Eflatun

Eflatun bugün saat 15:30'da Kanal B'de yayınlanan 30 Desibel programının konuğu... Grupla yapılan söyleşi ve "Durma Zamanı Değil" adlı şarkılarının stüdyo performansı ekranlara gelecek... Programın tekrarı cumartesiyi pazara bağlayan gece saat 02:00'de........

Programa çıktığınızdan geç haberim oldu ama bir şekilde tekrar filan izledim ;)
Güzel bir programmış .Yani amatör grupların tanıtımıiçin hazırlanıyor galiba ama gayet profesyoneldi program zaten ( hazırlayan arkadaşlara burdan teşekkür ederiz ileyici olarak.ellerine sağlık) Eflatun da adam akılıı cevaplar verince baya baya böyle albümlü bir grubu izliyomuş gibi hissettim.
Albüme az kaldığını biliyor haberlerinizi alıyorum.Hadi bakalım...
Hımm bu arada geçenlerde if te olan konsere çıkmayarak beni çok kızdırdınız ama yoğun işlerinize verelim hadi yoksa burdan rezil etmeyi bilirdim ben :LOL:

Görüşmek dileğiyle...

Sağol pey . Gerçektende güzel hazırlanan bir programdı .uğraşan arkadaşların ellerine sağlık.Bizde çok eğlendik hem çekimleri yaparken hemde izlerken.
Biz haber vermeyi unutmuşuz ama saolsunlar haber de vermişler.

bende takip ediyorum o programı evet çok iyi bir program sizin çıktığınızda izleyemedim ama gecegece nin olduğu programı izlemiştim beraber konseriniz vardı galiba .

arakdaşlar parçalarınızı dinledim durma zamanı değil adlı parçanız çok eğlenceli çok hoş, ukalalık da etmek istemiyorum ama anadolu rocka mı kayıyor biraz. farklı olmuş ondan da öle gelmiş olabilir ama parçalar gayet iyi olmuş tebrikler.

zlatan1937 demiş ki:
arakdaşlar parçalarınızı dinledim durma zamanı değil adlı parçanız çok eğlenceli çok hoş, ukalalık da etmek istemiyorum ama anadolu rocka mı kayıyor biraz. farklı olmuş ondan da öle gelmiş olabilir ama parçalar gayet iyi olmuş tebrikler.

Hiç anadolu rock gibi olduğunu düşünmemiştik. Nasıl olduğu çok önemli değil aslında ;) Beğenin ve yorumun için de teşekkürler.
Sana ve grubuna da başarılar dileriz.

Delirdim:

Gecegece'yi biz grup olarak çok seviyoruz .(Hergün bir kere Duymadınmı şarkısını dinlerim hatta kesin ) . Çok değerli müzisyenleri içinde barındıran bir grup. Gecegece ve Us grubu ile ayarlanan bir konser olmuş hatta afişlere Eflatun ismi de yazılmıştı fakat zaman probleminden dolayı bir irtibat sorunu yaşandı ve konsere çıkılamadı.

Umarım tekrar beraber olma imkanımız olur çünkü Gecegece den çok şey öğreneceğimiziN bilincindeyiz.

Hoşçakal...

zlatan1937 demiş ki:
anadolu rock biraz garip olmuş ama yaaaa.yok yapmıyolar anadolu rock filan bencede .baya baya modern rock işte .
durma zamanı değil ......hadi bakalım :arrow:

bizim bugünden ,dünden etkilendiğimiz bir gercektir ama daha çok bugünden etkileniyoruz.yani yaptıgımız tarz konusunda modern rock dahada uygun olur sanırım.ama özellikle daha yavaş şarkılarda anadolunun çok özel ezgileri hissedilebilir.

bu arada arkadaslar bugüne kadar yapmış oldugumuz DURMA ZAMANI DEÐİL adlı demouyu sizinle paylaştık.yani en iyi şeyleri gercekleştirmek için sürekli calıştıgımızıda her zaman sizinle paylaştık.sonucta çok secici davrandıgımız için sizinle konserlerde fazla birlikte olmadık.ancak yaptıgımızı demoyu elinden tutup çok güzel yorumları sagladıgınız için çok çok tşekkür ederim...

inanınki yapmak istediğimiz şey müziktir.yaşamayı buna borçluyuz diyebilirz.size biraz piyasadan bugüne kadar iyi işlerrr olmadıkca kendimizi geri cektiğimiz için vee buna da biraz katlandgınız için cok teşekkür ediyorum.sanırım artıkk bu -ARA- yavas yavas erimeye başlıyorrr ;) ;)

bu arada cok değerli müzisyen yiğit ertanda eflatuna merhaba
diyorrrr.hoşgeldin

HERKESE TEKRAR TEŞEKKÜR.... ;)

bildiğim kadarıyla albüm kayıtına çoktan girdi eflatun yani kayıt muhtemelen bitti .zannediyorum bir sürü grup gibi onlarda şirket bulma problemi yaşıyolar .tabii bu çocuklarda bu şarkılarla yaşıyorsa daha kime albüm basılcak bu da ayrı bir muhabbet .okuyolarsa buraları yazsınlar birşeyler bilelim.

bu arada Eflatun grup elemanlarının yeni yıllarını kutlarım teker teker 2007 sizin yılınız olcak şüphesiz ;) ya da bilmiyorum olmasını diliyorum en azından :LOL:

Geri