubu coverlayanlar... ben de onlara dıorm kı sızın atanıza ecdadınıza kufredenlerın sarkılarını calar albumlerını alır onları yuceltırsenız onlar da sızı sız yapan en buyuk degerlerden birine ATATÜRK'e korkusuzca kufrederler....sızın onlara werdıgınız paralarla sızın aleyhınıze olan propagandaları desteklerler....sız de bunlardan habersız bu watan ıcın gozlerını kırpmadan canlarını feda etmıs dedelerınızın kemıklerını sızlatırsınız................

walla soad calan arkadaslarım sıze seslenıyorum:ONURUNUZA KALMIŞ.........

dostlarım Dispel Silence sezonun son organızasyonunda 2temmuz da (bır teslık olmazsa)saat 6 cıvarı ıf rock barda sahne alacaktır........

tum metal sewerlerı beklerız.......

kafaları koparmak ıcın :twisted:

afis1qi.jpg

ahan da bu da afiş

Geri