Eflatun

ben artık sızı amatorler arsında gormek ıstemıyorum
ayrı yakalar ve kadınlar sakılarını cok begenıyorum
tuna ve okanın sıhırlı parmaklarından cıkan kayıtlar nede olsa
eflatun a basarılar

(şirketi sorsam söylermisiniz acep :?: gerçi şirket mirket farketmez o şarkıları bir topluca dinleyekte (ve yeni şarkıları tabii :))
konser bu arada konser olsun lütfen :idea:
isteklerim bitmez benim bakın siz işinize hadi bakim gençler ;) )

benım duyduguma gore dejavunun albumunu yaptıgı sırketten cıkacakmıs
belkı bu yuzden soylemıyorlardır :oops:

sağol orhan ;) tuna ve okana hep bir teşekkürümüz var tabii ;)
(özel mesajlarında bir mesaj bulcan yabancı olmaman sebebiyle yolladım ;)
foto isteyen arkadaşa çok teşekkür ederim (bu afişimsi fotolu şey senin sayende var inan bende yeni burdan gördüm :LOL:

şimdi ben bir şey diyimde biizm elimizde 10 tanesi kayıtlı 35 in üzerinde beste var ve de önümüzde bitirmemiz gereken okullar ,aşmamız gereken müzikal zorluklar var.EFLATUN un albüm yapma yapmama gibi bir sorunu olmadı çünkü biz her durumda kendi prodüktörlüğümüzde albüm yapma şansına sahibiz.önemli olan da şarkıalrın herhangi bir zamanda bir araya toplanıp satılması değil o işi çok iyi yaptığımıza inandığımız bir zmanda toplanıp satılması ve o iyi zmandada yapılan işin alt kültürbir iş olarak kalmasınıda istemiyor her yollu güzel şeyler olmasını istiyoruz . uygun şartların oluşmamsı halinde hiç birşey yapmayacak ve yıllarca bu iş için verdiğimz uğraşı çöpe atacak kadarda cesaretimiz var .

şuan görürşülen şirket bu bahsedilenler değil ama burda şirket ismi verilmeside bizi zor duruma sokar (hatta sokuyor) çünkü görürştüğümüz başka bir prodüksiyon şirketi var .zamana bırakalım bakalım neler olcak ...

yani burada x nin y nin önemi yok .ediğim gibi olur mu olmazmı gibi bir karın ağrımız yok çünkü .sadece biraz daha iyi olmayı,çok iyi olmayı beklmek lazım .

biz şimdilik ankaradan çıkacak ve bu işe bizden önce başlayan diğer kardeşlerimizi bekliyoruz ...onların açacağı yoldanda bir şeyler yapmak için uğraşacağız...

saygı sevgi ...

çok akıllı bir yazı .yaptığınız şeyden emin olmak ve en iyisini yapmak için uğraşmak "madem var 10 şarkımız hadi albüm yapalım" diye havalarda uçmamanız ayrıca bir yere basma örneği.hepinizi çok çoook önemsiyorum ve çıkacak albümünüzü sabırsızlıkla bekliyorum.ilk ben alcam emin olun ;)

bakın delirince nasıl geliyor fotolar .teşekkür ediyorum ve daha fazla foto istiyorum .yada bir link verin bakak filan foto mühim gençler çok mühim . şimdi millete fotoda gösteriyom daha inandırıcı reklam oluyor (önceden eflatun süper diyodum ama dediğim arkadaşlara somut bir şeyler gösteremiyodum şarkılar dışında :LOL: ben indirdim bilene bunu :LOL:

tamerss demiş ki:
foto isteyen arkadaşa çok teşekkür ederim (bu afişimsi fotolu şey senin sayende var inan bende yeni burdan gördüm :LOL:

şimdi ben bir şey diyimde biizm elimizde 10 tanesi kayıtlı 35 in üzerinde beste var ve de önümüzde bitirmemiz gereken okullar ,aşmamız gereken müzikal zorluklar var.EFLATUN un albüm yapma yapmama gibi bir sorunu olmadı çünkü biz her durumda kendi prodüktörlüğümüzde albüm yapma şansına sahibiz.önemli olan da şarkıalrın herhangi bir zamanda bir araya toplanıp satılması değil o işi çok iyi yaptığımıza inandığımız bir zmanda toplanıp satılması ve o iyi zmandada yapılan işin alt kültürbir iş olarak kalmasınıda istemiyor her yollu güzel şeyler olmasını istiyoruz . uygun şartların oluşmamsı halinde hiç birşey yapmayacak ve yıllarca bu iş için verdiğimz uğraşı çöpe atacak kadarda cesaretimiz var .

şuan görürşülen şirket bu bahsedilenler değil ama burda şirket ismi verilmeside bizi zor duruma sokar (hatta sokuyor) çünkü görürştüğümüz başka bir prodüksiyon şirketi var .zamana bırakalım bakalım neler olcak ...

yani burada x nin y nin önemi yok .ediğim gibi olur mu olmazmı gibi bir karın ağrımız yok çünkü .sadece biraz daha iyi olmayı,çok iyi olmayı beklmek lazım .

biz şimdilik ankaradan çıkacak ve bu işe bizden önce başlayan diğer kardeşlerimizi bekliyoruz ...onların açacağı yoldanda bir şeyler yapmak için uğraşacağız...

saygı sevgi ...

sizi ilk izlediğimde aklıma ilk gelen (özellikle grup vokalinin hoplamalı zıplamalı dansları ve perfromansı sayesinde :LOL: ) placebo nun mutluluktan öldüğü bür gün sahneye çıktığı konser gibi bir izlenimim oldu .
hopladınız zıpladınız .kedi şarkıalrını çaldınız (millet bir şey anlamadı ve kimse eğlenmedi tabii şarkıları bilmedikeri için ) sonra çektiniz gittnizi bizimde kafamızda "eflatun "ismi kaldı .
ardından ankaraya okumaya gttiğimde birsürü amatör grup dinledim ama hiçbiri aynı tadı vermedi nedense.ortalık cover çalan .beste yaptığı halde bestesi bir işe yaramayan mükemmel çalan ama çıkınca kimsenn hafızasında isim bırakmayan gruplarla dolu.bence bütün bu olanlar sayesinde eflatun çok az konser vermesine rağmen böyle efsane gibi yaylılıyor yayılıoyr ve birilieri çıkıp ( okadar grup varken ) "evet biz bu adamlara albüm yapalım" diyor .
ben buna başarı derim .umarım her şey çok güzel olsun ve istediğni elde etsin grup.(isteğimiz olmayınca bırakırız filan deyince duygulandı mmı ne :LOL:
bol bol başarılar arkadaşlar .çok iyi olun...

tamerss demiş ki:

saygı sevgi ...

sizi ilk izlediğimde aklıma ilk gelen (özellikle grup vokalinin hoplamalı zıplamalı dansları ve perfromansı sayesinde :LOL: ) placebo nun mutluluktan öldüğü bür gün sahneye çıktığı konser gibi bir izlenimim oldu .
hopladınız zıpladınız .kedi şarkıalrını çaldınız (millet bir şey anlamadı ve kimse eğlenmedi tabii şarkıları bilmedikeri için ) sonra çektiniz gittnizi bizimde kafamızda "eflatun "ismi kaldı .
ardından ankaraya okumaya gttiğimde birsürü amatör grup dinledim ama hiçbiri aynı tadı vermedi nedense.ortalık cover çalan .beste yaptığı halde bestesi bir işe yaramayan mükemmel çalan ama çıkınca kimsenn hafızasında isim bırakmayan gruplarla dolu.bence bütün bu olanlar sayesinde eflatun çok az konser vermesine rağmen böyle efsane gibi yaylılıyor yayılıoyr ve birilieri çıkıp ( okadar grup varken ) "evet biz bu adamlara albüm yapalım" diyor .
ben buna başarı derim .umarım her şey çok güzel olsun ve istediğni elde etsin grup.(isteğimiz olmayınca bırakırız filan deyince duygulandı mmı ne :LOL:
bol bol başarılar arkadaşlar .çok iyi olun...

derder198 buraya konuyu açtığımız günden beri destekleyici şeyler yazıyosun çoook teşekkür ederiz . görünürde bir şey yapmadığımız halde ısrarla takip etmen de mutluluk verici inan. umarım birgün biryerde karşılaşırız .bunu çok isteriz .kendine çok iyi bak ;)

siz beni çıldırtcakmısınız arkadaşlar bu nasıl şarkı böyle 8O sözler SÜPEEEER. şarkı zaten SÜPEEEER:idea: :idea: :idea:
özellikle " ESKİYİ DÜŞÜNME YÜREÐİN KANAR " kısmına bayıldım .çok iyi yaaa ne diyim ben :?

Tebrikler. İlk olarak Durma Zamanı Değil'i dinledim, hemen "Hımm, iyiymiş!" dedim. Öbür parçalar da güzel, ama en çok o parça etkiledi. Parçadaki "Ama olduğun gibiysen gel" sözü çok güzel, ama vokalin vurgusu ve oradaki melodi "olduğun gibi değilsen gelme" anlamını çağrıştırmıyor insanda. (Aslında o anlatılmak isteniyor varsayımıyla söylüyorum.) Vokalistin performansı çok iyi bu arada...
Kısacası çok beğendim. Elinize sağlık.

Çook iyisiniz yaaaa hemde çoook ;)

"Sesimi Kim Duyar " favori şarkı . 84 grubuyla hazırladığınız şarkıda inanılmaz eğlenceli .Albümünüzün yakın zamanda çıkmasını ve piyasada kalıcı olmanızı diliyorum ;)

"dinar" yorumların için teşekkür ederiz.su an EFLATUN grubu şarkılar üzerine yogunlaştıgından bir süre daha calışmalara devam etmektedir.ileride görüşmek üzere...hoşçakalın

eflatun.

geçenlerde korsan olarak dinledik sizi hehehehe feedbackte 8) .gümbür gümbür sesler geliyordu içerden fakat pek bir şey anlamadık .ama harıl harıl çalışıyosunuz belli . ;) hadi bakalııııım :twisted:

yakın zamanda konserler olucak sanırım.konserlerde daha çok EFLATUN besteleri sunulacaktır.zaten belirlenen konser ve tarihlerini buradan takip edebilirsiniz ..şimdilik bu kadar ;)

Geri