Eflatun

Geçen bir televizyon programında dinlemiş arkadaşım .EFLATUN albüm haberini vermiş sunucu.EMI dan çıkıyomuş galiba albümleri .doğrumudur :?: çok sevindim çünkü yaaa valla başarılarınızın devamını dilerim .Eminim her şey çok daha güzel olcak .bu yaz yine bekleriz efendim ereğliye ünlü olunca gelmesizinz siz şimdi ama belki ana sahne :idea:

Geçen bir televizyon programında dinlemiş arkadaşım .EFLATUN albüm haberini vermiş sunucu.EMI dan çıkıyomuş galiba albümleri .doğrumudur :?: çok sevindim çünkü yaaa valla başarılarınızın devamını dilerim .Eminim her şey çok daha güzel olcak .bu yaz yine bekleriz efendim ereğliye ünlü olunca gelmesizinz siz şimdi ama belki ana sahne :idea:

Hızını alamayıp birçok kez yazdığın için sağol :LOL:
Dediğin amaç doğru ama araç yanlış, yani olay doğru şirket yanlış olmuş :roll:
Belli olursa yazarız oraya buraya detayları .İyi bak kendine ;)

sametcim seninde bildiğin gibi hersey tam bir sır ve süpriz ;) .içeriye kapandık veee veee sonuna kadar calışmalar sürüyoorrrrr. burdan EFLATUN EKİBİ OLARAK HERKESE MERHABALAR DİYORUMMMM.

BİR GÜN BUMMM.......10 9 8 7 6 5 4 3 2 1

EFLATUN:) :) :)

Hayırlı olsun ...beklenne haber geldi sonunda :)
Ayrıntıları bekliyoruz arkadaşlar.Bol Bol başarılar.Ankaragücü katlanarak devam etsin bakalım ;)

eflatun-fatih demiş ki:
sametcim seninde bildiğin gibi hersey tam bir sır ve süpriz ;) .içeriye kapandık veee veee sonuna kadar calışmalar sürüyoorrrrr. burdan EFLATUN EKİBİ OLARAK HERKESE MERHABALAR DİYORUMMMM.

grup elamnalrı bile burda konuşuyor yani birbirlerinden haberi yok okadar mı sır :))) ben anlamdım mesajtan bir şey valla ...
başarılar yapın bakalım bir şeyler ;)

eflatun-fatih demiş ki:

grup elamnalrı bile burda konuşuyor yani birbirlerinden haberi yok okadar mı sır :))) ben anlamdım mesajtan bir şey valla ...
başarılar yapın bakalım bir şeyler ;)

evet hocam zati konserleri de bundan sonra online vercez, kıl oluyoz biz birbirimize stüdyo sırasında kafa göz girişiyoz falan olmuyo......:D:D

şaka bi yana grup elemanları hepbiri farklı memleketten olunca, işler biraz daha karmaşıklaşıyor, amaaaan ne diyom ya uzun lafın kısası hiç merak etmeyin çalışmalar hızla sürüyor, yeni süprizler geliyor en kısa zamanda görüşmek üzere..

tamerss demiş ki:
Hızını alamayıp birçok kez yazdığın için sağol :LOL:
Dediğin amaç doğru ama araç yanlış, yani olay doğru şirket yanlış olmuş :roll:
Belli olursa yazarız oraya buraya detayları .İyi bak kendine ;)

şirketi sorsam söylermisiniz acep :?: gerçi şirket mirket farketmez o şarkıları bir topluca dinleyekte (ve yeni şarkıları tabii :))
konser bu arada konser olsun lütfen :idea:
isteklerim bitmez benim bakın siz işinize hadi bakim gençler ;)

bassam demiş ki:
evet hocam zati konserleri de bundan sonra online vercez, kıl oluyoz biz birbirimize stüdyo sırasında kafa göz girişiyoz falan olmuyo......:D:

hhehee süpermiş bu online konser verme meselesi . hadikonser yok bilgi yok bari foto filanda mı yok sizin foto çekticek kadarda mı bir araya gelemiyonuz ekleyin bakak hele delirtmeyin beni gençler :twisted:

besteler hoş bu efendi adamları iyi yerlerde olmayı hakediyor.Ümit ediyorum eflatun yakın zamanda çok şık şeyler yapıcak :D :D Tamerciğim seninleyim ;)

buyrun gençler, madem istediniz.......

hizmette sınır yok

eflatun1copykucuk2gl.jpg
[/URL][/img]

ha olur çok beğenirsiniz bu afişimsi, posterimsi, duvar kağıdımsı resim heyhulasını indirmek isterseniz eğer, adresi:

http://www.hemenpaylas.com/download/472790/eflatun_1_copy.jpg.html

hayırlı olsun efeeem, ama arkadaşım delirmeden olmuyor, sen yine delir:D

Ç.M.N.(*): efeem bu resim grup elemanlarının %75 inden habersiz, kaçak olarak hazırlanmıştır, esasta resimlerde grup elemanlarının farklı zamanlarda farklı kişilerle çalışırken çekilmiş resimleridir.....çaktırmayın!!:D

[/i](*) ç.m.n.:çok mühim not

Geri