A.B.E.S. - Ankara

Daha çooooooook iş yapılacak beraber :)=
Anıl ile okulda da aynı şekilde istikrarlı olabilsek ah euhehueuheuhe
Neyse o da olur bir gün :)=

Görüşürüz haftaya yine...

Başarılar kocamannnnnnnn kocamannnnnnnnn...

efem teşekkür ediyorum sevgili ipek ve gonca, nerdeyse her hafta gelip yannız bırakmıyosunuz bizleri, saolun varolun :D haftaya görüşmek dileğiyle diyelim madem...

lan can sen doru düzgün dinledin mi de yorum yapıyon bakiim :p euheuhe şaka yapıyom, saolasın kardeş ;)

göktuğ bence okulda da anılla çizginizi çok güzel koruyonuz walla siz euehueheu. hiç bozmayın derim kolay yakalanmıyo istikrar :p bence de dem'le iyi bi ikili olduk ve daha çooook iş yapalım beraber :)

saol seyhancım, söyle kim bize laf edip üzüyomuş seni kesiim dillerini...yok yani bize laf ettiklerinden diil de, seni üzmesinler di mi :)

herkese ne güzel cevap yazmışım, ne iyiyim ben ya euehueheuhe
o zaman sevgi böcüü benden herkeslere öpücükler diyerek kapatıyorum

sevgi böcüü aldı tabe cicileri, keyfi yerinde, yazıo güzel güzel :p ekstre geldii zaman bi daha görüşelim serkancım :p

göktuğcum gayet istikrarlıyız okulda işte.. ben 6 dönemde 2 ders vermişim işte... :) dem'le birlikte sahne almak gerçekten çok keyifli oluyor... şu metallica olayına da bi el atalım yaz bitmeden ;)

abi diyom ben size hapse atcaklar beni :D nese en azından şık gircem oraya da euheueheuh

can'um allah seni başımızdan eksik etmesin, sen kapıdayken kendimi çok güvende hissediyorum.. kanatlı orkid gibi güven veriyon şerefsizim

Ben bu herifin kapıda olmasından şikayetçiyim :)= Eline de vermişler ne idüğü belirsiz birşey :)= anca sallıyo kızlara bakıyo falan terbiyesiz herif :)=

Serkan'a da yeni cicileriyle şöyle demek istiyorum: Lan olm get bu nasıl imacıneyşan!!! :p=

Yapalım yapalım el atalım Metallica'ya da :)=

cyberknight demiş ki:
Ben bu herifin kapıda olmasından şikayetçiyim :)= Eline de vermişler ne idüğü belirsiz birşey :)= anca sallıyo kızlara bakıyo falan terbiyesiz herif :)=
ne idügü belirsiz oldugu kesin sana tutunca ötmüyo cunku,kizlarinki bile ötüyo bilemiycem
ayrica aleti sen bozdun senin yuzunden 2 haftadir barin icinde volta atiyorum :evil:

ne kadar seviyesiz bir kounşma ya bu.sürekli dinlediğim abes grubu için bir şeyler yazmak istedim ama bu mesajları okuyunca gruptanda soğudum :( keşke daha şeyler konuşulsa neyse .başarılar ;)

dinar demiş ki:
ne kadar seviyesiz bir kounşma ya bu.sürekli dinlediğim abes grubu için bir şeyler yazmak istedim ama bu mesajları okuyunca gruptanda soğudum :( keşke daha şeyler konuşulsa neyse .başarılar ;)

walla bende herhafta geliyorum...ne diim agzim na boole acik kaldi ..cok yazik coook :!: :!: curumus bu genclik bizde bunlari bisi sanip alkislioruz yani.... cik cik cik

Geri