Hayko Cepkin

freefreshfish demiş ki:
aberdeen demiş ki:
şimdi bu yukardaki haykomu çok farklı görünüyooo
sarı saç yakışıyomuş

freefreshfish demiş ki:
gözündeki soruna burada okuyana kadar dikkat etmemiştim. tip olarak thom yorke (radiohead) karizması algılıyor ve rahatsız olmadığım gibi enteresan da buluyordum.

bakınız :

muhtemelen ilk paragrafı (veya yazının tamamını) okumadan yorum yapılmış. yukarıda ki fotoğraf radiohead'in solisti thom yorke'a aittir. bilginize...
pardon dikkat etmemişimmm :roll:

Zamanın su gibi akıp gitmesi dileğimle Hayko Cepkini izmirde sahneyi kırıp geçirirken görmek istiyorum Ya çok sabırsızım :twisted: Dayanacak güç kalmadi... Hayko Cepkinle canlı canlı coşmanın zamanı geldi artık Herhalde eylül-ekim gibi gelir izmire inşallah…
Ottolexius , Hayko Cepkini yakından tanıyorsun zannedersem 8)

clavicula demiş ki:
Zamanın su gibi akıp gitmesi dileğimle Hayko Cepkini izmirde sahneyi kırıp geçirirken görmek istiyorum Ya çok sabırsızım :twisted: Dayanacak güç kalmadi... Hayko Cepkinle canlı canlı coşmanın zamanı geldi artık Herhalde eylül-ekim gibi gelir izmire inşallah…
Ottolexius , Hayko Cepkini yakından tanıyorsun zannedersem 8)
adam dalga geçiyo galiba o nere geliyo tanısa bilee :evil:

çok ilginç ya albümü ilk dinlediğimde bumu dedim çok kötü sora bidaha dinledim ve okadar kötü değilmiş dedim bidaha dinledim ve mükemmel dedim niye böle oldu anlamadım yani bi parçayı ilk dinlemede seversem severim sevmezsem dinleyemem nese bilmek istediğim benim gibi hisseden başkalarıda varmı :roll:

aberdeen demiş ki:
çok ilginç ya albümü ilk dinlediğimde bumu dedim çok kötü sora bidaha dinledim ve okadar kötü değilmiş dedim bidaha dinledim ve mükemmel dedim niye böle oldu anlamadım yani bi parçayı ilk dinlemede seversem severim sevmezsem dinleyemem nese bilmek istediğim benim gibi hisseden başkalarıda varmı :roll:

banda öyle oldu!

Geri