Lithium

baba lar istanbul dan size selamlar şu an biliyonuz mu bilmiyorum ama selimiye kışlasın da yım bomba gibiyim beni istanbul a geldiğinizde ziyaret etmeyi unutmayın ha yoksa sivilde yakalar ...........uğurlarım(boşlukları siz doldurun)

Hemen bombayı patlatıorum cumartesi bizizde saheneye çıkacaz hepinizi bekleriz saat 3 gibi zannedersem :) Hem bizi hep dinnemek isteyip de fırsat bulamayan arkadaşlar var ya :!: izleme fırsatı olur onlar için ;) herkesi beklioruz cımartesi günü bizize güzel sürprizlerimiz var :)

Herkesi bekleriz... Fakat gelenlerden bir ricam olacak lütfen sahnenin önüne gelmeniz için anons yapmamı beklemeyin (Biziz barı okul, kendimi de biziz okulunun müdürü gibi hissediyorum :) ) Benim anonsum olmadan da sahnenin önüne gelebileceğinizi düşünüyorum...

Çok önemli not: Konserlere müzik dinlemek ve eğlenmek için gelelim... Saygılar sevgiler...

Ankara Biziz Rock Bar'da 16 Mayıs 2005 Cumartesi Rock Alive #30 , Anti Organizasyon tarafından yapılacaktır.Saat 14:00 de kapı açılışı.Giriş 5 YTL.Bira 2.5 YTL .Sahne alacak gruplar:

Deprem
Half Pipe
Fas10
Lithiuım

Adres: Tunalı hilmi Cad.,No:106/6 (McDonald's karşısı) Kavaklıdere/Ankara

beyler tebrik ederim konser gayet iiydi yanlız benim dikkat ettiğim bir hata var dı davulcunuz twin atarken ritmi baya bi kaçırdı ama yinede iiydi ozellikle efe sen manyaktı basarılar
(ben erman not:nihanın arkadası)

anarki87 demiş ki:
beyler tebrik ederim konser gayet iiydi yanlız benim dikkat ettiğim bir hata var dı davulcunuz twin atarken ritmi baya bi kaçırdı ama yinede iiydi ozellikle efe sen manyaktı basarılar
(ben erman not:nihanın arkadası)
saol yorumların için ama bi bateristin dikkat edememesi ilginç bi olay diğer bateristin kullandıı aksama :)
Bu arada sadece bi kişi mi izledi konseri ??? Ya da izleyip bizim aldıımız kadar zevk alamayan çok kişi var sanırım :(

zorba demiş ki:
sevgili anarki87 yorumun için saol ama gözden kaçırdıın bişe var davulcumuz twin kullanmıo ;)

ah erman ben ona dalgasına twin kullanıo demiştim gelmiş yazmış ya :D
bu arada efe tebrikler ayrıca mikrofona bittik topluca gelip sizden hayırlısıyla isticez eheh o Bayan isticek hatta

Bakalım neler olacak kiralarım belki :p Şaka bir yana o bayan bu konudaki tutumumu ve hassatiyetimi biliyor diye hatırlıyorum... Herkese nasip olur inşallah müzik önemli ve bi o kadar pahalı bir uğraş bu sıkıntıları zamanla aşar herkes diye umuyorum... Lithium ilk defa eksiksiz sahneye çıktı bu arada haberiniz varmı :) belki kötü bi itiraf ama olsun nede olsa bundan sonra olmaz :) geçmişte yaşanmış kötü olaylar artık önemli değildir... :) Davulcumuz Şahan'a buradan da bir kez daha saygı duyuyorum ve teşekkür ediyorum... Tekrardan benimde üstünde durduğum ve çok önemli olan bir konuya değinmiş... Arkadaşlar konsere gelen insanlar nedense konser esnasında hiçbir katılımda bulunmuyorlar fakat konser sonunda yorum yapılıyor... Buraya yazanlar içinde geçerli (Katılım gösterenler bu yazıyı dikkate almasın :p:p:p:p) yani cidden konsere ne amaç ile gelindiğini anlamış değilim... Hani aklıma birçok şey geliyor fakat hiçbirini eğlenmeme gerekçesi olarak düşünemiyorum... Yani mesela sizin beklediğiniz grup çıkmamıştır belki ama diğer grupta sonuçta çıkmış ve birşeyler yapıyor en azından saygı gereği bir hareket bir bereket olsun diyorum :p Helal olsun izleyicilerimize bu konserde de beni Biziz okulu müdürü yaptılar... Sadece kendi gruplarımda bu düşünceyi savunmuyorum sakın yanlış anlaşılmasın benim genel kapsamdaki görüşüm bundan ibarettir... Konser = müzik = eğlence ≠ eğlenmemece :) bakın bu arada bu forum sadece güzel eleştirileri kabul eden bir yer değil eğer beğenmediğiniz veya tavsiye edeceğiniz birşeyler varsa paylaşın sonuçta dinleyenler sadece buraya yazanlar değil eminimki konserde olup bu foruma üye olan daha birçok kişi var neden girip grup ile ilgili bir eleştiri yapmaktan kaçınıyorsunuz/çekiniyorsunuz... Her türlü eleştirye açığız arkadaşlar... Herkese saygılar... Sevgiler...

bu arada yorumunu dikkate aldım anarki reboundlara biraz daha çalışmam gerekio anlaşılan ya bi de bu söliceimi bahane olarak sunmak istemiorum ama davulun başındaki o sandalyenin de bi miktar etkisi var belki dikkat etmişsindir çalarken çok rahatsız bişeydi pedal kullanımı çok zor oluo o sandalyeyle tabi bu bahane olamaz ama sadece etkisi var biaz daha üstüne düşcem demek ki herkese teşekkürler yorumlarından dolayı :) burda yaptıınız ii veya kötü yorumların hepsi dikkate alınıo özellikle kötü yorumlar daha bi dikkate alınıo lütfen gördüünüz bütün hataları yazın ki aynı hatalar tekrar yapılmasın :)

oo beyler helal olsun yeniden sağlam bi şekilde başlamışsınız güzel bi konserle....emini'ki konserlerin devamı gelcektir....geçmişden ne kadar çok sık konser verdiğinizi biliyorum.......EEE bi grubun menajerii oluncaaa böleee çok konser ayarlar tabiiki... :D

bu arada menajer demişken apo abiii niyeee yorum yapmımış :!: :?:.......grup üyeleriii onun hakkında niye bişiii sölememiş :!: :?: alaaa alaa......bi sorunmu var yoksaa artık menajersizmi devam etceksiniz....

cyberknight demiş ki:
Ellerinize sağlık :) O kadar alet edavat nerden geldi bakayım :)

Eyvallah Göktuğ... Malzemeler alın teri değil anne parası desem :)
Bu arada saçlar yakışmış :) Beğenmenize sevindik ama hala eksikler var neyse herşey için teşekkürler...

rockalive32kucuk.jpg

Orada olmaya çalışacağım... Bu eski arkadaşlarımı dinlemek keyif verecek gibi...
Bu arada göktuğ abi afiş şahane gerçekten... Galiba yeni bi arkadaş hazırlıyo bu afişleri... Bu arada sanırım rock alive 38 de mi ne biz sahneye çıkacak yani ağustosun ortalarında... O konserede böyle şahane bir afiş istiyorum :)

Sevgiler... Saygılar...

-------------BU GRUBA DİKKAT LITHIUM-------------

Benden habersiz konser ayarlanıyor ve ben bu durumdan pek hoşnut değilim buradan da duyurmak isterim lütfen konserler ayarlanırken en azından saygı gereği haber veriniz... Konserimizin olduğunu burdan öğrendim desem ne dersiniz?

Geri