Dispel Silence(Heavy/Thrash Metal)-Ankara

tesekkur ederız dostum senı de mutlaka cumartesı gunu anatolıa sahnesındekı konserımıze beklerız bı aksılık cıkmazsa bestemızı ılk kez orada calıcazz....

ya bırınız de dogru yazın su ısmı bı dısperl oldu bı sılence slıence oldu arkadaslar bakın yazıyorum:DISPEL SILENCE :LOL:
saka bı yana aynı sahneyı paylasmak cok guzel olacak yıkacaz orayı :twisted:

Düzgün yazın la benim en sevdiğim grubun adını :evil:
Doktor hastamızı kaybedioruz
noldu nesi var
kronik löööö hastalığı
l nin yanında kaç ö var
4
abovv hastalık çok ilerlemiş ne pok yesekki
ben geldim
sen kimsin la
ben dem adam
ne iş yaparsın
sizi kurtarmaya geldim lö çocukla beraber atıl lö çocuk lö çocuk havlamaya başlar lööö löö löö löö
hişş dem adam bana bi çay yapıver demmmmmmmmmli olsun
tamam abi karı gayri
abi evde kafaı yicem nası canım sıkılıo böle sapıtıorum kusura bakmayın

cok tesekkur ederız keske yasanan o uzucu olaylar yasanmasaydı da oradan gulerek ayrılsaydık ama yıne de konsere cıktıgımız ıcın sewınıyoruz yasanan o talıhsız olaylardan dolayı da sızı dınleyemedık umarız kusura bakmamıssınızdır:)..........

Herkez elinden geleni ypdı sonucunu en kötü sekilde aldı.Sonucda bizim o sahnede 60 dk durmamız cebimizden 380 milyon paraya mal oldu o degilmiş gibi sahneden indim orucumu nerde acabilcegimi sordum sahibine kadın direk azarladı ve siz sahttekarmısınız nesiniz hani 200 bilet diye olaya girdi.Hepimize geçmiş olsun kısaca..Basarılar sonuna kadar

Ben anlatiiim kısaca bu anatolia denen yerin sahibi olan bir bayan var kendileri bize 15 ytl için demediğini bırakmadı tansiyon tüm ekipmanını getirdi ekipmanlar mafoldu cadırı su basmıs konserden bir gün önce herneyse caldık indik iner inmez bu hanfendi bize bağırmaya va ağzına geleni söylemeye basladı tabi bizde biras cıkıstık ama sunu anladım bu kadın a para verince susuyomus... hadi sadece bize de değil enterprise a tansiyon a ki adamlar herseyini yatırdı resmen bu konsere sanada soriim anılım bilet satmak kimin işidir gurbun mu organizyasyonun mu???

tabiki Organizasyonu yapan yerin yöneticilerinin işidir.Saçmalıklar üst üsteydi.Cahillik görmemişlik ve para gözlülük hat sayfadaydı.

Dispel Silence yine döktürdü.Erman süperdiniz.Beste güzeldi.

Zaten milleti siz ayağa kaldırdınız en başta.Ama o olaylar olmasa daha iyi olacaktı.Neyse salla.

Abicim adamlara bütün kinimi az önce enterprise a kustum az rahatladım ama yok hala sindiremedim olayları abi yaa yazık diorum abi emeğe yazık gene siz bi nebze yapabildiniz istediklerinizi bu seferde çadırdan atıldınız herşeyi falan boşverelimde biz birbirimize yeteriz ben konserdede bunu anladım abicim gerisi hikaye siz zaten bu kadar ii çaldıktan sonra zaten desteklerler beste müthişti bazı eksikler vardı biz zaten onları direk size ilettik gayrı KARI GAYRIII harikaydınız valla sizden sonrada şunu farkettim hiç alternatif gitmio yaw abi hayır en merak ettiğim olay .mahmutun bateriyi söküp demirini alıp saldırışını görmek isterdim :LOL: nese boşverin çadır onların olsun siz zaten daha ii yerlere layıksınız noktalar kümesi demmmmmmmmli

dispel silence kısa ama mükemmel bi performans sergiledi beste cok güzeldi hepinizi cok swiyorum siz anatolia ya diil daha ii yerlere layıksınız muazzamınızı unutmayın ben üniversite icin kütahya ya gidiyom

Geri