A.B.E.S. - Ankara

euheuhe, can sen gel, ben sana kuğu gölü balesi bile çalcam bale yapasın diye :D

diktator saol düşüncelerin için, gerçekten hep elimizden geldiğince daha iyi olmasına çalışıyoruz biz de, becerebiliyosak ne mutlu..

dün grup olarak zorlu bir dönemeci daha atlattık arkadaşlar :), hafif gerginlik vardı üzerimizde çalarken de... nese herşey yolunda tam gaz ileri

17 aralik cumartesi GARAGE Rock Fest

Kapı açılış 14:00

U.P.O - A.B.E.S - Cin seddi - Dem - Tuşe - Zıwana -altısekiz

giriş 7.50 ytl ilk içki dahil...

saygılar...

F0r90tteN demiş ki:
özhan'a da sevgilerimizi iletirsin... başka bir zaman tekrar bekleriz programa :)
Kardesim saol sevgi dileklerin icin aynısını bende sizin icin diliyorum yeni coverlar falan yapmışsınız en yakın zamanda fırsat bulup tekrar gelmeye çalışcam dinlemeye ;)
Grup olarak hepinize basarılar diliyorum.. Başarı sizinle olsun...

Sevgilerle...

amanini keLLe !!! keLLe !!!
geL beni yeLLe !!! yeLLe !!!

keLLeyi koydum fIrIna
pismedi kaLdI yarina !!!

amanini keLLe !!! keLLe !!!
geL beni yeLLe !!! yeLLe !!!

bebek8is.gif

a change of a season un başını çalıyormuşsunuz duyumlarıma göre... gelip bigün izlicem walla bende 6 telli gitarımla tranpoze etmeye çalışıormda nereye kadar... Başarılar arkadaşlar...

muahhaha can o ne lan :D süpermiş ama.. seranatın için de ayrıca bi teşekkür :) bi de "şıkı şıkı baba" istiyorum senden.
bırak artık şu acıların çocuğu triplerini de yakışıyo mu :p hade iyileşmedin mi daha bee..

adilcim nereye kadar 6 telliyle di mi ama :) hele a change of seasons, cık.. bekleriz her zaman

herkese kucak dolusu sevgiler :)

eveeet... uzun bi sessizlik yaşandı forumda, ama iki haberim var

1. Bu cuma garage dayız 20.30da

2.Yılbaşı gecesi garage'dayız 20.00 ve 22.30 arası

Değişiklik olursa burdan sizleri haberdar ederiz..

cerene demiş ki:
muhahahha anılcım yalan oldu yılbaşı programın :D çok üzüldüm inan

walla biras ööle gibi görünse de iptal fln yok :) yemeği biraz geç yiicem, az bişey de koşuşturma içinde geççek yılbaşı... neyse bakalım olduğu kadar artık...

arkadaşlar cuma akşamı ve yılbaşı gecesi görüşmek üzere...

:D serkan yaa asıl önemlisini unutmuşum anneannein yemeklerini de kaçırcaz neyse sen paket yapıp getirirsin artık :p
anıl ben sana demiştim ne zaman plan yapsam fiyasko oluyo diye kaçtı yemek işte kandırma kendini :D

Herkese Selamlar

Küçük bir duyurum olucak yılbaşı gecesiyle ilgili.

Yılbaşında Garage'da program A.B.E.S,DEM,Fe-mail ve Altısekiz(Son anda yeni bir değişiklik olmazsa) şeklinde olucaktır.Herkesi bekleriz.

Cuma günüde 20:30'da gene garage da sahnede olucaz

Sevgiler&Saygılar

Sizinle tanışmamız cok daha yeni olsada uzun zamandır birbirimizi tanıyor gibiyiz artık hepinizin sıcak samimi tavırları uzun bir arkadaşlıgı getirir umarım
iyi günümde yanımdaydınız kötü günümdede hastanelerde beni yanlız bırakmadınız gerçek bir arkadaş destegi gösterdiniz
bu dostlugumuz umarım hicbirzaman bozulmaz cocuklar
2005 yılı bana göre başarılı bir yıldı sizin icin umarım 2006 yılında cok daha büyük başarılara imza atarsınız!
Bütün A.B.E.S'in yeni yılınız kutluyorum
Mutlu yıllar dostlarım!

Geri