Hayko Cepkin

soadian demiş ki:
ben yeni dinledim kendilerini pek de beğendim...ellerine sağlık.klip biraz şey...
nasıl desem biraz tuhaf ama olsun...olur o kadar.

bunun marka ve modeli aynı olan iki tane yamaha klavyesi var konserlerde onu kullanır nedense .... neden aynı klavye neden neden....
neyse klibi ayda çekmişler helal olsun bravo valla

anlaşılan tv izlemeyeli bayaa olmuş klibi daha yeni gördüm şahsen pek beğenmedim gerçi diğer şarkıları ve kendisi hakkında bi bilgiye sahip değilim ama çok vasat bi şarkı benceee:!:eek:lsun yinede başarılı olur umarım yarın gidip albümü alıp bütün şarkıları dinlemek lazım...

ya ne bilim bi garip ya klip felan hoş olmus ama vokal garip ya ses cıkmıyo ama albumu dınlıycem ankaradan ulaşabildiğim kadar da ulaşmaya çalışıcam adama

Ben almiim, alana da mani olmiim.. ses yok, şakı yok.. :kustum cok fena cok.. keşke demir'in klavyecisi olarak kalsaydı..

hayko

bence süper bi saund muhteşem bi klip bu tarzı yakalayan dinleyicileride ona destek vermesi rica ediyorum..

ilk kez az once dinleme firsati buldum.. cok farkli bir vokale sahip bence.. aslinda hep buralardaymis ama isin arka planinda kaldigi icin farketmedigimiz biriymis..
tv8'de de gayet mantikli konustu..

ama birsey soyleyecegim 'eller aldi yuregimi' diye sozleri olan parcanin girisi 'paint it black'e cok benzemiyor mu?..

Albumu dinleme firsati buldum nihayet... Her seyden once "vokal oldukca sasirtici" diye bir yazi okumustum, galiba yuxexes'teydi... Neyse vokalin sasirtici yonu albumun ikinci parcasiyla kendini hissettiriyor.. Burada ozellikle nakarat bolumunde acik bir sekilde arabesk-fantazi'ye dogru yonelen bir vokal karsimiza cikiyor... Albumun bir cok bolumunde bunu hissedebiliyoruz.. Alisilmisin disinda bir hava katiyor..Muzikalite acisindan ise elektronik sample'lar bence oldukca basarili olmus... Kullanilan gitarlar ise olayi tamamlamis... Ancak tv8'de yayinlanan goruntulerde son anda yakalayabildigim kadariyla canli performanslarda hayko'yu keyboard'in basinda goremiyecegiz galiba.. Sahne kenarinda bir laptop yardimiyla bu is halledilmisti...
Albumdeki sarkilari begendim diyebilirim.. Fakat en azindan bir tane tamamen elektronik bir sarki da koyulsaydi tam olurdu bence... Ayrica belirttigim gibi sahnede eger keyboard kullanilmayacaksa pek de hos bir goruntu olmuyor...

son derece başarısız ve zorlama.... Live performansında sürekli detone.... Keşke hep klavyeci olarak kalsa dediğimiz bir şahıs.... Torpilli albüm bu olsa gerek..... kötü aranjeler son derece başarısız tonlar....

Hayko cepkin'in klibini ilk seyrettiğimde ben de açıkçası biraz özenti bulmuştum,yani pek de hoşuma gitmemişti..ancak sonra bi gazetede röportajını okudum,adam kayıtları evinde yapmış zaten,evde bağıramadığı için (komşular yüzünden) normal performansına göre daha yumuşak bi şeyler çıkmış ortaya.ayrıca kilise korosunda başlamış müzik eğitimine.bi de ermeniymiş.hayko cepkinle ilgili bütün bildiklerim bunlar:) böyle olunca daha farklı baktım müziğe ve hoşuma bile gitti.

ceqirge demiş ki:
Hayko cepkin'in klibini ilk seyrettiğimde ben de açıkçası biraz özenti bulmuştum,yani pek de hoşuma gitmemişti..ancak sonra bi gazetede röportajını okudum,adam kayıtları evinde yapmış zaten,evde bağıramadığı için (komşular yüzünden) normal performansına göre daha yumuşak bi şeyler çıkmış ortaya.ayrıca kilise korosunda başlamış müzik eğitimine.bi de ermeniymiş.hayko cepkinle ilgili bütün bildiklerim bunlar:) böyle olunca daha farklı baktım müziğe ve hoşuma bile gitti.

Bahsi geçen rprtj budur arkadaşlar:
http://www.radikal.com.tr/ek_haber.php?ek=cts&haberno=4748

Rprtj benimde çok hoşuma gitti.Komşu muhabbetine bittim..çok komikti :LOL: .Eğlenceli,garip,sevimli bi adam :p Haftasonu mutlaka alıyorum albümü ;)

"fırtınam" şarkısı müthiş. "ben gideyim" harika. "hangimiz masumuz" fevkalade. daha diyecek kelime bulamıyorum. çok hoşuma gitti çok.

tv8 de rockistanbul kulisinde yapılan ropörtajını ve canlı performansını seyrettim.yürekten konuşan biri samimi buldum. çok sevdim ben adamı

insanın ruhuna işleyen şarkılar bunlar günlerdir başka bir şey dinleyemez oldum.

ben sadece klibin sarkisini dinledim keske enstürmanlar biraz daha belirgin olsaymis mesela gitar calmayi bi yerde birakio ama onu adam biraktigi icin anliyoruz...belkide dikkatsiz dinledim

Hayko Cepkin... Ermeni muzisyenlerden Rock Muzikte hardta olsa softta olsa hep ince sesli vokal duyuyorum. Hayko Cepkin'in albumunu aldim dinledim.. Ama maalesef 2 sarkisi disinda digerlerinde pek bi nitelik yok.. elektronik alt yapili olmasi tarzi yerinden ayiriyor... Albumde Yarasi Sakli, Son Kez disindaki sarkilarda hic bir estetik yok.. Eller Aldi'nin da gitar bolumu hos ama o da kurtarmiyor. Vokaller arabesk olmasi da ayri bi hava katiyor tarza..
Bu arada nedense yarasi sakli'daki vokallerde inis cikislar cok guzel bir ezgiyle gidiyor.. Burdan biraz Chino Moreno'nun vokallerindeki inis cikislara benzettim. Hosuma gitti.

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

Geri