Hayko Cepkin

hayko cepkin e yorum yapmak icin canli performansini izlemek gerekir diye dusunuyorum rockistde konser performansini izledim izlemeseydim cok daha farkli dusunebilirdim konser performansi en iyi olan gruplardan biri bence turkiyedeki genel anlamda cok iyi grup ve simdiye kadar calistigi muzisyenlerden daha cok kendisini begeniyorum...

kusura bakmayın yazan olabilir daha önce ama son klibinde rammstein'ın amerika klibine benzeyen çok şey gördüm

zebrail demiş ki:
hayko balans ve manevra filminde de oynuyordu yanlış hatırlamıyorsam

eevet bende bundan bahsetmek istiyordum aslında.filmde aylin aslımın şarkı söylerken arkada deli deli gitar çalan sarışın adam hayko cepkinmiş...Ben bunu daha geçen gün filmn castını okurken orendim :LOL: Bu arada izmirde mavişehr egs de bulablirsin albümü diyenar 8) maazasında..Yada sipariş ver istediğin yerden getirirler.ksk iskele üstünden yapabilirsin bunu mesela(izmirli arkadaş için konuşuorum).adamın tarzına gelince bence dövmeleri ve sahnede duruşu çok hoş.Ayrı bi hava kattı bence bu piyasaya.Artık izmire gelsede görsek canlı perfmansını.... :roll:

damardan damardan takılmak için bire bir.
yanlız bir şarkıda "en vurgunum bir cımbıza" diyo....damarlarım çatladı gülmekten(her halde o da bu amaçla yapmıştır)

ama hakkatten saygı değer bir insan

yalnız beğenmeyenlere niye çatıyorsunuz anlamıyorum hayko herkesin zevkine hitap etmek zorunda değil ki?

Valla ben bu annemin zevkini anlamıyorum.Nice gruplar,adamlar beğenmez,Hayko'nun şarkısını çok beğendi.Sesini çok etkileyici bulmuş.Kendisi bilebilir yani 50 yaş üstü de dinliyor onu :) Bu arada hayko cepkin'in baş harfleri değişince Cayko hepkin oluyo hani c yi s okusan bi şeyler çıkıyo gibi.Acaba bunu bilerek mi yapıpı değiştirdi?Adının hikayesinin bilen var mı?Yoksa,yoksa ben kör cahilim de adamın adı mı bu? :kaydim

yok adamın ismi hayko:D
ayrıca cok sempatik birisi...rostrum sayesinde tanışmıştık haykoyla( ben ozturk_fan) taa o zaman diyodu albumum cıkcak dagıtcam turkiye'yi diye:D ozturk un de yakın arkadası kendisi.....

hey ist dekıler bu adaamı dınlemeyi kacırmayın bizim buralara gelmez daha adamın ismini bilmıyorlar :LOL: mersın

adam sarkılarındakı havada asılı kalmıslık havası benı bıtırıyo bır kere herseyden var ne olduğunu anlayamıyorsun ve bu anlasılmazlık cok guzel bence
Not:artık ızmırede gelsın bak ne guzel duman acık havaya gıbı guzel bı mekanımıza gelıyo o da gelsın artık
Not:adamın albumundekı guvenlık olayı super valla helal olsun

ilk gordugumde (televizyonun seside kapalıydı) ayy gene bu tarık mengüç sarkı mı yapmıs dedigim zat.

purplewilwarin demiş ki:
adam sarkılarındakı havada asılı kalmıslık havası benı bıtırıyo bır kere herseyden var ne olduğunu anlayamıyorsun ve bu anlasılmazlık cok guzel bence
Not:artık ızmırede gelsın bak ne guzel duman acık havaya gıbı guzel bı mekanımıza gelıyo o da gelsın artık
Not:adamın albumundekı guvenlık olayı super valla helal olsun

evet ya ii yapmış ama kıran vardır onu ya

valla cok ıyı yapmıslar kıran varsada en azından yınede bı engel yaratmıstır bu yontem ve yarattığı kesın hıç ortalarda hoykonun korsan urunlerı yok

Paradiserose demiş ki:
Valla ben bu annemin zevkini anlamıyorum.Nice gruplar,adamlar beğenmez,Hayko'nun şarkısını çok beğendi.Sesini çok etkileyici bulmuş.Kendisi bilebilir yani 50 yaş üstü de dinliyor onu :) Bu arada hayko cepkin'in baş harfleri değişince Cayko hepkin oluyo hani c yi s okusan bi şeyler çıkıyo gibi.Acaba bunu bilerek mi yapıpı değiştirdi?Adının hikayesinin bilen var mı?Yoksa,yoksa ben kör cahilim de adamın adı mı bu? :kaydim
eski bir savaş kahramanının ismiymiş önemli bi savaş kazanmış işte öle

Geri